تابش:دعوت سفارشی نورافکن به تیم ملی یک ادعای مضحک است/ما و ساکت دنبال امتیاز ناحق نیستیم

تابش:دعوت سفارشی نورافکن به تیم ملی یک ادعای مضحک است/ما و ساکت دنبال امتیاز ناحق نیستیم

4161
17:56
20 مهر 1398
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با روحیاتی که از ساکت سراغ دارم؛ ممکن است بعضی اوقات مسائل به ضرر ما تمام شود چرا که عنوان می‌کنند او اصفهانی است و از ما جانبداری می‌کند!

به گزارش وب‌سایت نود، مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شرایط حال حاضر تیم سپاهان گفت:‌ خدا را شکر شرایط خوب است. ما سعی کردیم نیروهای مورد نیازمان را جذب کنیم و البته انتقاداتی هم در مورد یارگیری فصل جدید مطرح شد اما ما براساس درخواست کادر فنی کار را پیش بردیم و ثبات در سپاهان باعث موفقیت شده است. امیر قلعه‌نویی به خوبی تیم را هدایت می‌کند و از آن طرف باشگاه هم سعی می‌کند به تعهداتش عمل کند.

تابش در ادامه گفت: چند روز پیش رادیو را گوش می‌کردم و در آنجا صحبت‌هایی در مورد سپاهان مطرح شد. البته آنها قصدشان تعریف از سپاهان بود که ما را مدعی قهرمانی می‌دانستند و شانس موفقیت را برای ما زیاد می‌دانستند. سعی کردیم سازوکار لازم را فراهم کنیم. در آنجا گفته شد که سپاهان بیشتر از سایر هزینه کرده است در صورتی که اینطور نیست. من مطمئنم حداقل 3-4 باشگاه خیلی بیشتر از ما هزینه کرده‌اند ضمن اینکه ما حدود 90 تیم را مدیریت می‌کنیم اما دوستان فکر می‌کنند این بودجه فقط خرج فوتبال‌مان می‌شود. در واقع شاید ما از نظر هزینه باشگاه چهارم یا پنجم باشیم ما با حساب و کتاب هزینه کرده‌ایم و ریخت‌وپاشنداشته‌ایم.

وی  در مورد اینکه با نتایج خوب سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی آیا می‌توانید تیم را مدعی اول قهرمانی در هر دو جام دانست، گفت:‌ ما هنوز یک سوم راه را سپری نکرده‌ایم و تنها شش بازی انجام داده‌ایم. نظرم این است که نباید به هیچ وجه فریب نتایج اول فصل را بخوریم ضمن اینکه باید تلاش کنیم شرایط‌ خوب‌مان را حفظ کنیم. شاید بتوان بعد از بازی دهم تا 70درصد در مورد سرنوشت لیگ صحبت کرد اما الان نباید به نتایجی که به دست آورده‌ایم غرّه شویم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه آیا برنامه‌ای برای تقویت تیم برای بازی لیگ قهرمانان آسیا دارند، گفت:‌ باید ببینیم تا نیم‌فصل چطور جلو می‌رویم. ما در هر پست 2-3 بازیکن آماده را داریم. تیم را الان تیم خوبی می‌بینم. اگر تا نیم‌فصل تشخیص دادیم که نیاز هست حتماً در مورد تقویت تیم تصمیم‌گیری می‌کنیم. ضمن اینکه ما ستاد مسابقات آسیایی را تشکیل دادیم. می‌خواهیم با برنامه و حساب شده در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشیم و نمی‌خواهیم که در این مسابقات فقط یک شرکت‌کننده باشیم.

