تاج: برای انتخاب سرمربی تیم ملی مشکلاتی داریم/ بعید است کی‌روش شکایت کرده باشد

تاج: برای انتخاب سرمربی تیم ملی مشکلاتی داریم/ بعید است کی‌روش شکایت کرده باشد

4992
01:53
25 فروردین 1398
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آنچه که مسلم است با سرمربی آینده تیم ملی در حال حاضر صحبت شده ولی مشکلاتی مثل ترانسفر پول و این مسائل را داریم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج با اشاره به انتخابش به عنوان نایب رئیس ای اف سی گفت: به جر رئیس تقریبا نواب رئیس ای اف سی تغییر کردند. کار نواب رئیس هم مشخص است. کاری که الان بر عهده ما است به نوعی نواب رئیس برتر است که نمایندگان ایران و قطر این وظیفه را بر عهده دارند.البته  فکر می‌کنم در 4 سال آینده می‌تواند خروجی خوبی برای فوتبال ایران داشته باشد. مثلا بازی با نمایندگان عربستان مساله ای است که باید حل شود. 

وی افزود:به طور مثال هنگامی که استقلال به قطر رفت کار سختی برای برگشت داشت و پرواز آنها از بحرین باید به قطر می رفت و این تیم را راهی تهران می‌کرد که با حضور ما در ای اف سی این مشکلات در مجموع باید حل شود.

تاج در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: سرمربی تیم ملی باید انتخاب شود ولی دلواپسی که دارم این است که تا پایان اردیبهشت لیگ را داریم و سپس باید در فیفا دی بازی کنیم. باید ببینیم جام جهانی 48 تیمی می‌شود یا همان 32 تیمی می‌ماند. این خیلی مهم است ولی ما با سرمربی جدید مذاکره کردیم و در شرایط مناسب اعلام می‌کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا 48 تیمی شدن جام جهانی تاثیری در انتخاب سرمربی تیم ملی دارد گفت: یکی از اهداف مهم ما این است که در جام جهانی که هر 4 سال یکبار برگزار می‌شود شرکت کنیم و این حائز اهمیت است.در فوتبال دنیا تیم‌ها را با ملاک تیم‌های حاضر در جام جهانی و یا غایب جام جهانی ارزیابی می‌کنند. آنچه که مسلم است با سرمربی در حال حاضر صحبت شده ولی مشکلاتی هم داریم. مثلا مشکلاتی برای ترانسفر پول داریم. ما بیش از ۴ ماه است پول کی‌روش را پرداخت کردیم ولی پول هنوز به حساب وی نرفته است. از طرفی شکایت کی روش را در برداشت ولی ما هم پول را پرداخت کردیم. مردم البته نگران نباشند و ما در فرصت مناسب سرمربی را اعلام خواهیم کرد. البته ما دو بازی دوستانه با کره‌جنوبی و سوریه خواهیم داشت.

تاج تاکید کرد: اگر گزینه‌ای اعلام کنیم اولاً مقایسه صورت می‌گیرد و قیمت او بالا می‌رود. در فرصت مناسب اگر لازم باشد اسم سرمربی تیم ملی را اعلام می‌کنیم.

رئیس فدراسیون  در خصوص بدهی به کارلوس کی‌روش گفت: ما 900 هزار دلار به کی‌روش بدهکار هستیم ولی این پول را از طریق ای اف سی پرداخت کردیم اما به حساب وی نرفته است. بعد از رفتن من به مالزی راهی پیشنهاد کردیم که پول را به حساب وی با یک روش دیگر منتقل کنیم. اگر کی‌روش شکایت هم کند نتیجه همین می‌شود که الان وجود دارد. الان باشگاه پرسپولیس همین مشکل را برای برانکو دارد ولی فکر نمی‌کنم کی‌روش شکایت رسمی از فدراسیون کرده باشد.

وی در خصوص زمان انتخاب مربی تیم ملی گفت: قائدتا سرمربی باید قبل از فیفا دی انتخاب شود، به هر حال در نیمه اردیبهشت سرمربی تیم ملی باید به ایران بیاید و لیگ را ببیند و سپس لژیونرها را انتخاب کند تا در نهایت کارش را شروع کند.

تاج در خصوص هفته‌های پایانی لیگ  به شبکه سوم سیما گفت:اینکه گفته شده کولینا را برای شعار آوردیم اصلا حرف درستی نیست. ما او را آوردیم که در مورد داوران الیت، سهمیه داوری بانوان و همچنین تست سیستم  VAR با او صحبت کنیم.ضمن آنکه کمپ تیم های ملی را هم به این داور سرشناس نشان دادیم. در مورد هفته های پایانی هم تدابیر لازم را کرده ایم. فردا هم کلاس یک روزه داوری داریم و کمیته اخلاق هم نشست هایی را دارد. ضمن آنکه بحث شربندی در لیگ یک و دو را هم بسیار جدی گرفته ایم.  صحبت‌های مدیران و همچنین ترقه زدن در بازی ها هم می‌تواند به آرامش یا عدم آرامش مسابقات کمک کند.

