تابش:‌ امیدواریم مقابل پرسپولیس قضاوتی عادلانه‌ ببینیم/ به قلعه‌نویی اعتماد کامل داریم

تابش:‌ امیدواریم مقابل پرسپولیس قضاوتی عادلانه‌ ببینیم/ به قلعه‌نویی اعتماد کامل داریم

2721
19:16
02 اردیبهشت 1398
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت:‌ انتظار داریم هر داوری که قضاوت این بازی را بر عهده دارد، قضاوت عادلا‌نه ای داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، مسعود تابش در خصوص بازی مهم این هفته مقابل پرسپولیس گفت:‌ خداراشکر تیم ما اکنون شرایط خوبی دارد و بچه ها آماده هستند. ان شاالله که جمعه یک بازی خوب، جوانمردانه و تماشاگر پسند برگزار شود. هر تیمی هم بهتر بازی کند، نتیجه می‌گیرد. بازی مهم و حساسی است و دقیقا به این بازی می‌توان  6 امتیازی گفت. ما هم نهایت تلاشمان را می‌کنیم. پرسپولیس تیم خوبی است و ما آماده برگزاری یک بازی خوب هستیم.

تابش در مورد مساله جایگاه هواداران سپاهان و اظهارات سعید فتاحی در مورد اینکه ممکن است سکوهای بیشتری به هواداران سپاهان داده شود، گفت:‌ انتظار ما این است که برابر آیین نامه و قانون بتوانیم از ظرفیت ورزشگاه استفاده کنیم. توقع ما هم بیش از این نیست. صحبت‌های جناب فتاحی چند روز پیش هم در مورد بازی ذوب آهن و پرسپولیس مطرح شد که طبق قانون تا یک ساعت قبل از شروع بازی اگر سکوها توسط تیم میزبان پر نشد در اختیار هواداران میزبان قرار بگیرد. ما دخالتی در این مورد نمی‌کنیم و هیچ خواسته‌ای هم جز توجه به قانون و آیین نامه نداریم. ما هوادار بیشتری به تهران نمی‌بریم اما سپاهان در همه جای ایران هوادار دارد و ممکن است خیلی‌ها خودشان بیایند.

وی در ادامه افزود: ما در اصفهان پشت نیمکت خودمان را به هواداران پرسپولیس دادیم. شاید در همه دنیا جای مناسبی به مهمان ندهند اما ما انتظار داریم همان طور که جای مناسبی به تیم مهمان اختصاص می‌دهیم، با ما هم همانطور رفتار شود و این دیگر در اختیار برگزار کننده‌ها است. ما بیشتر از اینکه به این مسائل فکر کنیم به خود بازی فکر می‌کنیم و امیدواریم که از نظر فنی شرایط خوبی داشته باشیم و بازی خوبی برگزار کنیم. 

تابش در خصوص داوری بازی مقابل پرسپولیس اضافه کرد: انتظار داریم هر داوری که قضاوت این بازی را بر عهده دارد با توجه به اهمیت و حساسیت  این مسابقه قضاوت عادلا‌نه ای داشته باشد. نظر خاصی در مورد داوری ندارم. امیدواریم که یک قضاوت عادلانه را روز جمعه ببینیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه صحبت‌های وی در خصوص جذب بازیکنان با نظر قلعه‌نویی باعث انتشار شایعاتی در برخی از رسانه‌ها شد، گفت: طبیعی است که مدیر یک باشگاه ورزشی بر اساس نظر سرمربی تیم یارگیری کند. این‌ها شائبه‌هایی است که برخی دوست دارند ایجاد کنند. هیچ اختلافی بین من و قلعه‌نویی نیست. همه کارها با هماهنگی صورت گرفته و فصل آینده هم ما به هیچ وجه در کار جذب بازیکن دخالت نمی‌کنیم. سرمربی تیم بر اساس تفکراتش تیم را می‌بندد و صحیح نیست ما در کار او دخالت کنیم. فصل آینده هم حتما با نظر سرمربی، تیم را می‌بندیم. شاید در باشگاه‌های دیگر اینطور باشد که مدیرعامل بازیکن بگیرد و به سرمربی بگوید این بازیکن را تمرین بدهید اما در باشگاه ما اینطور نیست. حتی سرمربی نونهالان ما هم در مورد مسائل فنی تیم، استقلال کامل دارند. 

وی در ادامه گفت:‌ سوالی از من شد که چرا از فلان بازیکن استفاده نمی‌شود و من گفتم این نظر سرمربی است که چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. ما در فوتبال بانوان هم با نظر سرمربی بازیکن جذب می‌کنیم. چینش تیم به من مربوط نمی‌شود. یک عده دوست دارند چنین شایعاتی درست شود. هیچ اختلاف نظری بین من و سرمربی تیم وجود ندارد. هیچ مشکلی بین باشگاه و سرمربی نیست. ما کاملا هماهنگ هستیم. امیرقلعه‌نویی انتخاب باشگاه است و به او اعتماد کامل داریم. انشاالله همکاری ما هم ادامه خواهد داشت. 

