تابش: پیشنهادم به سایر تیم‌ها تلاش برای دومی است؛ سناریو قهرمانی را برای تیم‌ دیگری نوشته اند

تابش: پیشنهادم به سایر تیم‌ها تلاش برای دومی است؛ سناریو قهرمانی را برای تیم‌ دیگری نوشته اند

25590
12:13
19 آذر 1397
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: بروند فیلم بازی‌های پرسپولیس با پیکان، ماشین‌سازی، تراکتور و سپاهان را تحلیل کنند خیلی مسائل دست‌شان می‌آید و به نتایج جالبی می‌رسند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مسعود تابش، درمورد بازی روز گذشته سپاهان و پرسپولیس که با تساوی یک بر یک به پایان رسید و حوادث جنجالی زیادی در این مسابقه رخ داد صحبت‌های زیر را انجام داد: 

*قبل از اینکه از خود بازی شروع کنیم درمورد این صحبت کنید که چرا روز گذشته این همه نارنجک در ورزشگاه وجود داشت؟ 

شما اول ببینید که هوادار کدام تیم نارنجک را پرتاب کرد اول هواداران پرسپولیس نارنجک را پرتاب کردند البته خود ما هم تعجب کردیم که این همه ترقه و نارنجک چطور وارد ورزشگاه شده و کسانی که این کارها را می‌کنند می‌خواهند به سپاهان ضربه بزنند. ما این کار را تقبیح می‌کنیم و انجام دادند اینگونه رفتارها خطرناک است و ضررش به باشگاه می‌رسد، آنهایی که روز گذشته این کارها را انجام دادند هوادار سپاهان نیستند، تازه در ورزشگاه نقش جهان فاصله بین هواداران و زمین بازی زیاد است حتی از ورزشگاه آزادی هم زیادتر است ما این رفتارها را محکوم می‌کنیم و آنهایی که چنین اعمالی انجام می‌دهند در واقع به ضرر باشگاه سپاهان کار می‌کنند. 

* حتما می‌دانید که چون باشگاه سپاهان میزبان این مسابقه بوده بابت پرتاب نارنجک‌ها محکوم می‌شود؟ 

بله متاسفانه ضرر اول و آخر را سپاهان می‌خورد جالب است که تماشاگران بازرسی بدنی هم می‌شوند و بعد اجازه می‌دهند وارد ورزشگاه شوند واقعا نمی‌دانم این همه نارنجک را چگونه توانستند وارد ورزشگاه کنند البته این را هم بگویم که هنوز ورزشگاه نقش جهان تحویل کارخانه فولاد مبارکه نشده و این ورزشگاه نواقصی دارد که باید هرچه زودتر برطرف شود تا ما هم راحت‌تر بتوانیم تماشاگران را کنترل کنیم. ما از شرکت توسعه و تجهیز می‌خواهیم حالا که خود کارخانه فولاد هم گفته کمک می‌کند هرچه زودتر در جهت تحویل ورزشگاه و تکمیل شدن آن اقدامات لازم را انجام دهند. من بارها عرض کردم همانطور که شرکت توسعه و تجهیز ظرف 20 روز با یک هزینه قابل توجه ورزشگاه آزادی را بازسازی کردند نسبت به ورزشگاه نقش جهان هم اقدام نمایند. این ورزشگاه هم با 70 هزار جمعیت می‌تواند یک ورزشگاه ملی باشد و ما در کنترل تماشاگران هم می‌توانیم موفق‌تر عمل کنیم. من باز هم رفتار روز گذشته هواداران دو تیم را بابت پرتاب نارنجک محکوم می‌کنم و آن را یک عمل ناشایست و غیرحرفه‌ای می‌دانم. 

*حتی روز گذشته برخلاف خواسته امیر قلعه‌نویی هواداران سپاهان پرچم ژاپن را به ورزشگاه برده بودند. 

