تاج: تلاش می‌کنیم از پرسپولیس امتیاز کم نشود

تاج: تلاش می‌کنیم از پرسپولیس امتیاز کم نشود

26934
16:35
23 اسفند 1395
رییس فدراسیون فوتبال می گوید آهسته آهسته بلیت فروشی بازی‌های لیگ برتر را به خود باشگاه‌ها واگذار می‌کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال می گوید آهسته آهسته بلیت فروشی بازی‌های لیگ برتر را به خود باشگاه‌ها واگذار می‌کنیم

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج درباره سال ۹۵ اظهار کرد: من از قبل در فوتبال حضور داشتم و با فوتبال بیگانه نبودم،  ولی از این نظر که امسال رییس فدراسیون شده‌ام سال خاصی برای من بود.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه‌ درباره بلیت فروشی استادیوم‌های فوتبال که قرار بود به باشگاه‌ها واگذار شود، گفت‌: یکی از الزاماتی که ما باید آن را رعایت کنیم این است که بلیت فروشی را به خود باشگاه‌ها واگذار کنیم. در حال‌ حاضر ذوب آهن در اصفهان این کار را انجام داده است. ما استادیوم آزادی را داریم که پیک مسابقات فوتبال در این ورزشگاه است. آزادی یک ورزشگاه است و سه تیم استقلال، پرسپولیس و تیم‌ ‌ملی در آن بازی می‌کنند. برای همین ماجرا در مورد این استادیوم پیچیده است.

او ادامه‌ داد: در زمانی که من در سازمان لیگ بودم، بلیت فروشی استادیوم آزادی الکترونیکی شد. وقتی استادیوم ۱۰۰ هزار نفری الکترونیکی می‌شود پس استادیوم‌های کوچک هم این امکان را دارند.

تاج خاطر نشان کرد: ما در سالی که گذشت تمام صندلی‌های ورزشگاه آزادی را نصب کردیم. در جلسه‌ای که با مدیر استادیوم آزادی داشتیم، مقرر شد که از لیگ آینده آهسته آهسته مردم را روی صندلی‌های خودشان بنشانیم. در مورد این که بلیت فروشی به خود باشگاه واگذار شود قراردادی با نهاد ریاست جمهوری امضا کرده‌ایم تا این مساله پیگیری شود.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بلیت فروشی، گفت‌: بلیت فروشی قبلا با شرکتی به نام "برهان مبین" قرارداد بسته شده بود  که این شرکت زیر نظر ریاست جمهوری بود و در واقع با دولت قرارداد بسته بودند.  در زمان آقای عباسی که وزیر ورزش و جوانان وقت وزارت ورزش و جوانان بود فکر می‌کنم با آقای ستاری این قرارداد را بسته بودند. یعنی این قرارداد بین دو معاون رییس جمهور بسته شده بود و در زمان وزارت آقای گودرزی نیز این مبادله‌ها انجام می‌شد.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود با برنامه ورزش رادیو ایران ادامه‌ داد: بعد از آن دولت این شرکت را تغییر داد و آن را به بانک واگذار کرد. محل اشکال ما در بلیت فروشی این است که قرارداد بسته شده مدت‌دار بوده و هنوز پنج، شش سال از این قرارداد باقی‌ مانده است. ما در حال‌ تهیه مکانیزمی هستیم تا بلیت فروشی بر عهده باشگاه‌ها گذاشته شود که با نماینده‌های استقلال و پرسپولیس جلسه‌ای برگزار کرده‌ایم.

وی درباره عملکرد تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین وضعیت بدهکاری آنها، اظهار کرد: فوتبال ایران از جهاتی در آسیا عالی عمل کرده است. ما در طی هشت سال اخیر توانسته‌ایم سقف سهمیه لیگ قهرمانان آسیا که چهار سهمیه است را به دست بیاوریم، علی‌رغم این که نتایج مطلوبی نداشته‌ایم. اما درباره بدهی باشگاه‌ها باید این را بگویم که باشگاه‌ها نباید به  فیفا و AFC بدهی داشته باشند.

وی افزود: من چون خودم عضو کمیته‌ برگزاری مسابقات فیفا هستم این الزام را دارم که مقررات در کشور خودم به درستی اجرا شود. استاندارد بین‌المللی با استاندارد باشگاه‌های ما سازگار نیست. ما مهلتی چهار ساله برای تیم‌ها در نظر گرفته‌ایم تا بدهی‌های خود را پرداخت کنند. ۵۱ پرونده در فیفا باز بود که اکنون تنها بیست پرونده باقی‌ مانده است. استقلال بدهی‌های خود را صاف کرده است و پرسپولیس و تراکتورسازی نیز یکی، دو پرونده باز دارند. متاسفانه سیاه‌جامگان و پدیده نیز پرونده‌هایی را در فیفا دارند.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه‌ داد: ما توانستیم کمیته‌ وضعیت بازیکنان را ایجاد کنیم و آن را بررسی کنیم که اگر تیمی بدهی دارد، نتواند بازیکن یا مربی خارجی را جذب کند. همچنین ما TMS داخلی را راه‌اندازی کرده‌ایم تا اگر ممنوعیتی برای تیمی وجود داشت نتوانند قرارداد بازیکنی را ثبت کنند.

