تاج: برگزاری دیدار دوستانه ایران با عراق در کربلا در روزهای فیفا دی نهایی شد

تاج: برگزاری دیدار دوستانه ایران با عراق در کربلا در روزهای فیفا دی نهایی شد

2015
15:10
27 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از توافق نهایی با فدراسیون عراق برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با عراق در کربلا خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از توافق نهایی با فدراسیون عراق برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با عراق در کربلا خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از روزنامه «فوتبول» عراق، عبدالحسین عبطان وزیر ورزش و جوان عراق تاکید کرد: بازدید مهدی تاج، رئیس فدراسیون ایران از ورزشگاه‌های کربلا و نجف ثمر بخش بود و توافق دو جانبه‌ای صورت گرفت. توافقات همکاری میان تیم‌های ملی در رده‌های سنی مختلف و باشگاه‌های ایران شد.

تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان عراق انقلابی عمرانی را با افتتاح ورزشگاه‌های فوتبال برای میزبانی از تیم‌های ملی عراق ایجاد کرده است. ایران با تمام وجود از عراق برای رفع تعلیق‌های فیفا بر ورزشگاه‌هایش حمایت می‌کند تا تیم ملی عراق و باشگاه‌های عراقی بار دیگر بتوانند در میان هوادارانشان فوتبال بازی کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران افزود: توافق نهایی برای برگزاری دیدار دوستانه در ایام فیفا دی انجام شد و تیم ملی ایران با عراق در این روزها در کربلا به مصاف هم خواهند رفت. البته توافقنامه همکاری میان ورزات ورزش و جوانان عراق و فدراسیون این کشور با ما امضا خواهد شد.

 

 

 

2020

نظرات کاربران
کیروش یه دنیاست
این بازی هیچ مفید نیست.من مطمئن کیروش هم راضی نیست و ایشان بعد از صعود به جام جهانی و درخواست استرالیا برای بازی دوستانه با تیم ملی، گفتند که ما دیگر با آسیایی ها بازی نخواهیم کرد. حالا چی شد؟ فکر کنم بیشتر جنبه سیاسی داشته باشه.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲:۳۴
پاسخ
2
7
Wien
تنها بازی هستش که استرس لغو شدنش را نداریم،آخه اونها هم تیمی هستن که کمتر تیمی حاظر میشه باهاشون بازی کنه،درست مث ما.فکر کنم برای بازیهای ایران و عراق هم مثل دربی که شماره داره،مثلا مینویسن دربی ۷۸ یا دربی ۸۲ برای این بازی هم باید شماره گذاری کنیم،چون در سال چند بار با هم بازی میکنن و باید حسابش را نگهداریم تا قاطی نکنیم.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹:۱۹
پاسخ
1
14
HOSSEIN
نفع اين قضيه براي عراقي ها مشخصه و نيازي به إظهار شما نيست ، ميشه لطفا در مورد نفع اين بازي براي فوتبال ما توضيح بفرماييد.( مثلا اينكه تو بازيهاي جام جهاني ممكنه با جه تيمي هم كروه بشيم كه مثل تيم ملي عراق بازي ميكنه! ) ممنون..
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱:۱۹
پاسخ
4
17
msh
خدا خودش رحم کنه اونجا..
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۳:۱۸
پاسخ
3
13
امید
محرومیت عراق لغو بشه خیلی خوبه چون به راحتی تیمهای ایرانی می توانند در عراق میزبان باشند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۷:۳۸
پاسخ
5
8
بابک
آخه مرد حسابی بازی دوستانه با عراق چه کمکی میکنه به ایران؟!با عراق چه چیزی به تیم اضافه میشه؟! شما واقعا فقط به فکر خرج نکردن هستید واسه همینه نمیخواین با تیمای بزرگ دنیا بازی کنیم!
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴:۵۹
پاسخ
6
18