تابش مدیرعامل سپاهان شد

تابش مدیرعامل سپاهان شد

2250
09:31
18 اردیبهشت 1397
طی حکمی ازسوی بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولادمبارکه,مسعود تابش به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - طی حکمی ازسوی بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولادمبارکه,مسعود تابش به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، مسعود تابش بعد از چند ماه فعالیت به عنوان سرپرست باشگاه سپاهان در نهایت با نظر مثبت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اعضای هیئت مدیره باشگاه ، بعنوان مدیرعامل رسمی باشگاه سپاهان منصوب شد .

در متن این حکم چنین آمده است ؛

جناب آقای مسعود تابش

با سلام

نظر به سابقه طولانی شما در کسوت بازیکن و پست های مدیریتی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و بنابر پیشنهاد هیأت مدیره آن باشگاه ، جنابعالی را به سمت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان منصوب می نمایم تا با همکاری ، هماهنگی و همفکری با اعضاء هیأت مدیره انجام وظیفه نمائید.

انتظار می رود با بکارگیری تجربه چند دهه فعالیت ورزشی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن مشورت و همکاری با هیئت مدیره و خبرگان فوتبال کشور و انتخاب سرمربی ، کادر فنی و بازیکنان شایسته در فصل جدید شاهد رشد و ارتقای تیم فوتبال سپاهان به جایگاه واقعی خود باشیم که موجب سربلندی باشگاه نامدار سپاهان و خوشحالی هواداران گردد .

بدیهی است توجه کافی به دیگر رشته های ورزشی نیز مورد نظر می باشد .
توفیق شما در انجام وظایف محوله را از درگاه ایزد منان خواستارم .

بهرام سبحانی مدیرعامل

 

2051

نظرات کاربران
ali
اقای تابش سه سال سخت به ما سپاهانی ها گذشت اونم به خاطر یه مشت ادمی که فکر میکردن فوتبال هم مثل هندبال هستش که با یه بودجه 5میلیاردی بشه ادارش کرد ما که سر جیب دولت نیستیم که اقای نوبخت برامون پا درمیونی کنه و بدهی هامون صاف بشه یا رییس جمهور پشتمون باشه خوشبختانه باشگاهمون هم تا حالا به هواداراش شماره کارت نداده خواهشا هر تصمیمی میگیرید ابروی رفته ی این تیم رو درنظر بگیرین و بازیکن بی لیاقتی که نمیدونه جا پای جای چه کسی گذاشته از تیم بندازین بیرون
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۲۸
پاسخ
0
18
mohammad
حق به حق دار رسید ولی امیدوارم تابش بمونه و هرچه زودتر افرادی مثل نیکفر و بقیه اعضای هییت مدیره کنار گذاشته بشن
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۵۶
پاسخ
1
16
رضا
سپاهان رو به روزهای اوجش برگردون
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴:۰۳
پاسخ
1
19