تاج: استقلال فدراسیون فوتبال اصلی‌ترین هدفم است

تاج: استقلال فدراسیون فوتبال اصلی‌ترین هدفم است

1957
11:09
18 اردیبهشت 1395
نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: استقلال این فدراسیون اصلی‌ترین اهداف من است که از تمام توانم استفاده می‌کنم به این هدفم برسم.

وبسایت رسمی برنامه نود - نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: استقلال این فدراسیون اصلی‌ترین اهداف من است که از تمام توانم استفاده می‌کنم به این هدفم برسم.

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تعامل با همه نهادها خصوصا وزارت ورزش رویه من است. تعامل با دولت نافع استقلال فدراسیون نیست اما موجب رشد فوتبال می‌شود. فوتبالی که به فساد و ناپاکی مطلق متهم شده است.

وی ادامه داد: متعهد می‌گردم اگر انتخاب شوم به استقلال فدراسیون پایبند باشم و از همه پتانسیل ها استفاده می‌کنم. استقلال فدراسیون را به عنوان اصلی ترین جز دنبال خواهم کرد.

تاج تصریح کرد: باید همه امکانات فوتبال را به منابع مالی تبدیل کرد.خصوصی سازی را باید دنبال کرد.اخلاق حرفه ای را باید در فوتبال تعلیم داد. اعتقادم این است با دعوا مشکلات حل نمی شود و با تعامل با همه نهادها می توان این چرخه را سریعتر پی برد.

وی تاکید کرد: با ژاپن و کره خواهر خواندگی داریم.ما عقب نیستیم اما می توانیم از هر لحاظ بهترین باشیم. پاسخگویی باید به همه ارکان حضور داشته باشد.سوال کردن حق باشگاها و رسانه هاست که به همه ارکان ایراد بگیرند و باید پاسخگو باشیم. 4 سازمان را تعریف کردیم در فدراسیون اگر فقط دنبال پول از دولت باشیم این عملی نیست.

تاج خاطر نشان کرد: سازمان تیم های ملی باید تشکیل بشود.آکادمی فوتبال وظیفه باشگاه‌هاست.سازمان لیگ و سازمان فوتسال را باید تدوین کنیم.باید حقوق داوران به شکل منطقی توسعه پیدا کند.

 

2051

نظرات کاربران
ساندویچ چند ؟4تایی
دوستان پرسپولیسی اسم استقلال رو برد .مشکوک نیست؟خخخخخخ
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶:۳۸
پاسخ
16
15
66666666
واقعا این جوانگرایی تو لیگ خیلی مدیون آقای تاجه ایشون با یه قانون عالی به این کار کمک کردن که فوتبال پویاتر بشه امیدوارم کارای دیگشونم این طور باشه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲:۱۸
پاسخ
5
16
شیلا
با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه! برای اثبات خودتون ،عناصری که چوب لای چرخ تیم ملی فوتبال این کشور گذاشتن،حذف کنید!آدمای فوتبالی سرشناس و دلسوز بیارید!کی تا قبل از دعوا و مرافه ها،اسدی و ترابی و امثالهُم رو میشناخت!....علی دایی! مهدوی کیا!و...حداقل از اعتبار این افراد برای فدراسیونتون،اعتبار بخرید!
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۹:۲۶
3
4