تابش در مورد اینکه چهار بازیکن تیم سپاهان در تیم ملی حضور دارند و به نظر می‌رسد این تیم در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی به‌ سر می‌برد، گفت: ما در سال‌های قبل هم 8-9 نفر ملی‌پوش داشتیم. آن زمان هم امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم بود. الان هم به جز این چهار نفر بازیکنان شایسته دیگری هم داریم که می‌توانند در تیم ملی حضور داشته باشند. پیش از این عنوان می‌شد چرا از سپاهان بازیکنی در تیم ملی نیست. من در آن زمان گفتم دعوت بازیکن سلیقه‌ای است و امیدوارم بچه‌های ما آنقدر خوب کار کنند که به تیم ملی دعوت شوند. خوشبختانه این اتفاق افتاد. آنها تلاش‌شان را کردند و خدا را شکر شرایط‌شان هم خوب است. چهار نفر به تیم ملی دعوت شدند. ضمن اینکه آنها تلاش می‌کنند کماکان در تیم ملی حضور داشته باشند بازیکنان دیگری هم در تیم ما هستند که می‌توانند به تیم ملی ملحق شوند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درخصوص صحبت‌هایی که پیرامون دعوت امید نورافکن به تیم ملی بزرگسالان مطرح شده و اینکه گفته می‌شود این دعوت به کمک محمدرضا ساکت صورت گرفته تا بازی سپاهان مقابل پیکان در جام حذفی به تعویق بیفتد، گفت: این یک ادعای مضحک است. چه دلیلی دارد که این کار انجام شود. به هیچ وجه چنین چیزی نیست. نورافکن لیاقت و شایستگی خودش را نشان داده و استحقاق این را داشته به تیم ملی دعوت شود. کسانی که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند قصدشان سفسطه و فرافکنی است ما این حرف‌ها را اصلاً قبول نداریم. امید نورافکن به خاطر شایستگی‌هایی که داشت به تیم ملی دعوت شد.

وی در ادامه گفت:‌ شاید چون یک بازیکن بیشتر از تیم ما به تیم ملی دعوت شده برای‌شان گران تمام شده است. هم من، هم ساکت  می‌دانیم و هم خدای من و ساکت می‌داند که به هیچ‌وجه چنین چیزی وجود ندارد. اتفاقاً با روحیاتی که از او سراغ دارم می‌دانم ممکن است بعضی اوقات مسائل به ضرر ما تمام شود چرا که عنوان می‌کنند او اصفهانی است و در سپاهان مسئولیت داشته و از ما جانبداری می‌کند! روحیات ساکت اینطور نیست و اصلاً اهل این حرف‌ها نیست و از طرفی ما هم به هیچ‌وجه خواستار چنین امتیازات ناحقی نیستیم.

تابش در مورد جریمه‌ایی که به خاطر صحبت در مورد درآمد تبلیغات محیطی برای او در نظر گرفته شد، گفت:‌ من صحبتی کردم و گفتم 500 میلیون درآمد ما از تبلیغات محیطی بوده که البته 30 میلیون هم زیاد گفتم و 470 میلیون تومان بوده است. حرف ناصوابی نزده‌ام و مستندات آن را هم دارم و متأسفانه ما چپ و راست جریمه می‌شویم و شاید همین مصاحبه هم باعث شود جریمه شویم که امیدوارم این اتفاق نیفتد. من همین صحبت را از مدیران عامل باشگاه‌های دیگر به صورت زنده دیدم و شنیدم که گفتند اصلاً چیزی به ما داده نشده و در مقابل این صحبت‌ها هیچ واکنشی نبود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود:‌ من گفتم در سال‌های گذشته بیشتر داده شده و مستنداتش هم موجود است، گفتند این را به صراحت اعلام کنید، ما هم به صراحت گفتیم سال‌های گذشته بوده است، الان هم به صراحت می‌گویم سال گذشته نبوده بلکه در سال‌های گذشته بوده است. اما مجدداً‌ قبول نکردند و نمی‌دانم چرا! و به همین خاطر ما به کمیته استیناف مراجعه و نسبت به تجدیدنظر در این رأی اقدام کردیم. 

