تاج: برای کسب میزبانی مسابقات بین المللی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

تاج: برای کسب میزبانی مسابقات بین المللی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

1043
09:57
14 آبان 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال ایران در نشست مشترک خود با رییس سازمان جهانی اهداف ایران در رشته فوتبال ساحلی را تشریح کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال ایران در نشست مشترک خود با رییس سازمان جهانی اهداف ایران در رشته فوتبال ساحلی را تشریح کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج در گفتگوی خود با جان کاسکو گفت: ما نگاه ویژه ای به فوتبال ساحلی داریم و در فدراسیون فوتبال ایران رشته فوتبال ساحلی یکی از الویت های اصلی ما بشمار می رود.

وی ادامه داد: ظرفیت فوتبال ساحلی کشورمان بسیار بیشتر از جایگاه فعلی اش در سطح جهان است که به همین منظور سرمایه گذاری عظیمی را برای آن درنظر گرفته ایم.

رییس فدراسیون فوتبال ایران افزود: در نظر داریم تا میزبانی تورنمنت های بزرگی مانند همین جام بین قاره ای جهان را در ایران داشته باشیم. به همین منظور مدیران عامل دو باشگاه پیشرو از لیگ برتر کشورمان نیز در اینجا حضور دارند تا با کمک آنها و بطور ویژه شما، نخستین فاز از برنامه ریزی هایتوسعه ای خود را عملی کنیم. البته این اتفاق مستلزم همکاری و حمایت های ویژه شما است.

تاج در پایان تاکید کرد: مکاتبات لازم درخصوص میزبانی مسابقات مقدماتی جام جهانی را با کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) انجام داده ایم. در این زمینه با شیخ سلمان نیز جلساتی را برگزار خواهم کرد تا این اتفاق بزرگ در میزبانی مسابقات جهانی را رقم بزنیم.


مهدی تاج با حضور در جمع ملی پوشان و ضمن خسته نباشید به بازیکنان و کادرفنی گفت: بازی بسیار سخت و سنگینی را پشت سر گذاشتید و بدون شک عملکرد خوب شما شایسته کسب این پیروزی بود.
‏‎

رییس فدراسیون فوتبال افزود: بازی در روزهای متوالی و برابر تیم های پرقدرت جهان بخصوص پیروزی مقابل آمریکا و روسیه بسیار ارزشمند است، به همین جهت اکنون در کنار شما هستم تا از زحماتتان تشکر کنم.
‏‎

وی افزود: پیروزی مقابل پرافتخارترین تیم جام بین قاره ای جهان کار دشواری بود که در صورت ادامه این روند در ادامه مسابقات پاداش ویژه ای برایتان در نظر می گیریم.
‏‎

تاج در پایان تاکید کرد: هنوز دو بازی بسیار مهم پیش رو دارید. در نیمه نهایی باید بار دیگر مقابل تاهیتی هنر خود را در زمین به اجرا بگذارید. امیدوارم با کسب پیروزی در بازی مقابل تاهیتی، در فینال مسابقات نمایش جذابی داشته باشید و به مقام قهرمانی که شایسته پیراهن مقدس تیم ملی کشورمان است، دست یابید.

گفتنی است رییس فدراسیون در پایان صحبت های خود پاداشی جهت پیروزی ملی پوشان مقابل روسیه به آنها اهدا کرد.

 

2020

نظرات کاربران