تاج: به وجود آمدن چالش در برخی از مسابقات فوتبال طبیعی است

تاج: به وجود آمدن چالش در برخی از مسابقات فوتبال طبیعی است

602
17:37
29 خرداد 1398
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مبالغ زیادی از فیفا طلب دارند که اگر می‌توانسیم آنها را وصول کنیم این قدر مشکل مالی وجود نداشت.

به گزارش وب سایت نود و  به نقل سایت وزارت ورزش و جوانان, مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با رؤسای فدراسیون‌ها اظهار داشت: فوتبال گستردگی بسیاری دارد و سالی پنج تا شش هزار مسابقه فوتبال در کشور برگزار می‌کنیم که طبیعی است در برخی از آنها چالش و مشکلاتی به وجود آید و این چالش‌ها در تمام دنیا هم وجود دارد.

وی ادامه داد: فوتبال دستاوردها و افتخارات زیادی در سال گذشته داشته است. چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب تاکنون چنین افتخاراتی در فوتبال نداشته‌ایم و این حرف نیست و با آمار مستند صحبت می‌کنیم. فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مبالغ زیادی از فیفا طلب دارند که اگر می‌توانستیم آنها را وصول کنیم این قدر مشکل مالی وجود نداشت و باید برای حل این مشکل فکری شود.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین تصریح کرد: با تمام این مشکلات فوتبال ایران به راه خودش ادامه داده و می‌دهد. همین الان از مسابقات زیر 20 سال فوتسال آسیا داریم میزبانی می‌کنیم. معتقدیم فدراسیون‌های ورزشی باید سخنگو داشته باشند و باید از مواضع خود محکم دفاع کنند.

2051

سایت وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
پیشکسوت
به جای محروم کردن از تماشاگر بازی ها را بندازید در استانهایی که تیم در لیگ برتر ندارن. مثلا بگید فلان باشگاه بازیش باید در فلان استان انجام بشه لیگ هم 12 تیمی بشه و لیگ جدید هم برای ورزشگاه هایی که اماده هستند شروع بشه ورزشگاه هایی که اماده نیستند بازیهاشون به ورزشگاه های دیگه منتقل بشه تا مجبور بشن ورزشگاه ها را اماده کنند کافیه فقط اعلام بشه در ورزشگاه های اماده لیگ انجام میشه برای بیانیه دادن باشگاه هم یک امتیاز کسر کنید بیانیه دادن سرمربی 5 جلسه محرومش کنید یا ممنوع المصاحبه بشه اعتراض به داوری را سخت جریمه کنید چون همه ساله ابتدای لیگ مربی ها جو علیه داوری راه میندازن اعلام کنید که باید قبلش هشدار بهشون داده بشه و تنبهات شدید در نظر گرفته بشود در کل باید شدید ترین سخت گیری ها بصورت قاطعانه انجام بشه و رحمی نکنید وگرنه سوء استفاده چی چه بین مربی ها چه تماشچی ها زیادن سخت گیری های شدید لیگ را قرص و محکم میکنه برخی سرمربی ها هستن با بیانیه دادن جو داو ری را به نفع خودشون عوض می کنن این بیانیه دادن بدترین کار ممکنه و باید برخور قاطع باهاش بشه و طرف رو نذارن کلا رو نیمکت بنیشنه و مصاحبه بکنه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۱۲
پاسخ
2
1
عشقممم نیمار
چقد‌جالب ...پارسال ..عشق_تقلال دیر تیمشه بست و ب این علت حتی خاستار تعویق بازی سوپر جام‌شد ولی سازمان لیگ و‌ فدراسیون ..رو‌تقویم‌بازیا ک‌ب موقع انجام‌ بشه پافشاری کردن و‌باعث شد جام سوپرجام‌ ب شیش_پولیس دادن ..ولی تاج‌ میگ معلوم‌ نیس اصا از چ‌ تاریخی لیگ امسال اغاز شه و‌جالب ترش اونجاشه ک‌همزمان با گفته تاج ..شیش_پولیس بلاتکلیفه‌در مربی و‌ بازیکنا و‌تیمشه‌ نبسته :-)
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۳۰
پاسخ
0
3
TT فراتر از باشگاه
یعنی میخاد بگه ۵۰ ۵۰ کردن اصفهان و یا ۱۰۰ کردن سکوها تو اهواز عادیه و سال های بعدم تکرار میشه و شایدم‌منظورش حمایت تمام قد از تیم پیروزی هستش که همیشه بوده و هست و خواهد بود
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۰۸
پاسخ
1
2