1004

نظرات کاربران
ممد نبودی
سناریو از همون قبل جام ملتها چیده شده بود! کم فیلم بازی کنید!‌ مشخصه کی سرمربی میشه. فقط امیدوارم دوباره به آنگولا نخوریم!
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۱۴
پاسخ
3
10
عجیبترین فدراسیون دنیا
نه استقلالیا موافقن برانکو سر مربی تیم ملی شه نه پرسپولیسیا میخوان مربیشون بره ، نه برانکو در حد تیم ملیه... پس نتیجه؟؟ برانکو سرمربی تیم ملی می شود
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۲۳
پاسخ
1
12
حسام
کاملا مشخص که برانکو سرمربی تیم ملی خواهد شد...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۴۸
پاسخ
18
21
کاشیما کجایی
برانکو رو بیارین تموم شه فیلم بازی کردناتون
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷:۵۴
پاسخ
18
20
آبی بیکران
الان چه ربطی داشت به تعداد تیم های حاضردر جام جهانی؟؟؟ یعنی اگر تیم های حاضر بیشتر بشن سهمیه اسیا هم زیاد میشه اونوقت هرمربی سطح پایین تری از کیروش مثل برانکو بزارید راحت تیم میبره جام جهانی؟ بعدم از گروه به راحتی صعود میکنه و برانکو اولین مربی میشه که تیم از مرحله گروهی بالا بردآره؟؟؟؟ خیلی نقشه پیچیده ای بود ما نفهمیدیم؟
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۲۲
پاسخ
19
22
شادوماد
آقای تاج... شما که بلد نیستی انگلیسی حرف بزنی، چطور میخای حق تیمهای ایرانی رو بگیری؟ کسی که میخاد کاری کنه، خودش باید بتونه حرف بزنه تا بتونه روی طرف مقابل تاثیرگذار باشه،
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱:۵۸
پاسخ
12
28
کی روش.مورینیو.فرگوسن
جز مورینیو و ونگر یا کونته باشه برای فوتبال ایران به معنی پسرفته چون کی روش سرمربی بزرگی بود
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۲۱
پاسخ
26
40
پرسپولیس اعتبار آسیا
کیروش اگه بزرگ بود یه پیت حلبی بعنوان جام برات می آورد بنظر من بهترین گزینه سرمربی تیم ملی مراکشه
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸:۵۲
27
18
مهدی
مشکلات تیم ملی کلا بیشتر از افتخاراتش هست و اینو مدیون مدیریت شما و همکارانتون هستیم.
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱:۰۲
پاسخ
3
35
حمید
انتقال پول بهانه هست... رک بگید می خوایم برانکو را بزاریم سرمربی که این مشکل ترانسفر پول حل بشه . چطور فدراسیون یک کشور نمی تونه 900 هزار دلار ر بفرستع واسه کی روش ؟ چرا دنبال بهانه هستید آقای تاج ؟
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۴۷
پاسخ
10
33
کی روش
سلام دوستان با توجه به صحبت های آقای برانکو و آقای تاج این استناد می شود که آقای برانکو سرمربی تیم ملی می شود این که گفتم قبول کنید احتمالش خیلی بالاست چون با دستمزدی کی روش داخل ایران اگر راست باشد مربی آنچنانی نمیاد و اروه رنار هم تا پایان تیر نمیاد و لوران بلان هم به احتمال بالا سرمربی فصل آینده سویا است
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۷:۳۸
پاسخ
12
21
امیر
آقای تاج، شما تا بیایی متوجه شوی جام جهانی ۴۸ تیمی است یا همان ۳۲ تیمی، کلی زمان برای آماده سازی تیم ملی از دست می دهیم. لابد منتظرید ۴۸ تیمی شود تا بروید سراغ مربی های داخلی و یا امثال الکساندر نوری.
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۸:۴۶
پاسخ
0
37
ولی۴+۶
باور کنید دشمنی هوادارهای تیم ها با هم در ایران هم آماتوره وگرنه استقلالی ها باید از خداشون باشه پرسپولیس برانکو از دست بده و به تیم ملی بره نه اینکه کنار ما هواداران پرسپولیس با رفتن برانکو به تیم ملی مخالفت کنند....
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳:۵۴
پاسخ
14
20
پرسپولیس محبوب دلها
خواهشا حداقل اعلام کن که برانکو تو گزینه ها تیست تا استرس و حاشیه از پرسپولیس جمه بشه
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹:۰۳
پاسخ
5
26
حامد
برانکوئه شک نکنین
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۷:۵۶
پاسخ
20
17
عشقممم نیمار
بزا سرچ‌ کنم ببینم‌نیمه اردیبهشت ..لیگمون تموم شده ؟؟ :-) فک کنم قهرمانش مشخصه ..پ بهترین زمان برای انتخاب ..سرمربی تیم ملیه :-)
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۹:۵۷
پاسخ
23
8