تاج: به جز قهرمانی هیچ انتظاری از فوتسالیست ها نداریم

تاج: به جز قهرمانی هیچ انتظاری از فوتسالیست ها نداریم

1087
19:26
08 بهمن 1396
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان فوتسال با تلاش بالا تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در رقابتهای آسیایی چین تایپه پیگیری می کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان فوتسال با تلاش بالا تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در رقابتهای آسیایی چین تایپه پیگیری می کنند.

به گزارش وبسایت نود وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان تیم ملی فوتسال بزرگسالان گفت:از اینکه کم ادعا و پرتلاش تمرینات خود را برای حضور در رقابتهای آسیایی پیگیری می کنید جای قدردانی دارد. این تیم جز سه تیم برتر جهان است و انتظار داریم در فینال رقابتهای آسیایی بازیکنان ایران را ببینم.
در ادامه علی اصغر حسن زاده، کاپیتان تیم ملی فوتسال از رئیس فدراسیون فوتبال بخاطر توجه به رشته فوتسال و اهمیت دادن به این تیم تقدیر و تشکر کرد و گفت: از زمانی که شما حضور دارید تاکنون پاداش بازیکنان به موقع پرداحت شده و امیدوار هستیم که حمایتهای خود را از تیم ملی فوتسال دریغ نکنید.
وی همچنین ضمن تشکر بخاطر تغییر وضعیت سالن فوتسال وتعویض کفپوش این سالن از مسئولین فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنان تیم ملی تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی فوتسال بکار خواهند گرفت و از مسئولین فدراسیون همچون گذشته انتظار حمایت و پشتیبانی را داریم.

 

1004

نظرات کاربران
سعید
آخی طفلک.فقط میخای قهرمان شن؟چیزدیگه ای نمیخای؟میخوای بگوها.تعارف نکن عزیزدلم همه چی هست هرچی دلت میخادانتخاب کن.نگی دلم میشکنه ازت
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۷:۳۱
پاسخ
3
4
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
جناب تاج تا وقتی امثال شما باشن تو این فوتبال قهرمانی که هیچ ازابرومونوم نمیتونیم دفاع کنیم پارسال همه دیدن چه تو میزبانی چه تو بحث داوری چجوری سر پرسپولیسو بریدن پرسپولیسی که کمترین حقش فینال بود
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۸:۰۰
پاسخ
15
7
مسعود هاشمی
تاج موفقترین فدراسیئت داره چون برای سرخابی ها تره هم خورد نمیکنه مثل دکتر دادکان لابی نمیکنه ادم بده شده هه
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۱:۰۱
5
3
پدرام
واقعا".... با اينهمه امكانات !!!كه باعث رشك و حسد رقباشون شده قهرماني جهان هم كمه
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵:۱۸
پاسخ
1
13