تاثیر نیمکت نشینی رحمتی در استقلال؛ یک امتیاز بیشتر در هر بازی

تاثیر نیمکت نشینی رحمتی در استقلال؛ یک امتیاز بیشتر در هر بازی

13663
16:12
10 دی 1396
استقلال با دروازه‌بان جدیدش، نسبت به قبل هر بازی دقیقا یک امتیاز بیشتر می‌گیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال با دروازه‌بان جدیدش، نسبت به قبل هر بازی دقیقا یک امتیاز بیشتر می‌گیرد.

به گزارش وبسایت نود، نیمکت نشین کردن مهدی رحمتی و بازی دادن به حسین حسینی، یکی از آخرین تصمیماتی بود که منصوریان قبل اخراج از استقلال گرفت. او فصل پیش هم در یک مقطع این کار را انجام داد اما به محض شکست با حسینی مقابل استقلال خوزستان، رحمتی را به دروازه تیمش برگرداند. این فصل حسینی، دو بازی برای منصوریان در دروازه استقلال قرار گرفت و با اخراج او، دروازه‌بان اصلی تیم باقی ماند.

عملکرد رحمتی در این فصل، بر خلاف سال‌های گذشته درخشان نبود و او نتوانست در بازی‌های سخت، واکنش تاثیرگذاری نشان بدهد و امتیازی برای تیمش بگیرد. میانگین امتیازات استقلال با رحمتی، 0.80 امتیاز از هر مسابقه بود. میانگینی که بعد از عظیم گوک و آرمین سهرابیان با یک بازی و یک شکست، ضعیف‌ترین میانگین در بین همه بازیکنان استقلال محسوب می‌شود.

استقلال با حسین حسینی، به مرور اوج گرفت و حالا، این دروازه‌بان در آستانه یک رکوردشکنی بزرگ قرار دارد. علاوه بر این، میانگین امتیازات استقلال هم با حضور حسینی به مراتب بهتر شده است. حسینی در بازی‌های اخیر، بارها دروازه استقلال را نجات داده و ستاره تیمش بوده است. استقلالی‌ها هم با حضور او، 1.83 امتیاز از هر بازی گرفته‌اند و نسبت به بازی‌هایی که رحمتی درون دروازه بوده، صاحب یک امتیاز بیشتر در هر مسابقه شده‌اند.

شاید نیمکت نشین کردن رحمتی و بازی دادن به حسین حسینی، آخرین تصمیم مثبت منصوریان قبل اخراج از استقلال باشد. تصمیمی که امتیازات استقلال از هر مسابقه را یک امتیاز بیشتر کرده و بازی بعد، می‌تواند رکورد گل نخوردن در لیگ برتر را هم به نام این تیم بزند. هر چقدر هم رحمتی روی سکوها محبوب باشد، فعلا کسی در لیاقت حسینی برای ایستادن درون دروازه استقلال تردیدی ندارد.

 

22330

نظرات کاربران
فردین
محبوب طرفدارها رو سکو؟؟؟؟!!!! این آقا بیشتر از این که کمک کرده باشه واسه تیم حاشیه درست کرده. وقتی از تیم کیروش کبیر اخراج شد، بازم واسش درس عبرت نشد که اخلاق و شخصیت بازیکن مهمتر از قابلیت های فنی هست. الانم روی نیمکته به امید روزی که به کلی از تیم بذارنش کنار تا یه فرهنگ جدید تو فوتبال ایران حاکم بشه که بازیکن باید اخلاق مدار باشه.
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۲:۵۳
پاسخ
104
47
مهران اراکی
هر دو سید برامون عزیزن سیدمهدی رحمتی سال ها برای تیم زحمت کشیده محبوب همه استقلالی هاست و سیدحسین حسینی با سیوهاش گل نخوردن هاش عالی بوده واقعا سخته انتخاب گلر اول برای استقلال چون تیم دو دروازه بان عالی داره و فعلا سیدحسین حسینی فوق العاده بوده البته گلر سوم عرشیا بابازاده هم عالیه در سال های بعد به کار استقلال میاد
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲:۱۸
پاسخ
8
125
farhad
تاج قلعه عقاب ها
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰:۲۸
پاسخ
10
125
مهران
رحمتی باید پیشنهاد سپاهان رو قبول میکرد.وگرنه باید مثل برهانی یروزی از استقلال بره
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۶:۳۸
پاسخ
79
46
mehrab
هر چقدر هم رحمتی روی سکوها محبوب باشد، فعلا کسی در لیاقت حسینی برای ایستادن درون دروازه استقلال تردیدی ندارد. ==== فوق العاده موافقم .. ولی حسینی باید بدونه از تیم های پایه همین باشگاه استقلال به اینجا رسیده و وقتی بهش پیشنهاد قرارداد 5 ساله با استقلال رو میدن نباید جو گیر شه و بگه باشه برای آخر فصل یادت نره آرزوی بودن در ترکیب استقلال رو داشتی چه برسه به شماره 1 بودن حواست باشه آقای حسینی همین هوادارایی که دارن برات فن پیج میزنن و بالا میبرنت اگر کوچکترین بی احترامی به استقلال یا هوادارا بکنید جوری زمینت میزنن که هیچوقت فراموشت نشه ..
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۲۶
پاسخ
16
158
حسینی
حسینی عشقه خود پرسپولیسیا هم میدونن حسینی شایسته دروازه بانی در تیم ملی و جام جهانی داره
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۲۱
پاسخ
14
203
زانيار
نه
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰:۴۳
129
12
کیارش لک
بابا بهتر فقط حسینی عقاب جدیدمون
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۳۵
پاسخ
9
131