تاثیر ویژه اسماعیلی در استقلال؛ مشت اول از فرشید!

تاثیر ویژه اسماعیلی در استقلال؛ مشت اول از فرشید!

17171
18:21
19 بهمن 1396
فرشید اسماعیلی باز هم با زدن گل اول بازی، گره مسابقه را باز کرد و فشار را از روی تیم برداشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - فرشید اسماعیلی باز هم با زدن گل اول بازی، گره مسابقه را باز کرد و فشار را از روی تیم برداشت.

به گزارش وبسایت نود، همیشه زدن گل اول برای تیم‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است. گلی که گره تیم حریف را از هم باز می‌کند و خود فوتبالیست‌ها هم بارها گفته‌اند که مربیان به مهاجمانی علاقه بیشتری دارند که توانایی زدن گل اول بازی را داشته باشد و بتواند فشار را از روی تیم بردارد. شاید به همین خاطر است که فرشید اسماعیلی در سه فصل اخیر، مورد علاقه پرویز مظلومی، علیرضا منصوریان و حالا هم وینفرید شفر قرار گرفته است. فرشید به جز یک بار، همیشه گلی که زد یا پاس گلی که داد، گل اول مسابقه بود و گره مسابقه را باز کرد.

اولین گل فرشید در پیراهن استقلال، گل به سپاهان بود. شوتی که روی خروج ناقص دروازه‌بان حریف و باهوش فرشید اسماعیلی به ثمر رسید. اسماعیلی گل اول را به سپاهان زد و بعد از آن استقلالی‌ها دو بار دیگر دروازه سپاهان را باز کردند. این تنها گل فرشید در لیگ پانزدهم بود.

اسماعیلی در لیگ شانزدهم هم دو گل زد. مهم‌ترین گل فرشید، در دربی زده شد. گلی که روی شوت تماشایی به ثمر نشست و اسماعیلی با زدن گل اول به پرسپولیس، گره دربی را برای علیرضا منصوریان باز کرد. هفته بعد از آن هم فرشید به ذوب‌آهن گل زد. این گل اسماعیلی هم گل اول بازی و گره‌گشای منصوریان بود. فرشید در لیگ قهرمانان آسیا هم برای استقلال یک گل زد و یک پاس گل داد. گل اسماعیلی به لوکوموتیو بود که استقلال را یک بر صفر پیش انداخت و سپس قربانی گل دوم استقلال را زد. در بازی برگشت هم فرشید پاسِ گلِ اول استقلال را برای کاوه فرستاد.

اسماعیلی در این فصل هم 4 گل زد و 3 پاس گل داد. به جز پاس‌گل‌اش در بازی با نفت تهران، بقیه تاثیرات این فصل فرشید روی گل‌های استقلال باز هم مربوط به گل اول این تیم است. فرشید در دیدار جام حذفی مقابل نساجی، گل اول بازی را به ثمر رساند.  در بازی دور رفت مقابل سپیدرود، پاسِ گلِ اول را داد. در بازی با گسترش‌فولاد خودش گره بازی را باز کرد و هر دو گل استقلال را زد. در دقیقه 4 آخرین مسابقه نیم‌فصل نخست هم به علی قربانی پاس گل داد تا استقلال خیلی زود نسخه سپاهان را بپیچد. فرشید حالا در بازی امروز مقابل سپیدرود که گل زد، باز هم گل اول مسابقه را به ثمر رساند. گلی که از شوت راه دور به دست آمد و گره خط دفاع سپیدرود را از هم باز کرد.

 

14001

نظرات کاربران
بلواستار
همه چیز از شوت فرشید شروع شد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۹:۴۴
پاسخ
1
25
نبی استقلالی،تراکتوری
همیشه همه چیز ازشوت فرشیداسماعیلی شروع میشه!!! این گل فرشید منویاد یه بازی انداخت، که یه تیمی خودشوازقبل برنده میدونست وهمون دقایق ابتدایی گل اولوزد ولی بعدا3تایی شد!!! آخ که دلم چقدبی تابه واسه 10 اسفند!!! یاشاسن استقلال
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۳:۵۵
پاسخ
4
28
ss
فرشید گل زد و پاس گل داد چه جمله ی ترسناکی
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸:۴۳
پاسخ
7
49
مسعود گل باشی
همه چی از شوت فرشید شروع شد دوستان قرمز کامبکی خوب با این جمله خاطره دارن خخخ
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۸:۵۳
پاسخ
7
46
آبی بیکران
باز هم همه چیز از شوت فرشید شروع شد
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹:۲۸
پاسخ
6
44
رهی
همه چی از شوت فرشید شروع شد !!! تعجب نداره
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۴:۱۰
پاسخ
9
88
مریم
کلا همه چی از شوت فرشید شروع میشه با عرض معذرت از هواداران تیم سوم پایتخت:-)
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹:۲۸
پاسخ
12
92
سارا اس اسی
فرشید باید دربی باشه =) چه شوت هایی میزنه چه پاسی داد روی گل سوم به جابر! هم پاس میده هم گل میزنه =))))
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴:۲۲
پاسخ
8
85
مهران اراکی
ای کاش از اول فرشیداسماعیلی تو خط حمله بازی میکرد بخدا اگر از هفته اول تا این هفته(23) بازی کرده بود کلی گل زده بود تا کی قراره به قربانی و انصاری بازی بدن گل نزنن حرص طرفدارارو در بیارن جون مادرتون تا فصل تموم شد قربانی و انصاری رو اخراج کنید
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰:۰۰
پاسخ
16
68
امپراتور آبی
به امید دعوت دوباره اش به تیم ملی و حضورش در جام جهانی روسیه
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷:۳۴
پاسخ
8
89
تا حالا نه پاس داده نه پاس گل
اصولا همه چیز از شوت فرشید شروع میشه
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶:۴۳
پاسخ
10
92
محسن ... استقلالی ام خونم آبیست...
فرشید یه گل زد ولی چندتا موقعیت خوب از دست داد امیدوارم از این به بعد مهاجما بیشتر قدر موقعیت هاشونو بدونن ... امروز میتونستیم پنج شیش گل به سپید رود بزنیم... ده اسفند پرسپولیس رو له میکنیم.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶:۳۹
پاسخ
11
116
P
باشه . یه وقت له نکنی مارو :)
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۵:۵۰
54
9
نبی استقلالی،تراکتوری
دقیقا، من خودم توپیش بینی 5هیچ زده بودم، ومیدونستم هم این همه رومیزنه ولی، بدشانس بودیم یه تیرک دوتا تک به تک جابروبرزای خراب کردن، ولی دم جابرگرم چه گلی زده، همه گلهای بازی یه طرف گلی که جابرزد یه طرف، مخصوصا کنترل توپش وبعد گلش یاشاسن استقلال
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۶:۳۱
5
66
پژمان
امرور هم گل زد هم پاس گل داد . بالاخره همه چی از شوت فرشید شروع میشه
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹:۵۰
پاسخ
13
131
3
هزار ماشاالله به فرشید... یعنی اماده باشه هیچکی جلودارش نیست. درضمن بودن جپاروف و ابراهیمی هم غنیمتیه ای واسه استقلال. ماشالا به همشون.
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹:۰۵
پاسخ
9
148
Iman
همه چیز از شوت اسماعیلی شروع شد
۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۹:۰۱
پاسخ
14
147