تاتنهام 5-3 چلسی، تحقیر تیم مورینیو در دربی لندن

تاتنهام 5-3 چلسی، تحقیر تیم مورینیو در دربی لندن

6492
22:58
11 دی 1393
تیم مورینیو در دیداری جذاب و تماشایی شکست سنگینی خورد .

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم مورینیو در دیداری جذاب و تماشایی شکست سنگینی خورد .

به گزارش وبسایت نود، تاتنهام با درخشش مهاجم جوانش توانست یک نتیجه تاریخی در دربی شهر لندن ثبت کند .

دربی شهر لندن با برتری تیم میزبان آغاز شد و این تیم درست مثل بازی رفت مالکیت بازی را در ابتدا در دست گرفت ولی این چلسی صدرنشین بود که توسط دیگو کاستا و روی پاس اسکار موفق شد گل نخست بازی را بثمر برساند . چلسی بعد این گل توانست کنترل بازی را در دست بگیرد و به زدن گل دوم نزدیک شود ولی هری کین جوان روی یک حرکت تماشایی توانست گل مساوی را برای تیم پوچتینو بثمر برساند . از بعد این گل چلسی در اتفاقی نادر سازماندهی اش را از دست داد و تاتنهام کاملا سوار بر بازی شد و در دقیقه 44 دنی روز موفق شد گل برتری را بزند ولی این کار پایان نبود و این نیمه تماشایی با گل سوم تاتنهام که از روی نقطه پنالتی و توسط تاونزند بثمر رسید تمام شد .

در حالیکه انتظار می رفت چلسی بعد از صحبت های مورینیو در رختکن برای جبران نتیجه نیمه دوم را آغاز کند این هری کین بود که باز هم روی یک حرکت زیبا دفاع چلسی را سردرگرم کرد و گل چهارم را بثمر رساند . اتفاقات این بازی هیجانی به این ها ختم نشد و ادن آزار که بهترین بازیکن چلسی در این بازی بود روی یک حرکت انفرادی و روی پاس فابرگاس توانست یکی از گل های خورده را جبران کند . چلسی که از این گل روحیه گرفته بود به حملات خودش ادمه داد ولی درخشش هوگو لوریس مانع از بثمر رسیدن گل سوم شد . تاتنهام در شبی که وایت هارت لین جو فوق العاده ای داشت به نمایش درخشانش ادامه داد و توسط چدلی موفق به زدن گل پنجم هم شد تا هواداران این تیم کم کم بردی بینظیر مقابل تیم همشهری را باور کنند . این بازی پر حادثه یک گل هم دیگر داشت و این گل توسط جان تری در دقیقه 87 بثمر رسید ولی برای جبران نتیجه دیگر دیر شده بود و تاتنهام در بازی تماشایی و پر هیجان موفق شد تیم همشهری خودش را شکست دهد تا چلسی با این شکست هم امتیاز منچسترسیتی بشود .

 

2031

نظرات کاربران
Iman
انصافا لوریس این فصل استثنایی بوده ! بازی با یونایتد هم عالی بود.این هری کین هم واقعا خوش استیله و خیلی ریلکس بازی میکنه.بارسا هم هر روز باید حسرت اینو بخوره که چرا جواهری مثل فابرگاس رو از دست داد.
۱۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۵۸:۰۱
پاسخ
5
12
کورش
خیلی حال داد خیلی خوب بود کاش من یونایتد میبرد فاصله کمتر میشد در کل، کل جزیره زیر سایه امپراطور یونایتد حرکت میکنند
۱۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۵۶:۳۹
پاسخ
86
111
ریحانه
خیلی بد شد که در روز اول سال 2015 شکست خوردیم....شکست حق ما نبود:(
۱۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۳۵:۲۹
پاسخ
35
46