تابش: صحبت کردن در مورد انتخاب سرمربی فصل بعد جالب نیست/ قطعاً برای قهرمانی وارد لیگ می‌شویم

تابش: صحبت کردن در مورد انتخاب سرمربی فصل بعد جالب نیست/ قطعاً برای قهرمانی وارد لیگ می‌شویم

2180
11:12
19 اسفند 1396
قائم مقام باشگاه سپاهان تأکید کرد که صحبت کردن در مورد سرمربی فصل بعد این تیم نمی‌تواند جالب باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم مقام باشگاه سپاهان تأکید کرد که صحبت کردن در مورد سرمربی فصل بعد این تیم نمی‌تواند جالب باشد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، مسعود تابش در مورد لغو اردوی سپاهان در جنوب ایران گفت: متأسفانه شایعاتی مطرح شده است، مبنی بر اینکه من این اردو را لغو کرده‌ام، در صورتی که این‌طور نیست. ما می خواستیم در صورت برگزاری اردو در جنوب یک یا دو بازی تدراکاتی با تیم‌های لیگ برتری انجام دهیم که این امکان فراهم نشد، به همین دلیل با نظر کادر فنی تصمیم گرفتیم که در اصفهان بمانیم و روز دوشنبه هم یک بازی دوستانه با پارس جنوبی در اصفهان انجام می‌دهیم. این احتمال هم وجود دارد که در روزهای آینده به تهران بیاییم تا با یک یا دو تیم لیگ برتری بازی دوستانه انجام دهیم.

قائم مقام باشگاه سپاهان وضعیت فعلی این تیم اصفهانی را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: تمرینات به صورت منظم دنبال می‌شود و می‌خواهیم در پنج بازی باقیمانده بهترین عملکرد را داشته باشیم و فصل را با چند پله صعود در جدول به پایان برسانیم. مطمئناً هدف ما این است که فصل بعد شرایط خوبی داشته باشیم و قطعاً برای قهرمانی وارد لیگ خواهیم شد.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم فوتبال سپاهان قرار است فصل بعد با هدایت کدام مربی در لیگ برتر شرکت کند، تصریح کرد: صحبت کردن در مورد سرمربی فصل بعد جالب نیست. در حال حاضر آقای ابراهیم‌زاده سرمربی تیم ماست و کارش را انجام می‌دهد. او تلاش می‌کند تا سپاهان در بازی‌های باقیمانده نتایج خوبی بگیرد و این درست نیست که ما از حالا در مورد فصل بعد حرف بزنیم.

20441

نظرات کاربران
The Nostalgia
با سلام و درود. بنده به عنوان یک استقلالی خیلی خوشحال میشم که سپاهان باز هم به اوج برگرده تا بازم شاهد لیگ قویتر باشیم. سپاهان فقط برای اصفهان نیست باور کنید در سراسر ایران کم و بیش طرفدار داره. خدایی پارسال و امسال امثال (سپاهان و تراکتور و . . .) به دلایلی خیلی ضعیف بودن که پرسپولیس تونست قهرمان بشه!!! البته از حق نگذریم پرسپولیسم خوب بود اما افت چند تا از تیمهای بزرگ هم تو قهرمانی پرسپولیس دخیل بود. به امید اینکه لیگ برتر بعد از 16 . 17 سال به حرفه ای شدن نزدیک بشه!!!
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳:۴۱
پاسخ
9
19
حسن
خداییش هر موقع سپاهان قهرمان شده حداقل دو تیم قوی هم پا به پای سپاهان میومدن. قابل توجه بعضیا.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۵:۴۱
1
14
پرسپولیسی
سپاهان باشگاه بزرگی و قابل احترامیه اما سال بعد نمیتونه قهرمان شه ابزارشو نداره.سال دیگه رقابت بین ابی و قرمزه که حتما پرسپولیس هتریک میکنه و در کنار سپاهان پرطرفدارترین باشگاه ایران در لیگ برتر میشبم
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴:۴۳
پاسخ
16
5
علی رضــا
دوست عزیز! اگه منظورت از " ابزار "، حمایت همه جانبه دولت و رسانه هـای پایتخت نشین هست که باهات موافقم!! نه تنها سپــاهان بلکه متأسفانه هیچ کدام از باشگاه هــای شهرستانی از چنین ابزاری برخوردار نیستند.. امــا اگه منظورت، ابزار یک رقابت منصفانه و سالم هست، باهات موافق نیستم.. سپــاهان حدود 15 سال پیش و در اوج قدرت ســرخ آبــی هــا به یکه تازی اونها پایان داد بنابراین حالا هم می تونه.. موفق باشید.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱:۲۲
3
18