تاج: از فوتسال کاملا راضی هستم

تاج: از فوتسال کاملا راضی هستم

588
10:53
20 اسفند 1396
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: اقدامات خوبی در بحث اسپانسر و پخش تلویزیون در زمینه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی انجام شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: اقدامات خوبی در بحث اسپانسر و پخش تلویزیون در زمینه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی انجام شده است.
به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم آماده سازی لیگ فوتسال ضمن خیرمقدم به مدیران عامل باشگاه‌ها و اعضای هیأت رئیسه کمیته فوتسال گفت: انتظار از فوتسال بالاست و باید در فوتسال و همچنین فوتبال بحث اقتصاد مقاومتی رخ دهد. خوشبختانه تیم‌های ما قهرمان آسیا هستند و در جام جهانی هم حضور داریم.این در حالی است که رقبای ما چندین برابر بیشتر از ما هزینه کرده‌اند.

وی ادامه داد: من از فوتسال کاملا راضی هستم و در چین تایپه این مسئله را به خوبی ثابت کردیم که با قهرمانی در آسیا بهترین تیم هستیم.ما در فوتسال کار زیادی انجام دادیم و آقای کفاشیان کارهای خوبی در فوتسال انجام داده است. تشکیل تیم‌های جوانان در زمینه فوتسال از جمله برنامه‌های خوبی است که می‌توانست پشتوانه خوبی برای بزرگسالان ما باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در فوتسال باید دو کار اساسی انجام شود. اول بحث استاندارد سازی در باشگاه‌های فوتسال و موضوع دوم هم بحث استقلال برنامه‌های فوتسال و جذب اسپانسر است. همچنین در بخش تلویزیونی صحبت‌های خوبی برای فوتسال، فوتبال و فوتسال ساحلی انجام شد و موضوعات مهمی هم مطرح شد. قرار است ساختمان مرکزی فوتسال را ایجاد کنیم تا کار مهمی در این رشته انجام شود. البته این ساختمان مرکزی برای کل فوتسال و فوتبال خواهد بود.

تاج اظهار داشت: همانطور که سالن کفپوش برای فوتسال آماده کردیم بحث چمن زمین شماره 2 را هم در پیش داریم و پیمانکارانی که چمن باشگاه ذوب‌آهن را درست کرده مشغول کار بر روی چمن شماره 2 است. انشاالله می‌خواهیم یک کار ماندگار همانند ورزشگاه آزادی بسازیم.

کفاشیان، سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال نیز بیان کرد: آن‌چه باعث دلگرمی ماست چک سفید امضای تاج است که به فوتسال داده است. ما به دنبال خودکفایی و استقلال در فوتسال هستیم. بخشی از این موضوع به حق پخش و تبلیغات برمی‌گردد. ما هم‌چنین به دنبال پخش اینترنتی تمام بازی‌ها هستیم. ایران تنها کشوری در آسیاست که تیم‌های ملی جوانان آقایان و خانم‌ها را دارد. هم‌چنین فوتسال ایران به دنبال استاندارسازی باشگاه‌هاست و ۸۰ درصد از درآمدها به باشگاه‌ها می‌رسد. هزینه‌ها و درآمدها نیز از سوی خزانه‌داری سازمان لیگ فوتسال شفاف‌سازی خواهد شد.

کفاشیان هم‌چنین با بیان این که تاج اختیار تام به او داده است، گفت: آقای تاج در سایر بخش‌ها ریز شده و خودش ورود می‌کند اما در فوتسال به ما اطمینان کرده است. از این پس نیز می‌خواهیم با خودکفایی، کم‌تر مزاحم فدراسیون شویم.

1140

نظرات کاربران
بهداد
نه تورو خدا ناراضی باش خرج نمیکنی
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸:۰۲
پاسخ
0
9
Shahram
اما مردم از تو راضی نیستند تاج
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲:۴۸
پاسخ
1
11
حامی استقلال
شمابایدم راضی باشی..مهم اینه که فوتبال و هوادان فوتبال که سرمایه اصلی هستن از شما و عملکردتون راضی نیستن
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷:۴۹
پاسخ
1
8
ناصر
آقای تاج هیچ منفعتی هم واسه فوتبال این مملکت نداشته باشید لااقل باعث میشید اطلاعات عمومی مردم بره بالا الان یه هفته س همه تو اینترنت در مورد کشور سیرائولن چیه تحقیق میکنن ببینن اصن همچین کشور تو این منضومه ی شمسی هست یا مال سیاره دیگه س
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳:۳۹
پاسخ
0
13
persia
ولی فوتبال و اهالی فوتبال از شما اصلا راضی نیستند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰:۵۷
پاسخ
1
9
alinzaghi9
آقای تاج #فدراسیون 5 ستاره عزیز ... لطف کنید نظارت مردم رو هم بخونید ... خودش گویای رضایت شماست !
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹:۴۰
پاسخ
0
9