تابش در خصوص اینکه آیا نگران پرتاب گوجه در بازی روز جمعه نیست، گفت:‌ ان شاالله که پرت نمی‌کنند. در بازی مقابل استقلال هم خیلی‌ها اصرار داشتند که چیز مهمی نیست و می‌خواستند آن را بردارند اما اجازه داده نمی‌شد. امیدواریم روز جمعه هیچ چیزی به داخل زمین پرتاب نشود و یک بازی سالم برگزار شود.

1004

نظرات کاربران
کوپا امجدیه ۵۰ سال پیش
وای فرافکنی و هوچی گری شروع شد
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۴۵
پاسخ
34
32
علی علی
حرف بدی میزنه میگه منصفانه باشه داوریا؟نمیدونم چرا بدتون میاد.منصفانه یعنی به نفع هیچ تیمی نگیره.الان چتونه دقیقا؟
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۵۴
پاسخ
27
34
Majid تاجی
داوری باز هم برای پرسپولیس خواهد بود.. حالا صبر کنین و ببینین. جعلپولیس منهای داوری هیچی نیست.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۰۰
پاسخ
32
36
من بی پرسپولیس زیستن نتوانم
کسی میدونه سنگ پای کجا میفروشند ؟ بازی رفت رو فراموش کردی که سر پرسپولیس رو بردیدن ! سپاهان تا حالا ۲۰ امتیاز از داوری گرفته وگرنه باید برای بقا میجنگید ، یکم خجالت بکشید
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۴۸
پاسخ
35
31
حمید
طبق روال همیشه حمله سپاهانی ها به داور قبل مسابقه شروع شد هیچوقت هم برخوردی نمیشه.تکنیک فشار روی داور
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۵۲
پاسخ
30
25
عشقممم نیمار
بازی رفت ..ک با پنالتی ناحق و با کمک داور ..شیش_پولیس از شکست ..گریخت .. بنظرتون در این بازی ..داوری عادلانست یا ن ؟؟:-) منم کنجکاوم ..این مساله بدونم ک در روز بازی ..مشخص میشه :-P یادمون نرفته ک در بازی حساس ..سایپا و شیش_پولیس ..پنالتی روی بازیکن سایپا ..گرفته نشد ( طبق گفته بیشتره کارشناسا ) :-P
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۱۹
پاسخ
30
31
سپاهان جهانی
آقای تابش زیاد امید نداشته باش داور منصفانه کار کنه دوباره با یه پنالتی مضحک برنده میشن
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۵۹
پاسخ
50
44
زلزله 6 ریشتری سرخ
باز شروع کردن امیدوارم مسئولای خنثی باشگاه پرسپولیس زودتر جوابشون بدن
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۴۴
پاسخ
35
46
مهرداد
الان دقیقا چه حرف بدی زد؟؟؟؟
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۰۰
19
21
تمام مسعولهای دنیا پرسپولیسی هستن!
جالب اینجاس سپاهان خیلی بیشتر از مدعیان از داوری سود برده
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲:۱۴
پاسخ
39
52
استقلال
منم اعتقاد دارم استنلی دبل میکنه دوران برانکو ایوانچهار سر اومده
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۱۱
پاسخ
49
41
@Rez
شروع شد...یه هفته دیگه بیانیه ای علیه بیانیه نویسی منتشر میکنه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۲۶
پاسخ
21
39
علی
شما که تو زمین حریف پرسپولیس نمیشین،این کلکها هم دیگه قدیمی شده
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۷:۲۰
پاسخ
33
43
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
باز اینا شروع کردن عجبا فردام سرمربیشون بیانیه میده
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۶:۱۲
پاسخ
23
36
Tt
امیدوار نباش .تا ساختار عوض نشه تا var اجرا نشه امیدی به اجرای عدالت در فوتبال ایران نیست
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۱۴
پاسخ
11
35
مرتضی استقلالی 4آتیشه
منظورش از قضاوت عادلانه مث قضاوت استقلال و سپاهان توی بازیهای رفت و برگشت لیگ امساله که بازی رفت یک پنالتی واسمون گرفته نشد بازی برگشت هم گل صحیح دقیقه نود مارو مردود اعلام کردن خخخخخ قضاوتی غیر از این باشه از نظر ایشون و اقای قلعه نویی میشه قضاوت غیرمنصفانه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۵:۲۲
پاسخ
19
44