تاج: اردوی ایتالیا و پرواز چارتر برای تیم ملی فراهم می‌شود

تاج: اردوی ایتالیا و پرواز چارتر برای تیم ملی فراهم می‌شود

2652
13:11
22 تیر 1395
رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اردوی تیم ملی در ایتالیا در مردادماه و پروازهای چارتر این تیم در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ انجام می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که اردوی تیم ملی در ایتالیا در مردادماه و پروازهای چارتر این تیم در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ انجام می‌شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی تاج که امروز (سه‌شنبه) در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی حضور یافته بود در صحبت‌های خود در خصوص اعتراض اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به انتخاب امیر عابدینی به‌عنوان سرپرست سازمان اقتصادی این فدراسیون گفت: عابدینی بزرگی کرده و برای کمک به ما آمده است. هیئت رئیسه هم اعتراض جدی ندارد.

وی ادامه داد: برخی مواقع برخی رسانه‌ها این مسائل را مطرح می‌کنند که باید هماهنگ شود، اما برخی مسائل هماهنگی است و برخی مسائل هم در اختیار رئیس فدراسیون قرار دارد. انتخاب سرپرست همه جا در اختیار رئیس است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه انتخاب دبیرکل فدراسیون در چه مرحله‌ای است و گویا در این خصوص هیئت رئیسه و مجمع باید تصمیم بگیرند، خاطرنشان کرد: کارهای انتخاب دبیرکل هم انتخاب می‌شود و مشکلی خاصی نیست. این مسائل هم شرایط ماست و تصمیم‌گیری می‌کنیم.

تاج درباره تیم ملی و پرواز چارتر و اردوی ایتالیا اظهار داشت: تیم ملی هم شرایط خوبی دارد، اما اینجا اردوی تیم ملی کشتی است و من خوشحالم در اردوی تیم ملی کشتی هستم. اردوی ایتالیا و پرواز چارتر هم فراهم می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تیم ملی درباره حضورش در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: من به اردوی تیم ملی کشتی آمدم تا دوستانم را ببینم. دوست داشتم از همه تشکر کنم، چون من با همه خانواده کشتی از جمله محمدی، خادم، بنا و جزینی دوست هستم. چند بار تلاش کرده بودم به تمرینات بیایم و امروز چون از صبح به کمپ تیم ملی آمدم، گفتم در تمرین تیم ملی کشتی هم حاضر شوم.

وی ادامه داد: صبح با سرپرستان تیم‌های ملی جلسه داشتیم و بعدازظهر هم با مدیران‌عامل باشگاه‌های جلسه خواهیم داشت. به همین دلیل فرصت را غنیمت شمردم بازدیدی از تمرین تیم ملی کشتی داشته باشم، دست مریزاد و خسته بگویم. اکنون هم آرزوی توفیق و سربلندی و قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در المپیک را دارم.

تاج در پاسخ به این سؤال که نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال چه زمانی معرفی خواهد شد، خاطرنشان کرد: دیگر اینجا اردوی تیم ملی کشتی است و بیشتر از این صحبت نمی‌کنم.

 

2051

نظرات کاربران