تابش: از نظر من سپاهان قهرمان است

تابش: از نظر من سپاهان قهرمان است

12862
11:17
27 اردیبهشت 1398
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: اگر شرایط رقابت برابر بود اکنون سپاهان قهرمان بود و تیمم اکنون از نظر من قهرمان است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا،

سعود تابش پس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و کسب مقام نایب قهرمانی لیگ‌برتر اظهار کرد: بعد از سه فصل ناکامی، سپاهان در فصل جاری خیلی خوب کار کرد و به اعتقاد من سپاهان قهرمان است چراکه اگر در شرایط برابر رقابت داشتیم مطمئناً قهرمانی اکنون به نام ما بود.

او ادامه داد: یک بازی دیگر در جام حذفی با پرسپولیس بازی داریم، تمام تلاشم این است که در آرامش صحبت کنم و بتوانیم یک بازی جوانمردانه را به نمایش بگذاریم و به قهرمانی در آن جام بسیار امید داریم، از بچه‌ها ممنون هستم، تمام تلاش خود را انجام دادند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره میزبانی از پرسپولیس در جام حذفی نیز عنوان کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که میزبان شایسته‌ای باشیم. من صحبت کردم و گفتم از این جمعیت زیادی که به ورزشگاه خواهند آمد، تعداد اندکی هستند که ممکن است رفتارهای ناهنجاری داشته باشند، مطمئن هستم که مردم با فرهنگ اصفهان تمام تلاش خود را خواهند کرد که میزبان شایسته‌ای باشند و به طور طبیعی در یک فضای آرام و طی یک بازی جوانمردانه می‌توانیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

وی افزود: با تدابیر اندیشیده شده و با اعتماد و احترامی که برای هواداران سپاهان قائل هستم، نشان خواهند داد که شرایط میزبانی به چه صورت خواهد بود و همین‌جا از آن‌ها می‌خواهم که فقط ما را تشویق کنند چرا که این نوع حمایت بسیار مؤثرتر خواهد بود.

تابش یکی از عوامل رشد سپاهان را هوادارانش دانست و اظهار کرد: شاید در برخی مقاطع تیم ما از بین می‌رفت، ولی همین مردم پشتیبان باشگاه بودند و از آن‌ها استدعا دارم که نشان دهند که شرایط میزبانی چگونه است، اگر تعداد اندکی هستند که قصد برهم زدن نظم داشته باشند، خود هواداران ما جلوی این افراد را خواهند گرفت.

او درباره کادر فنی فصل آینده سپاهان نیز گفت: سه فصل ناکام بودیم و نتایج خوب کنونی سپاهان بابت تلاش‌های کادر فنی و به ویژه سرمربی بوده است. البته سپاهان پتانسیل این موضوع را همیشه داشته و دارد. همین کسب مقام نایب قهرمانی ساده نیست. در این فصل ما حتی یک مورد تنش در بین بازیکنان نداشتیم که نشان از خوب بودن مجموعه تیم بوده است و استحقاق قهرمانی را داشتیم و امیدواریم تا در جام حذفی قهرمان شویم.

تابش درباره تقویت سپاهان در فصل آینده اظهار کرد: با توجه به کسب سهمیه آسیا به طور طبیعی باید تیم تقویت شود و هدف‌گذاری ما موفقیت در آسیاست.

4416

نظرات کاربران
پرسپولیسی گرگان
نظر شما واسه خودتون محترم قهرمان لیک برتر ایران در سه دوره اخیر پرسپولیس هستمو به شایستگی بش رسید همانطور که که زمانی شما قهرمان شدین ما احترام گزاشتیم حتی دربازی های اسیایی تون عین پرسپولیس از شما حمایت کردیم زمانیکه پرسپولیس افت کرده بود شما هم احترام بزارین به ما و حسادت نکنین
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۱۷
پاسخ
32
295
هومن
قهرمانیتون مبارک
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷:۴۴
پاسخ
15
217
Arya
به نظر من هم سپید رود نایب قهرمان شد سپاهان باید بره لیگ یک( بهتره همه نظرهاشون رو پیش خودشان نگهدارن)
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۳۶
پاسخ
29
272
رضا
باشه بهش میگم
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱:۲۶
پاسخ
18
197
jd.dri
"" تابش: از نظر من سپاهان قهرمان است "" ... .... .... چه قهرمانی که پدیده مشهد 6 تا موقعیت گل صددرصد تو دو سه متری دروازه اون گیرش اومد !!!!!!!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۳۸
پاسخ
20
223
سریع محکم به چپ
به نظر من هم پنگوئن ها پرواز می کنن!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۰۶
پاسخ
18
245
سید محمود
از نظر تو که پارسال هم که با داوری تو لیگ موندید هم قهرمان بودید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷:۳۷
پاسخ
19
232
مصی
نظرت اصلا مهم نیست : ))))))
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۲۲
پاسخ
18
178
رحمان
برای نظر شما جام نمیدن آقای تابش
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۱۹
پاسخ
16
173
سرخترین عشق
خب اگه اینقدر جام دوست دارید مشکلی نیست آقای تابش ، میتونید از سوپری سر کوچه یک مایع ظرفشویی جام بگیرید و ّا اون پز بدید .
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰:۳۱
پاسخ
16
181
Amirhosein nik
خب سوزش زیاده یجوری میگید عامل بیرونی انگار دوتا بازی رفت و برگشت برگزار نشد خب میبردید دیگه اگه قدرت داشتید ترسوها وقتی قدرت بردن ندارید حرفی نزنید دیگه رفتو برگشت بدون بردن!!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۰۶
پاسخ
10
156
عشقممم نیمار
این ک قهرمانی حق شیش_پولیس نبود ک همه میدونن جز هوادارای شیش_پولیسی ..اما چ‌میشه کرد ..‌ تلاشی ک‌برای قهرمانی شیش_پولیس شد ..در تاریخ سابقه نداشته و باید شیش_پولیس قهرمان میشد ک اخرین بازیم گل افسایدشه قبول کردن تا قهرمانی پر حرف حدیثشون تکمیل شه :-P در ضمن امیدوارم‌در بازی حذفی ..خودجوش دوباره ۷۰٪ ورزشگاه ب شیش_پولیسیا ندن و شما باید مراقب باشید :-P
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۵۶
پاسخ
240
24
تو قلبم مینویسم....عاشق پرسپولیسم...
حالا جشن قهرمانی را با داداش های ژاپنی را کجا برگذار میکنی..همین نائب قهرمانی هم شایسته پدیده بود ..
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰:۴۴
پاسخ
16
177
sina
از نظر منم همه تیمها قهرمان هستن مثلا همین نفت مسجد سلیمان تا سپیدرود و اس خوزستان
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۵۱
پاسخ
10
119
محمد حسین
از نظر من پدیده قهرمان است.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲:۴۱
پاسخ
23
97