ما بارها این عمل را هم محکوم کرده‌‌ایم و آن را یک حرکت زشت می‌دانیم، هر باشگاهی برای خودش پرچمی زیبا و لوگو دارد و متاسف هستیم که در ورزشگاه‌ها این اتفاق رخ می‌دهد. متاسفانه حساسیت‌هایی نسبت به برخی رفتارها و ناهنجاری‌ها باعث شده تا هواداران این واکنش را نشان دهند. ما ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خودمان افتخار می‌کنیم. اگر تیمی بازیکن ژاپنی داشته باشد کار هوادارانش برای آوردن پرچم ژاپن قابل توجیه است اما ما که بازیکن ژاپنی نداریم. ما هم مخالفت این قضیه هستیم  و این حرکت را نمی‌پسندیم. 

*روز گذشته داوری علیرضا فغانی انتقادهای زیادی را در بر داشته آیا باشگاه سپاهان قصد دارد از داوری این داور شکایت کند؟

شکایت باشگاه سپاهان از داوری‌ها فقط مخصوص بازی دیروز نیست. ما از ابتدا نسبت به قضاوت‌هایی که برای سپاهان می‌شود شاکی هستیم و اعتراض خود را بارها اعلام کرده‌ایم و مصرانه از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم که سیستم ویدیویی  (VAR) را در ورزشگاه‌ها پیاده کند. 

*ظاهرا همه اعتراض باشگاه سپاهان به بازی روز گذشته بابت پنالتی است که برای پرسپولیس گرفته شد و ظاهرا قبل از خطای پنالتی منشا روی بازیکن شما خطا کرده بود. 

یک وقتی یک خطای نیم بندی می‌شود اما منشا کاملا بازیکن ما را می‌گیرد و پرت می‌کند و باید آن اتفاق نامیمون رخ دهد و در دقایق پایانی بازی امتیاز از ما کسر و به تیم حریف واریز شود. همه این اتفاقات برای ما شبهه ایجاد می‌کند. 

*اتفاقا امروز امیرقلعه‌نویی در مصاحبه با رادیو به شدت از علیرضا فغانی انتقاد کرده و او را قلدر جدید فوتبال معرفی کرده است شما این ادبیات را می‌پسندید؟ 

وقتی هفته‌ها خطاهای داوران برای ما تکرار می‌شود مسلم است که برای ما شبهه ایجاد می‌شود ما به این نتیجه رسیدیم که سایر رقبا و تیم‌های دیگری که در لیگ هستند و رقابت بین همه سنگین است دست از رسیدن به مقام اول برداریم و همه برای مقام دوم بجنگیم چون ظاهرا سناریوی قهرمانی برای تیم دیگری نوشته شده است. 

*اما پرسپولیس هم همین عقیده را دارد؟ 

فیلم مسابقات موجود است و ما با سند صحبت می‌کنیم. برانکو بعد از برد مقابل ذوب آهن طوری درمورد داوری صحبت کرد در حالی که در آن مسابقه هیچ اتفاق خاصی رخ نداده بود. بروند فیلم بازی‌های پرسپولیس با پیکان، ماشین‌سازی، تراکتور و سپاهان را  تحلیل کنند خیلی مسائل دست‌شان می‌آید و به نتایج جالبی می‌رسند. ما قبلا هم در قالب ارسال DVD اعتراض خود را درمورد داوری‌ها به کمیته داوران ارائه کردیم. شب گذشته بلافاصله بعد از بازی اکثر کارشناسان داوری به اتفاق اعلام کردند که قبل از خطای پنالتی منشا روی بازیکن ما خطا کرده بود یا مثلا همین اخراج کی‌روش استنلی که معلوم نشد به چه دلیل او را اخراج کرده است. او چون بازیکن موثر و پیشانی تیم ما بود ظاهرا باید از گردونه بازی خارج می شد. 

