تاج: با تهدید کار فوتبال درست نمی شود/باشگاه مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال و تماشاگران است

تاج: با تهدید کار فوتبال درست نمی شود/باشگاه مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال و تماشاگران است

1951
09:50
21 آبان 1398
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای تخطی عده ای محدود نباید تماشاگران را از تماشای بازی تیمهای مورد علاقه شان محروم کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، مهدی تاج در نشست صیانت از ارزشهای اخلاقی و فرهنگی ورزش اظهار داشت: برنامه و و هدف اصلی ما حفظ و ارتقا شرایط  لیگ فوتبال کشور است و نباید اجازه دهیم هیچ خدشه ای به آن وارد شود.فوتبال برای همه مردم محبوبیت دارد و مورد استقبال و توجه آنهاست و تمام گروهها و جناح های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند.

تاج افزود: فوتبال بخش عمده‌ای از جامعه را پوشش می‌دهدما ۵۶۰۰ مسابقه را در طول سال برگزار می کنیم که ممکن است در بین ‌آن در چند مسابقه هم مشکلی باشد که باید با بررسی لازم به یک استاندارد مطلوب برسیم.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد:استادیوم‌ها مکانی است که به خاطر هیجان امکان دارد اتفاقات زیادی رخ دهد و در این بین تعدادی هم تخطی کنند ولی نباید به این بهانه تماشاگران اصلی و علاقمند محروم شوند.

او تاکید کرد: در حوزه فوتبال  چیزی به نام تهدید نداریم‌ و از این مسیر به تنهایی کار درست نمی شود بلکه  باید با مدیریت، حواشی را از بین ببریم.ضمن اینکه  قابلیت هایی  از جمله کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در فدراسیون داریم که در زمان خودش برای حفظ ارزشهای فوتبال اقدام می کنند ولی در هرصورت مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال در مسابقات باشگاهها هستند.

تاج با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌هاست و فدراسیون و سازمان لیگ هیچ دخالتی ندارد اظهار داشت :باید به سمتی برویم که باشگاه‌ها امور اصلی را در دست بگیرند و در قبال آن پاسخگو باشند.

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
معصومه
شما ۵۶۰۰ مسابقه را در طول سال برگزار می کنید در چند تای آنها فحش شنیده نمی شود؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴:۵۲
پاسخ
0
11
علی
بر عکس صحبتای وزیر با صخبتای شما موافقم . بیشتر مدیران باشگاهها که دو تا از بزرگتریناشو وزارت معرفی میکنه باید افراد متخصص توانمند و اشنا به ورزش و بخصوص فوتبال باشن . زیرا مشکلاتی همانند نشکلاتی که عرب تیم گرون و بازیکن خارجی ضعیف و نفرات ناهمگون خرید رو باعث میشه اعتراض و بعضا عصبانیت هوادارارو بدنبال داشته باشه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷:۵۸
پاسخ
3
11
عدالت
باشگاه مثلا میتونه بره بگه مادر شهید فحش ندین یه به مربی تیم حریف نگین مافیا یا یه نفر کشته بین تماشاگرا نباشه این اتفاقات همه جای دنیا هس بالوتلی یا لوکاو یادمون نره تو هربازی کلی توهین میشنون
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۴۲
پاسخ
9
5
ولی۴+۶
باشگاهها حتی از شناسایی طرفداران خودی از رقیب در هنگام بلیت فروشی ناتوانند!!! چی میگه این؟!!
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰:۳۶
پاسخ
1
18
بهنام
بین حرف تا عملتون خیلی فاصله هست.. امیدوارم سنخیتی بین حرف و عملتون برقرار بشه..
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱:۰۷
پاسخ
0
15