تاتنهام 1-0 آرسنال؛ اسپرز فاتح دربی شمال لندن

تاتنهام 1-0 آرسنال؛ اسپرز فاتح دربی شمال لندن

1657
17:48
21 بهمن 1396
تاتنهام با ارائه یک نمایش برتر موفق شد آرسنال را شکست دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تاتنهام با ارائه یک نمایش برتر موفق شد آرسنال را شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال بعد از یک برد دلچسب در هفته قبلی، باز هم طعم تلخ شکست را چشید، تاتنهام هم بعد از کسب دو نتیجه خوب مقابل یونایتد و لیورپول، در دربی شمال لندن پیروز شد.

در بازی ابتدایی هفته بیست و هفتم لیگ جزیره، تاتنهام و آرسنال در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم رفتند. نیمه اول مسابقه اگرچه سرعت خوبی داشت و از هیجان نسبی برخوردار بود ولی از نظر خلق موقعیت، بازی خیلی جذابی از آب در نیامد، آرسنال بیشتر به فکر ضدحملات بود و تلاش مداوم اسپرز برای گلزنی هم در نیمه نخست راه به جایی نبرد.

اما داستان نیمه دوم کاملاً متفاوت بود، یک بازی بسیار جذاب و پر موقعیت، در نیمه دوم بازی رقم خورد. تاتنهام شروع خیلی خوبی داشت و در دقیقه 49 به گل رسید، هری کین آماده در ادامه روند گلزنی های خود، در دقیقه 49 روی سانتر دیویس، با یک ضربه سر تمام کننده، بازی را 1-0 کرد.

فشار تاتنهام بعد از گل اول ادامه داشت و در دقیقه 52 در صحنه ای مشابه کین می توانست باز هم با ضربه سر گلزنی کند، که این بار توپ با اختلافی اندک به بیرون رفت. دو دقیقه بعد باز هم هری کین در متن یک موقعیت قرار داشت که این بار ضربه محکم وی توسط چک برگشت داده شد.

حملات تاتنهام ادامه داشت و چک بود که در مقابل حریف به خوبی مقاومت می کرد، او در سه نوبت دیگر هم دروازه تیمش را نجات داد تا بازی مساوی شود، در ان سمت آرسنال در خلق موقعیت موفق نبود و جز ضربه کات دار ویلشر، تیم ونگر به فرصت خیلی خاصی دست نیافت تا اینکه در دقیقه سوم از وقت های اضافه، بهترین فرصت نصیب لاکازت شد که ضربه زمینی وی در موقعیت تک به تک، راهی اوت شد تا این فرصت طلایی از دست برود.

در نهایت تاتنهام در روزی که می توانست به گل های بیشتری هم برسد، با یک گل آرسنال را شکست داد تا 52 امتیازی شود و فعلاً به رده سوم برسد. آرسنال با 45 امتیاز، ششم است.

1878

نظرات کاربران
آتوسااااا
ونگر بخدا دیگه خستمون کردی . چقد باخت
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۹:۳۰
پاسخ
1
8
بابک توپچی
فاز ونگر چیه که تا یه بازیکن میدرخشه نیمکت نشینش میکنه؟الان چرا رمزی رو نیمکت بود بعد چک که کلا بدبازی میکنه و مصدومه تو ترکیب؟!میخی رو مییاره بیرون و ایوبی رو میفرسته جاش!الننی چرا تو ترکیب بود!ژاکا که کلا بدرد نخوره ونگر اوت
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۳۵
پاسخ
5
25
حمید
آقای اوبامیانگ شما میخواهید آنری جدید آرسنال شوی؟بند کفش اون هم نمیشی آرسن ونگر چی از جون آرسنال میخواد خدا میدونه مث کنه چسبیده به این تیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۴۶
پاسخ
8
18
علیرضا خ - آرسنال
سلام، تاتنهام از ما بهتر بود، شکست دادن این تاتنهام واقعا سخته، ما هم بد نبودیم ولی به هر حال تبریک به تاتنهامی ها به نظرتون نباید دله الی محروم میشد به خاطر اون ویدیو غیر اخلاقی؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷:۵۵
پاسخ
17
18
بارسلونا❤
فیفا بخاطر کارهای خارج از دنیای فوتبال ، بازیکنارو جریمه نمیکنه .. چون ربطی بهش نداره
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲:۱۶
2
12
3☆☆4
نه مگه اونجا مثل ایرانه زندگی هر کی ب خودش ربط داره
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۰۵
3
26
3☆☆4
کوشیلنی و ایووبی و موستافی اگه بیان با بچه های محله‌ی ما بازی کنن یقین دارم ک ما میبیریمشون:)) چین اینا آخه
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۵۸
پاسخ
2
32