*البته ظاهرا بین او و کمال کامیابی‌نیا درگیری لفظی بوجود آمده بود؟ 

به هر حال امیدوارم لب‌خوانی شود که چه بین آنها گذشته و کی‌روش چه خطایی انجام داده که او را اخراج کرد‌ه‌اند. ما دیروز به دنبال تقسیم امتیاز نبودیم و بازی برده را به زور مساوی تمام کردند. چرا باید در آن دقایق برای پرسپولیس پنالتی گرفته شود؟ 

*شاید اگر داور دیگری جز فغانی روز گذشته قضاوت بازی را برعهده داشت شرایط بدتر می‌شد؟

ولی من هم می‌توانم بگویم شاید اگر داور دیگری بود اتفاقات جور  دیگری رقم می‌خورد امیدوارم داوری‌ها در نیم فصل  دوم بهتر شود.فدراسیون یک نظارتی بر عملکرد کمیته داوران داشته باشد من خودم 22 سال در فوتبال بودم و می‌دانم همانطور که یک بازیکن و یا یک مربی اشتباه می‌کند داور هم انسان است و دچار اشتباه می‌شود اما داوری‌ها در لیگ امسال به یک جهت‌های خاص اتفاق می‌شود و شبهه ایجاد می‌کند. با استفاده از سیستم VAR این مشکلات کمتر می‌شود و ابهامات از بین می‌رود.حتی این قضیه برای خود داوران هم بهتر است. 

* از چه زمانی وارد نقل و انتقالات می‌شوید؟ 

نمی‌دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه بعد از بازی هفته پانزدهم خود 53 روز لیگ تعطیل است و اگر کادر فنی لیستی به من بدهد تغییراتی در تیم ایجاد می‌کنیم. 