وی در مورد جریمه باشگاه سپاهان به خاطر فحاشی هوادارانش در بازی با پرسپولیس گفت: ما در آن بازی حدود 600 هوادار داشتیم همه شاهد این بودند که تمام جمعیت ورزشگاه از دقیقه یک تا 90 یکصدا به سرمربی و تیم ما توهین کردند. دوباره ما را به خاطر تماشاگران‌مان جریمه کردند. اصلاً باشگاه ما مگر چقدر بودجه دارد. شاید ما باید بودجه گزافی برای جریمه‌ها کنار بگذاریم. ما حتی اعزامی هم به تهران نداشتیم و تعدادی از هواداران‌مان به صورت خودجوش آمدند و نمی‌دانم چرا به خاطر آنها جریمه شدیم. اصلاً شعاری ندادند حتی برخی از شعارهای معمول را هم از همکاران خواستم جلوگیری کنند. مگر 500-600 نفر چه حرکتی انجام دادند؟ ما برای تجدیدنظر در این رأی هم اقدام کردیم که امیدواریم تجدیدنظر شود. این همه جریمه از کجا بیاوریم و پرداخت کنیم. این جرایم خیلی بیشتر از درآمدهای ما می‌شود. 

تابش در مورد پرداخت هزینه به خبرنگاران خسارت دیده در بازی فصل گذشته سپاهان - پرسپولیس گفت:‌ ما  حدوداً  140 میلیون را به صورت چک  به نمایندگان خبرنگاران تحویل داده‌ایم تا جبران خسارات آنها شود. ضمن اینکه خسارت آمبولانس‌ها را هم باید پرداخت کنیم البته باز هم می‌گویم این اتفاقات بیرون از ورزشگاه افتاده‌اند. 

