تاج: اگر حقوق حقه فوتبال پرداخت شود نیازی به کمک دولت نداریم

تاج: اگر حقوق حقه فوتبال پرداخت شود نیازی به کمک دولت نداریم

1094
19:44
12 آذر 1397
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر حقوق شناخته شده پرداخت شود نه تنها نیازی به کمک های مالی از دولت و دیگران نداریم بلکه می توانیم از لحاظ مالی به بخش های دیگر کمک کنیم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال ایران بسیار وسیع است و نزدیک به 5600 مسابقه فوتبال برگزار می‌شود. در بخش فوتسال و فوتبال ساحلی نیز به طور جداگانه مسابقات لیگ برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه بیان کرد: تیم ملی فوتبال بزرگسالان مدتهاست که اول آسیا است. در بخش فوتسال اول آسیا و سوم جهان هستیم. در بخش فوتبال ساحلی دوم جهان هستیم. در بخش فوتسال بانوان نیز اول آسیا هستیم . امسال بعد از ژاپن به عنوان دوم آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده ایم و سال گذشته نیز برترین فدراسیون در آسیا بودیم. تمامی این موارد نشان می دهد که امتیاز بسیار خوبی داریم و کشوری هستیم که پر از رویداد و همایش های انسانی را در کشور برگزار می کنیم.

 

وی ادامه داد: هیچ دستگاهی میلیون ها نفر را در ورزشگاه نمی‌تواند جمع کند اما با برگزاری یک دیدار شاهد حضور جمع کثیری از علاقمندان در ورزشگاه‌های مختلف هستیم. 

 

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: در خصوص ساختمان جدید فدراسیون فوتبال در حال قرارداد با یکی از اپراتورهای معتبر هستیم که به زودی ساخته خواهد شد. ضمن اینکه کمپ تیم ملی را در اختیار یک اسپانسر قرار می‌دهیم. برنامه نوینی در لیگ فوتبال و در بخش بازاریابی طراحی شده که کاملا مورد تایید است و به گونه ای شده که پول به صورت مستقیم وارد سیستم می شود. امروز در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال قصد داریم تا سازمان اقتصادی فوتبال را مورد تصویب قرار دهیم. در واقع سازمان نیازمند وجود چنین سیستمی است. اگر از امتیازهای بازرگانی و بازاریابی استفاده کنیم نیازی کمکهای مالی در بخش های دیگر نداریم. یک یازدهم نیازهای فدراسیون از سوی دولت و ارگانهای مختلف تامین نمی شود و برخی اوقات حمایتهایی که صورت می گیرد از ردیفی که از سوی دولت در نظر گرفته شده، به ما اختصاص داده می شود. 

وی در پایان گفت: اگر حقوق شناخته شده پرداخت شود نه تنها نیازی به کمک های مالی از دولت و دیگران نداریم بلکه می توانیم از لحاظ مالی به بخش های دیگر کمک کنیم.

1004

نظرات کاربران
محمد
مردم ایران و پیشکسوتان ورزش شمارو نمیخوان چرا نمیری آخه ؟
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۰۷
پاسخ
14
19
حسام
اره راست میگی تو همه چی اول هستیم البته از آخر اول هستی م
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵:۳۲
1
5
کیومرث
قطعا انتقادات زیادی به فدراسیون وارده ولی باید قبول کرد موفق ترین فدراسیون بوده .
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۲۵
پاسخ
33
22
reza
دقیقا امثال دادکان ابروی فوتبال رو بردن بازی های دوستانه نگاه کنیم بولیوی وونزوئلا درمقابل بازیکنان بودسلیگا وماداکاسکار وماکائو ومالدیو وبورکینافاسو
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۱:۳۵
21
5
حسینی
کاملا موافقم. فوتسال بانوان که نیاز به تعریف نداره فوتسال اقایان: یادمون نره که ژاپن جامونو گرفته بود. الان با قدرت مجددا اول آسیاییم. تیم نوجوانان : به یک چهرام نهایی جام جهانی رفت ( بهترین نتیجه فوتبال چمنی در یک تورنومنت جهانی در تاریف فوتبال ایران) تیم بزرگسالان: برای اولین بار صعود پی در پی به جام جهانی و بهترین نتیج تاریخ ایران در جام جهانی فوتبال ساحلی: برای اولین بار قهرمان جام بین قاره ای و در حال حاضر رنک دوم جهان بعد از برزیل فوتبال چمنی بانوان: تمام تیم ها در حاضر فعالن و اردوها داره منظم برگزار میشه. شک ندارم در آینده شاهد پیشرفت تیم های بانوان خواهیم بود. در حال حاضر هم تمام تیمهای بانوان ( زیر 16 زیر 19 و امید از مرحله اول انتخای بالا اومدن و نزدیک به حضور در رقابتهای نهایی آسسایی هستن. البته قکر نمیکنم این دوره موفق بشنو دوره های بعد شاهد موفقیتهاشون خواهیم بود. ساختمان پک و کمپ تیم ملی که فدراسیون ها بعدی و مربیان بعدی تیم ملی ازشون استفاده خواهند کرد و خیلی از دغدغه های فدراسیون های پیشین رو ندارن. به امید موفقیت فوتبال چه در عرصه ملی و چه باشگاهی و حفظ استقلال فدراسیون
۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۴۹
7
17