2051

نظرات کاربران
حمید
بازم خدا رو شکر که نگفت اول پرسپولیسیا پرچم ژاپن دراوردن
۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۵۵
پاسخ
5
8
علیرضا م.
گویا بهشون وعده دادن شما بیاین بازی ها رو تا نیم فصل انجام بدین، براتون جبران می کنیم و کردن! هر 6 روز یه بازی می کنن، انگار شاخ غول رو میشکنن! یه پنجره رو فیفا به خاطر "تخلف" براشون بست، صدتا پنجره دیگه رو داخل کشور به خاطر "سوگلی بودن" براشون باز کردن
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۰۱
پاسخ
216
139
یه پرسپولیسی
فرمول جدید ریاضی : تو 25 روز شش مسابقه میشه به فاصله هر شش روز یک مسابقه ! فکر کنم قبل از اینکه کامنت بزارین یه کم مطالعه کنین بد نباشه !
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۰۲
23
62
ابراهیم باقری
یه ذره تعصب وعرق ملی را از همشهریتون ذوب آهن یاد بگیرین
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۴۵
پاسخ
63
182
Ali
آقای تابش فرافکنی نکن وقتی نمیتونی موفق باشی با روشهای غیر فوتبالی دنبالش نباش تیم 100میلیادردی سپاهان نتونست حتی متوسط بازی کنه و شانس آورد که 1 امتیار هم گرفت دنبال فوتبال باش و نه فرافکنی و حاشیه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹:۴۰
پاسخ
74
184
مجتبی
آقای تابشهمین فغانی پنالتی دربی رو نگرفت برا ما به اعتراف برنامه نود پارسال و پیارسال پرسپولیس بیشترین ضرر رو کرده از داوری تیم تون نود دقیقه اتوبوس پارک کرده بود تقصیر پرسپولیسه یه گل شانسی زدین تماشاگراتون به اتوبوس پرسپولیس حمله کردن شیشه شکستن البته برگشت جبران میکنیم
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۵۴
پاسخ
61
170
پسر آسمان
نمردیمو معنی نادواری رو هم فهمیدیم.بازی برگشت چیو جبران میکنید؟حمله به اتوبوس سپاهان؟؟واقعا که!!!!تاسف!!!!!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۰۶
42
19
زلزله 6 ریشتری سرخ
جناب تابش دیر به این نتیجه رسیدید!! ما از اول فصل گفتیم تا برانکو رو داریم بقیه تیما باید واسه دومی بجنگن حالا شما میتونید با فرافکنی تو قوطی رفتن تیمت رو توجیه کنی اما هوادارا دارن میبینن کدوم تیم داره زیبا و روی زمین بازی میکنه و کدوم تیم فقط داره اوت دستی پرتاب میکنه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۰:۴۵
پاسخ
53
161
سعید
سلام تابش جان راست میگی شما شما که زورت به تیم نصفه نیمه پرسپولیس نرسید نیم فصل دوم قطعا میبازی از سرورت قهرمانی شایسته پرسپولیسه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰:۲۶
پاسخ
47
134
پرسپولیس محبوب دلها
نارنجک رو هم میندازه گردن پرسپولیسی ها خجالت بکش خدارو شکر از بالا تصاویر مشخص بود نارنجک ها چه وقت و از چه سمت هایی هست.شما از اول فصل حداقل ۱۲داور مختلف براتون قضاوت کردند از همشون ناراضی هستید بنظرتون حرفتون منطقیه؟شما حتی دلیل اخراج بازیکنا رو هم نمیدونید و فکر میکنید بخاطر خطا بوده چجوری از نحوه قضاوت ایراد میگیرید؟
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷:۴۶
پاسخ
33
121
Mahdi..6+4
من اصفهانی هستم.. و قسم میخورم اگه روز بازی سپاهان و پرسپولیس عدالت رعایت میشد ۶۰ درصد استادیوم نقش جهان رو پرسپولیسی ها پر میکردن . اما مسئولین ورزشگاه پرسپولیسی ها رو راه ندادن در صورتی که بلیط هم داشتن.. و به جای اونها هوادارای سپاهان که بلیط نداشتن رو راه دادن.. اما چیزی که مهمه اینه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست.. و تیمهای اسدقلال و سپاهاَن و تراکتورسازی روی هم رفته اندازه پرسپولیس هوادار ندارن.. به خاطر همین آتیش گرفتید
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱:۱۵
پاسخ
266
350
ممد
