تاج: اهمیت جایگاه پزشکی در فوتبال برای فدراسیون بسیار مهم است

تاج: اهمیت جایگاه پزشکی در فوتبال برای فدراسیون بسیار مهم است

1111
13:04
15 دی 1395
رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به پزشکان حاضر در لیگ برتر فوتبال گفت: پزشکان در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنند، از جایگاه ویژه و بالایی برخوردارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به پزشکان حاضر در لیگ برتر فوتبال گفت: پزشکان در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کنند، از جایگاه ویژه و بالایی برخوردارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی تاج، در حاشیه دوره توجیهی برای پزشکان تیم‌های لیگ برتری اظهار کرد: اهمیت جایگاه پزشکی در فوتبال، ارتقا و حفظ سلامت بازیکنان، پیشگیری از آلودگی‌ها به مواد ممنوعه و دوپینگ از مسائل مهمی است که از پزشکان توقع داریم به آن توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: افرادی که در فوتبال خالصانه تلاش می کنند تا وضعیت بازیکنان رو به رشد باشد و از لحاظ پزشکی با مشکلی مواجه نشویم، پزشکان هستند.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: وظایف برجسته‌ای که پزشکان بر عهده دارند بسیار با ارزش است و فدراسیون فوتبال اهتمام ویژه‌ای بر پزشکی و فعالیت‌های مربوط به آن دارد. ضمن اینکه به کمیته پزشکی و بخش‌های مختلف تاکید شده که به طور نزدیک همکاری‌های لازم را با پزشکان داشته باشند و بتوان شرایطی را فراهم کرد تا ورزشکاران در سلامت کامل به ورزش خود ادامه دهند.

تاج در پایان خاطرنشان کرد: گزارش کارشناسی در اهم موارد صورت می‌گیرد تا وضعیت بازیکنان در تمامی مسائل بررسی کنیم. ضمن اینکه معتقدم برگزاری دوره های آموزشی بسیار مثمر ثمر و عالی بوده و الزام ما بر این است که در بخش پزشکی فعالیت برجسته‌ای داشته باشیم. فعالیت و برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش پزشکی هزینه نیست و عین سود است و حمایت خود را از این بخش خواهیم داشت.

 

2051

نظرات کاربران