4416

نظرات کاربران
شش صفر
تو چشم آدم نگاه میکنه دروغ میگه
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۰۶
پاسخ
17
84
علیرضا
بابا ما قبول کردیم .!!! شما بی خیال شو.... فقط یه سئوال ؟ چرا بعد از درخواست تعویق بازی و جوابیه فدراسیون ؟ و شب قبل از بازی ؟
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۳۶
پاسخ
8
71
عشق سپاهان و منچستر
ای جانم چقدر این دوتا سوگولیا سوختن. اقای ساکت دادا از این حرکتت خوشم امد یه اتیش انداختی به این دوتا تیم مافیای اینقدره این اتیش بزرگ بوده که بعد از چند روز هنوز دارن میسوزن. بو سوختنی میاد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۳۳
پاسخ
90
15
سرخ
خخخخ باشه تو خوبی تو راست مبگی هوا بده
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۴۸
پاسخ
10
61
شهاب
پنالتی رونالدو رو هم من گرفتم آقای تابش
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳:۵۷
پاسخ
9
51
علیرضا
جالبه میگه هوادارای ما کاری نکردن.. خوبه اون همه تصویر و فیلم از صتدلی شکستنها و مامور پرت کردنتون موجوده... ادمین چاکریم
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۰۲
پاسخ
12
67
فقط زرد طلایی
توصیه ی هوادار سپاهان به آقای تابش عزیز : بهتر هست جواب یاوه گویی های یک عده را ندین . امسال که میبینند با وجود تمام حمایت های وزارت ورزش و کمیته انضباطی ره به جایی نمیبرند به دنبال داستان سازی و جوسازی علیه سپاهان هستند . این اولین بار نیست و هر بار سپاهان در اوج بوده این رفتار رسانه های منتصب به بعضی تیمهای دولتی بیت المال خور را شاهد بودیم . دیگرانی هستند که دوست ندارند آرامش و ثبات را در سپاهان ببینند ، عادت کردند به گرفتن اسنپ کاپ و رقیبانی دست و پا بسته . خدا را شکر در این لیگ دو تیم سپاهان و تراکتور اینقدر قدرتمند هستند که از حقشون دفاع کنند و بی شک قهرمان لیگ بین این دو تیم خواهد بود البته اگر عده ای بگذارند . خسته نباشی ادمین ، لطفا منتشر کن مرسی
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۴۰
پاسخ
178
43
Navid Refahi Ch
جوری میگی تیمای دولتی بیت المالخور که انگار تیم شما یا مثه پاریسن ژرمن خصوصیه یا مثه رئال بارسا هواداری!! نچایی بابا زرد طلایی قهرمان و مدعی
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۹:۵۴
8
66
ساوالان
بیت المال خور را خوب امدی ؟ فولاد مبارکه اصفهان؟؟
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۱۰
6
66
ایوب عشقپولیسی از خنج
آرزو بر جوانان عیب نیس دلتون و ب این چیزا خوش کنین
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۰۱
26
105
arya
بله ایقد واضحه که مضحکه
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۳۲
پاسخ
25
103
محمد
مضحک یعنی 4 تا بازیکن تیم ملی داشته باشی بازیت تعویق میشه ولی 3 تا تیم ملی و 2 تا تیم امید نمیشه! مضحک یعنی تا پارسال با 3 تا بازیکن عقب میفتاد و امسال میشه بیش از 3 تا... و مضحک تر از همه اینا اینکه اگه اردوی بعدی پرسپولیس 3 تا بازیکن داشته باشه قانون دوباره میشه 3تا و بیشتر...
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۱۱
41
20
هوادار عدالت
سپاهان درخواست کرد بازی حذفیش به تعویق بیفته ولی از لحاظ تعداد بازیکن تیم ملی قانونی نبود یک ساعت بعد بدون هیچ دلیلی نورافکن به تیم ملی دعوت شد اصلا هم به ساکت و تاج و ... ربطی نداره یعنی دیگه از این تابلوتر آقای تابش
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۰۳
پاسخ
28
154
علیرضا
سلام هوادار عدالت دقت نکردی داره میگه نورافکن از خودش شایستگی در ورکرده . حالا کجا ما نمیدونیم . احتمالا" تو تعطیلات !!!!!!!
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷:۴۹
7
38
محمد
مجیدحسینی مصدوم شد خط خورد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۲۶
21
5
فقط زرد طلایی
با این حساب بازیکنان پیروزی تهران را هم ساکت آورده دیگه ! موقع اسنپ کاپ گرفتن و حمایت های وزیر ورزش ساکت نامی نبود ، وقتی 3 تا باخت میدید ساکت میشه همه کاره ! ادمین مدیونی منتشر نکنی
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۱۴
51
10
میلاد
ظاهرا ستون پنجم‌ایشون تو تمام تیم ها فعال که اطلاعات میده در مورد قرارداد ها
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۲۴
پاسخ
19
84
نجیب خان، پرسپولیسی گرگان
چه شغل سختیه مدیر عاملی سپا هان!!
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۳۷
پاسخ
22
100
فقط زرد طلایی
مدیر عاملی باشگاهی یا شصت هفتاد تیم در رشته های مختلف آقایان و بانوان حتما سخت هست ، اینقدر سخت که شما با وجود فقط یک تیم فوتبال بزرگسالان هر سال مدیرعامل عوض میکنید . خسته نباشی ادمین ، منتشر کن
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۴۶
33
12
علی بارساا
راستی اقای بیرانوند یه جایی گفته بودن تا حالا تو ورزشگاه آزادی فحش و توهینی به کسی داده نشده )))))))
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴:۳۰
پاسخ
84
20
QR
چه کسانی حرف از حق و ناحق میزنن ساکت و تابــش :)))))
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۴۸
پاسخ
19
108
کیوان
رسانه های پرسپولیسی در اردوی قبلی تیم ملی:ویلموتس با قلعه نوعی هماهنگ کرده و هیچ بازیکنی رو از سپاهان دعوت نکرده تا قلعه‌نوعی بدون دغدغه با تیم کامل تمرین کنه رسانه های پرسپولیسی در اردوی فعلی تیم ملی : قلعه‌نوعی با ویلموتس هماهنگ کرده تا نورافکن رو به تیم ملی دعوت کنه تا بازی سپاهان تعویق بیوفته ما نفهمیدیم بازیکن از سپاهان به تیم ملی دعوت بشه به نفع قلعه‌نوعی و سپاهانه یا اینکه دعوت نشه همینقدر هوچیگر
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷:۱۱
پاسخ
90
33
مدیران فوتبالی کجان
نه شما اهل اینکارا هستین نه ساکت نه سیمان سپاهان منم البرت انیشتن هستم.چطور وقتی لیگ تعطیل بود نورافکن شایستگی خودشو نشون داد؟یا اینکه در تمرینات تیم امید شایستگی از خودش بروزداد؟
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۰۲
پاسخ
19
72