عزیزم شما اصفهانی نیستید و مهاجر هستید. پس نمیخواد قسم بخوری که 60 درصد ورزشگاه پر میشد. اگه اینجوریه منم تهرانیم و قسم میخورم بازی پرسپولیس سپاهان 100 درصد ظرفیت آزادی را پر میکنیم. قلب پایتخت ایران به عشق سپاهان میتپد... شما فقط جو ورزشگاه نقش جهان را باید با جو ورزشگاه دورتموند مقایسه کنید. نه مقایسه با هوادار های پرسپولیس.... باشد تا رستگار شوید خخخ
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۲۷
47
14
علیرضا م.
عدالت از نظر تو یعنی اینکه تیم میزبان به جای 90 درصد سهمش، 40 درصد برداره تا تیم سوگلی راضی باشه؟! کلا طرز فکرتون رو دوست دارم! امیدوارم بلاخره یه اوت دستی هم به نفعتون بگیرن تا عدالت بهتر اجرا بشه و اینقدر متضرر نشین! البته جالب توجهه که کلا 4 تا 5 هزار نفر بیرون ورزشگاه موندن که اگر همه شون هم پرسپولیسی بوده باشن باز 60 درصد یه ورزشگاه 40 هزار نفره نمی شده!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۱۰
115
66
عشق آبی
چه ربطی به موضوع داشت پس هر کی تماشاگرش بیشتره سپاهان نباید به تماشاگران خودش اجازه ورود بده وقتی میتونن ورزشگاهو پر کنن؟؟؟من میگم توهمی هستین میگی نه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۳۷
92
50
استقلال سلحشور
فعلا از نوع صحبتهای شوما اینجور نشون میده اونی که اتیش گرفته شوما هستید نه ما اسم سرورتم درست بنویس خوبه ما هم بگیم پیروزی یا شانسی پولیس :)
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۲۹
93
40
زرد سپاهانی
من دیروز توی ورزشگاه بودم، و قسم میخورم که تو تا حالا به عوان اردو هم اصفهان نیومدی! دیروز 20 هزار تا طرفدار سپاهان پشت در موندن! طرفدار پرسپولیس هستی باش! ولی انصاف از رنگ خیلی مهمتره!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۱۰
85
51
Amir
آقا این فوتبالو تعطیل کنید جام لیگم ل با پیک بفرستید براشون برانکو:تابه حال یک اوت دستی هم برای ما گرفته نشده است خخخخخخخخ هوچی گری هم حدی دارد
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹:۴۸
پاسخ
224
105
استقلال سلحشور
نه اینکه جام سوپرلیگو با پست براشون ارسال کردن بد عادت شدن حالا این جام را هم مفتکی میخوان برانکو ناراحته که چرا جام لیگ برتر را قبل نیم فصل براش نفرستادن
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰:۳۳
97
34
marziyeh
اون سال هایی که سپاهان ۳ سال پشت سر هم قهرمان شد چی میگفتید؟؟اون موقع گل و بلبل بود واستون الان قهرمانی واس تیم خاص؟؟ والا بازی ای که ما از تیم خاص دیروز دیدیم خیلی بهتر از تیم شما بود بازیو که بازیکنامون کردن نه وزیر و فلان هوچی گررر فقط هوچییییی گر بخدا
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹:۱۹
پاسخ
56
214
استقلال سلحشور
همون موقع هم هوچیگری میکردید میگفتید مافیایی زرد یا مافیایی اصفهانی یادمه چقده به مدیرهای اصفهانی فدراسیون حمله میکردید که اون بنده خداها ازترس تهمتهای شوما اصن سمت شهرشون هم نمیرفتن که مبادا شوما هی مافیا مافیا نکنید
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۴۵
92
32
rezaa
خوب معلومه وقتی یه تیمی مدیریت عالی ،کادر فنی درجه یک و با برنامه،بازیکنان بی نظیر که سربازان واقعی تیم هستن، و همچنین هواداران بی شمار و عاشق داشته باشه بقیه تیم ها باید برای دوم شدن بجنگن،مثل یوونتوس تو ایتالیا،بایرن تو آلمان.پاری سن ژرمن فرانسه.شما هم سعی کنید مثل پرسپولیس باشید تا لیگ از تک قطبی بودن در بیاد
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۴۰
پاسخ
44
186
Mavi
نه دیگه ببین دوست عزیز عامل اصلی موفقیت تیم شما فقط اینا نیس و به اینا داوری و فدراسیون و کمیته انضباطی رو هم اضافه کنی درس میشه!!!
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱:۲۴
15
2
پرسپولیس تنها تنها تنها. خدارو دارد......
