تابش: حضور کرانچار در سپاهان شایعه است

تابش: حضور کرانچار در سپاهان شایعه است

967
09:26
24 بهمن 1394
قائم‌مقام باشگاه سپاهان تأکید کرد که حضور زلاتکو کرانچار در این تیم شایعه است. او همچنین گفت که استیماچ به خوبی تیم را تمرین می‌دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم‌مقام باشگاه سپاهان تأکید کرد که حضور زلاتکو کرانچار در این تیم شایعه است. او همچنین گفت که استیماچ به خوبی تیم را تمرین می‌دهد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مسعود تابش در خصوص شکست خانگی سپاهان مقابل سایپا عنوان کرد: در این مسابقه تیم ما هشت موقعیت صددرصد گلزنی را از دست داد. خلعتبری هم یک پنالتی را تبدیل به گل نکرد و این در حالی است که او در تمرینات تمامی پنالتی‌ها را گل کرده بود. تیم ما در این بازی مشکل فنی نداشت و روی بدشانسی نتیجه نگرفت.

وی درباره عملکرد ضعیف استیماچ در سپاهان اظهار داشت: او به‌خوبی تیم را تمرین می‌دهد و از لحاظ فنی مربی خوبی است. وقتی بازیکن از سه‌قدمی دروازه توپ را به بیرون می‌زند، استیماچ مقصر نیست. او کار خودش را انجام می‌دهد.

تابش شایعه حضور زلاتکو کرانچار در این تیم را رد و خاطرنشان کرد: چنین صحبتی به هیچ عنوان به میان نیامده است و حضور کرانچار در سپاهان شایعه است.

قائم مقام سپاهان در واکنش به شعارهای هواداران سپاهان علیه کادر فنی و مسئولان باشگاه گفت: تیم‌هایی که طرفدار دارند با چنین شرایطی مواجه می‌شوند. ما هم دوست نداریم سپاهان را اینجای جدول ببینیم و مطمئن باشید شرایط تغییر خواهد کرد. در این هفته‌ها البته جدا از بازی با سایپا، از داوری هم ضربه خوردیم و این موضوع تاثیر منفی در نتایج داشت.

وی درمورد وضعیت هادی عقیلی گفت: استیماچ تصمیم گرفته عقیلی جدا تمرین کند. من نمی‌توانم در حال حاضر درمورد ماندن یا جدایی او نظر قطعی بدهم و صحبت خاصی در این زمینه ندارم.

 

2051

نظرات کاربران
سپاهان
مشکل مدیریت سپاهانه الکی به مربی گیرندین...
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۱:۰۹
پاسخ
1
2
محمد
کاش شایعه نبود.حیف کرانچار که رفت.اگه قرار بود اه فرکی سپاهان رابگیره پس حتما باید اه کرانچار هم فرکی را بگیره.یه تیم جوون و پر انرژی تحویل داد تا اقای فرکی بتونه پز قهرمانی با اون تیم را بده.
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳:۵۶
پاسخ
0
5
یاسمین
بلاخره آه فرکی گرفت...
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵:۳۸
پاسخ
8
1
هوادار
یک سرمربی خوب باید از بازیکن گل نزن گل زن خوب بسازه و تیمش اینقدر خوب بازی کنه که حرفی برای بحث داوری باقی نماند !
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸:۰۷
پاسخ
0
1