تاتنهام ۳ - ۰ دورتموند؛ گام بلند لندنی‌ها برای صعود با یک پیروزی آسان

تاتنهام ۳ - ۰ دورتموند؛ گام بلند لندنی‌ها برای صعود با یک پیروزی آسان

1438
01:28
25 بهمن 1397
شاگردان پوچتینو با یک پیروزی پرگل نیمی از راه صعود را طی کردند.

به گزارش وبسیت نود، تیم های تاتنهام و دورتموند از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری سه گله تاتنهام تمام شد. 

جدی ترین موقعیت نیمه اول در دقیقه ۴۵ نصیب تیم دورتموند شد اما هیوگو لوریس توانست با یک عکس العمل خوب ضربه سر زاگادو را دور کند تا این نیمه کم موقعیت و نزدیک بدون گل به پایان برسد. تاتنهام میزبان در همان ابتدای نیمه دوم روی اشتباه مدافع حریف و سانتر فرتونگن و توسط سانگ هیون مین توانست به گل برسد.

لندنی ها که پس از این گل تیم برتر میدان بودند و بازی را در کنترل داشتند چند فرصت خوب را از دست دادند تا اینکه در دقیقه ۸۲ روی یک ضد حمله به گل دوم خودشان هم دست یافتند. سیسوکو توپ را از گوتزه گرفت و آن را اوریر رساند. فرتونگن موفق شد روی سانتر این بازیکن دروازه را باز کند. 

این پایان کار نبود و تاتنهام در دقیقه ۸۶ روی کرنر ارسالی اریکسن و با ضربه سر یورنته به گل سوم هم رسید تا در شب غیبت هری کین و دله آلی یک پیروزی پرگل را کسب کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
ایمون زاید
متاسفانه وقتی مارکو رویس نباشه دورتموند پنچر میشه .
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴:۱۷
پاسخ
1
17
علی
عالی بودن... من طرفدار تاتنهام ام اما پیش بینی من اینه که یه تیم انگلیسی امسال قهرمان لیگ قهرمانان میشه.... بازی مستقیم انگلیس زهردار ترین حمله محسوب میشه... پارسال هم با مصدوم کردن صلاح کار خودشون رو اسون کردن....
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۴:۳۷
پاسخ
13
12
محمود
دورتموند افتضاح بود در واقع تاتنهام گام بلندی برداشت برا صعود در واقع بهترین نتایج رو تو این ۴تا بازی پاریس گرفت و تاتنهام
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۷:۱۹
پاسخ
0
18
mousa
با این دفاعی که دورتمند داره بوندسلیگا را هم تحویل بایرن میده
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۴:۱۷
پاسخ
0
17