خیلی جالب اخه مگه مردم کورن ؟ دیروز سپاهان یدونه حمله هم نکرد امار بازی داره نشون میده پرسپولیس با این تیم خیلی بهتر بوده. قبل گل سپاهان با ارنج کوبوند صورت سید جلال کیروش استنلی. اونو ندید جناب تابش؟ بابا همش دارین حرف میزنید و تهمت ایا خدارو در نظر نمیگیرید؟ چرا همه چیو مخفی میکنید. چرا نمیگید پرسپولیس بهتر بود و ما شانس اوردیم نباختیم؟ اره شما ۱۵ تا تیم باید برای دومی بجنگین چون زورتون بما نمیرسه. این طبیعیه حسادت داره موج میزنه. بیاید منطقی باشید امشب برنامه نود نشون میده کی خطا کرده کی نکرده کی ضرر کرده جناب تابش بعد فردا میگین برنانه نود هم میخاد ب پرسپولیس کمک کنه ؟! وااای خدایا ادم شاخ در میاره ازین حرفا. یا بازیکنشون از نیمه زمین نیومده جلو حرف از برتری میزنه!!!رنگ پیراهن بیرانوند و ندیده میگه ما برتر بودیم. نکنه سیستم کامپیوتری هم امار و ب نفع پرسپولیس اعلام میکنه ؟ مردم چرا نفهم فرض میکنید اخه ؟ حرف نزنید تو زمین نشون بدین خودتونو.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳:۲۲
پاسخ
51
198
کی بود کی بود من نبودم
تنهاجون..اگه یه دونه حمله نکردن چطور یه گل زدن؟ چطور یه گلشون آفساید شد؟ چطور یه تک به تک با بیرانوند رو خراب کردن؟ چرا انقدر خودتونو کوچیک میکنید با حرفهای کذب و توهمی؟
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۱۹
28
6
مهدی
فدراسیون چون می خواد بعد از جام ملتها برانکو رو جایگزین کی روش کنه ، میخواد افکار عمومی رو آماده کنه و برانکو رو موفق نشون بده ، برای همین شک نکنید که پرسپولیس باید امسال هم قهرمان بشه ، ولی سخت اشتباه میکنه ،چون انتخاب برانکو برای تیم ملی ، برگشت به عقبه و به جز پرسپولیسیها همه ی مردم مخالف تیم ملی میشن
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱:۲۵
پاسخ
158
63
مسعود سینائی
اتفاقا همه ایران موافقن و پرسپولیسی‌ها مخالف!! آخه مگه میشه تیمی با این همه عزت و سروری تیمها، دوست داشته باشه مربیشو بده بره
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۰۲
0
12
سینا
برانکو تا 2سال دیگه با پرسپولیس قرار داد داره و هیچ جا نمیره..ما برانکو رو به هیچ تیمی نمیدیم..فقط1بار کامنت من رو تایید کن
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۴۷
3
27
آرمان
اتفاقا به جز پرسپولیسی ها همه از خداشونه برانکو سرمربی تیم ملی شه. پرسپولیسی ها به هیچ وجه حاضر نیستن برانکو رو از دست بدن
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰:۴۳
3
23
پرسپولیس بزرگ، رشک برانگیزترین
همه متوهم های قبل از تو سو تفاهم بودند
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۵۳
2
21
arash
ما اصلا این فصل رو بزاریم کنار , ب نظرت برانکو موفق نبوده؟ چرا چشم دیدن موفقیت دیگران رو ندارید؟ مردونه بازی میکنن و موفقن شما هم برید ب تسم خودتون گیر بدید بیشتر تلاش کنن مث پرسپولیس موفق باشن , با این جور طرز فکر تیمتون 100 سال سیاه همینه و تا اون موقه باید بشینید همین توهم هارو بزنید و ما هم تا اون موقه هر سال قهرمان
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۲۵
1
23
شهرام
اقایون مدیر و سرمربی و بازیکنان تو رو خدا دست از این بحث ها و جنجال ها بردارید و تو کار خودتون تمرکز داشته باشید داوری یک روز به ضرره ویک روز به نفع.اقای قلعه نویی اینکه هی بگید 15 تیم یکطرف پرسپولیس یکطرف واقعا بی انصافی هستش چون اگه اینطوری باشه اون سه سالی هم که سپاهان پشت سر هم قهرمان شد حتما وزیر سپاهانی بودن.یا اون سالی که همین اقای فغانی با اشتباهاتش در بازی تراکتور ونفت باعث قهرمانی سپاهان شد را هم بیاد بیارید یا سال پیش رو بیاد بیارید که طبق همین کارشناسی های برنامه نود سپاهان و استقلال بیشترین سود را از داوری بردند وپرسپولیس بیشترین ضرر رو کردکه اگه با عدالت قضاوت میشد واین اشتباهات نبود الان سپاهان دسته یک بازی میکرد و سیاه جامگان لیگ برتری بود و نابود نمیشد پس از همه مدیران وبازیکنان و مربیان و هواداران خواهش میکنم روی بازی وکار خودشون تمرکز داشته باشن و جو فوتبال رو خراب نکنند.ببخشید سرتون رو درد اوردم
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶:۰۵
پاسخ
31
135