تاج اعلام کرد؛ تیم ملی فوتبال به قطر، اتریش و شاید یونان می رود

تاج اعلام کرد؛ تیم ملی فوتبال به قطر، اتریش و شاید یونان می رود

4238
19:00
29 آذر 1396
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران برای کسب آمادگی بیشتر برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ به کشورهای قطر، اتریش و شاید یونان برود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال ایران برای کسب آمادگی بیشتر برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ به کشورهای قطر، اتریش و شاید یونان برود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مورد روند آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: ما در روزهای ۲۷ اسفند، ۲ فروردین و ۷ فروردین بازی‌های دوستانه خواهیم داشت. در حال حاضر الجزایر با ما است اما یک تیم دیگر جایگزین خواهد شد.

وی ادامه داد: به قطر سفر می‌کنیم و ۲ بازی دوستانه در آنجا خواهیم داشت، پس از آن شاید به یونان برویم و یک کمپ در آنجا برپا کنیم، سومین کشوری هم که به آن سفر خواهیم کرد اتریش است که اگر نهایی شود ۲ بازی هم در این کشور انجام خواهیم داد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: یک بازی در روسیه انجام خواهیم داد و یک بازی هم پشت درهای بسته در تهران انجام خواهیم داد البته لیست نهایی را تا چند روز آینده و طی بیانیه‌ای اعلام خواهیم کرد.

 

1004

نظرات کاربران
Meysam
ایتالیا الجزایر تونس قطر ترکیه یونان هلند اینا کافیه
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۲۶
پاسخ
3
15