تاج: اسلامیان انتخاب کفاشیان بوده است

تاج: اسلامیان انتخاب کفاشیان بوده است

899
12:37
15 بهمن 1393
رئیس سازمان لیگ گفت:اسلامیان انتخاب کفاشیان بوده و بس ولی معتقدم این انتخاب به برنامه محور کردن فوتبال کمک قابل توجهی خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سازمان لیگ گفت:اسلامیان انتخاب کفاشیان بوده و بس ولی معتقدم این انتخاب به برنامه محور کردن فوتبال کمک قابل توجهی خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران درباره آخرین تحولات فوتبال ایران به سئوالات سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران پاسخ داد.

* گفته می شود انتخاب اسلامیان  به عنوان نایب رئیس فدارسیون فوتبال انتخاب توصیه شما بوده است؟

اسلامیان انتخاب کفاشیان بوده و بس ولی معتقدم این انتخاب به برنامه محور کردن فوتبال کمک قابل توجهی خواهد کرد.

* وضعیت فعلی پرسپولیس و استقلال را چگونه ارزیابی می کنید و نظرتان در مورد واگذاری آن ها چیست؟

پرسپولیس و استقلال ارکان اصلی فوتبال کشور هستند و در هر شرایط کانون توجه مردم اند و در خصوص واگذاری باید به کسانی واگذار شوند که تمکن مالی، نگاه فوتبالی وبه انقلاب و ارکان نظام اعتقاد داشته باشند.

* درخصوص تیم های پایه جلسه ای اخیراً با کمیته فنی و توسعه و جوانان و مسئولان سازمان لیگ داشته اید. نتیجه این این جلسه چه بوده است؟

باید در اداره تیم های کشور کار و تفکر اساسی تر انجام شود. با توجه به جلساتی که با صاحب نظران داشته و در آینده خواهیم داشت هم چنین جلساتی با کمیته جوانان و کمیته فنی و توسعه داشته ایم تغییرات بسیار اساسی در نحوه انجام مسابقات از جمله زمان مسابقات و منظم تر شدن آن ها در مسابقات رسمی به عمل می آید که بعد از تأیید مدیران و صاحب نظران به اجرا گذاشته خواهد شد.

* در خصوص سفرتان به اهواز توضیحاتی بدهید.

برای حضور در  جلسه تدارکاتی جام باشگاه های آسیا به خوزستان سفر می کنم و دو بازی اهواز و مسجد سلیمان را نیز از نزدیک مشاهد خواهم کرد.

* بالاخره بازی های تیم ملی را چگونه ارزیابی می کنید؟

ارزیابی من همانگونه که گفتم از تیم ملی مثبت است و معتقدم که تیم ملی از نظر کیفیت پیشرفت های شایانی داشته که برجسته ترین پیشرفت آن استفاده از جوانان و جوان گرایی تیم ملی بوده است.
1140

نظرات کاربران