تاج درباره کسر شش امتیاز از باشگاه پرسپولیس ، تصریح کرد: چنین نامه‌ای به ما ابلاغ نشده است. پرسپولیس در حال‌ کار کردن بر روی پرونده‌هایش است و سعی خود را می‌کنیم تا چنین اتفاقی برای این تیم رخ ندهد.

مهدی تاج در ادامه درباره شایعه برکناری اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال در سال جدید، گفت: این‌ها حرف‌های حاشیه‌ای است و خیلی صحبت‌های کلانی نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه درباره زمان بازی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: برنامه‌های  AFC براساس برنامه شرق آسیا است و به همین خاطر تمام تیم‌های غربی متضرر می‌شوند. در این مسابقات تیم‌های غرب آسیا با دو تیم شرکت می‌کنند. به همین دلیل هم هست که تیم‌های شرق آسیا بیشتر به عنوان قهرمانی می‌رسند و اگر تیم‌های غربی هم به قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا برسند به خاطر هزینه‌های زیادی است که این تیم‌ها برای تجهیز تیمشان کرده‌اند.

او ادامه داد: با جلساتی که در کمیته فیفا و  AFC انجام می‌دهیم بازی‌ها بصورت غرب-غرب و شرق-شرق برگزار می‌شود و تیم‌های غرب و شرق تا دور دوم مرحله حذفی با هم بازی نمی‌کنند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره نحوه مدیریت فدراسیون بر تیم‌های ملی گفت: ۱۸ تیم ملی زیر نظر فدراسیون فوتبال هستند. ولی باشگاه‌های ما تنها دو، سه تیم را اداره می‌کنند که در همان هم مانده‌اند. در حال حاضر ما ۴ هزار نفر – ساعت اردو برگزار کردیم به همین دلیل کمپ تیم ملی همیشه پر است. اداره ۱۸ تیم در مقابل حریفانی که تا دندان مسلح هستند خیلی دشوار است.

تاج ادامه داد: فدراسیون کره جنوبی ۱۶۷ میلیون دلار که نزدیک به هزار میلیارد تومان می‌شود، برای تیم‌های ملی خود خرج می‌کند ولی ما تنها نزدیک ۴۰ میلیارد تومان هزینه می‌کنیم. ولی باز جلوتر از ژاپن و کره هستیم.

او درباره تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: قراردادی بین ما و سرمربی تیم ملی است که باید رعایت شود. گاهی اختلافاتی بین ما به خاطر ترافیک مسابقه‌ها پیش می‌آید پس ما نمی‌توانیم بر اساس فیفا دی برنامه‌هایمان را بچینیم. فیفادی را بزرگان فوتبال دنیا نوشته‌اند و برای آن‌ها کافی است که دو، سه روز کنار هم جمع شوند و هماهنگ شوند. در این روزها تیم‌هایی مثل آلمان و ایتالیا و بلژیک بین خودشان بازی می‌کنند.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: ما باید با قطر و عربستانی رقابت کنیم که برای دو، سه ماه لیگ خود را تعطیل می‌کنند. برای دیدار با قطر همه بازیکنان ما به جز لژیونرها به اردوی تیم ملی می‌آیند و لژیونرها در قطر به ما اضافه می‌شوند.

تاج در پایان درباره آینده فوتبال ایران در سال ۹۶ بیان کرد: امیدوارم که به جام جهانی صعود کنیم. ما همین دیروز در فوتبال ساحلی قهرمان آسیا شدیم و به جام جهانی صعود کردیم. تیم ملی بانوان جوانان و نوجوانان ما به جام جهانی رفتند و باید ببینیم نتیجه آن‌ها در این مسابقه‌ها در سال ۹۶ چه می‌شود.

 

2051

نظرات کاربران
مرتضی blue
قهرمانی روکه به پرسپولیس دادید.مخفی کردن کسر امتیاز که کاری نداره براتون
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱:۱۴
پاسخ
0
1
حسین افشاری
حالا نهایت 6 امتیاز کم بشه فرق نمی کنه بعید به نظر می یاد که فیفا محکومیت بده که هیچ ارزشی نداره . تاج از آب گل آلود فقط ماهی می گیره
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵:۰۳
پاسخ
0
2
علی
جالبه وکیل پرسپولیس چند روز پیش میگفت وکیل ژوزه از لایحه ما مضطرب شد.حالا وکیل جان فهمیدی برا چی مضطرب شده بوده ؟اون اضطراب نبوده خوشحالی زیرپوستی بوده برادر.تا حالا هر پرونده ای فیفا رفته مدیرعاملهای اون تیم یا هیات مدیره اون تیم بدون استثنا گفتن نه چیزی نیست اون خارجیها محکوم هستن و ما خوب دفاع کردیم و....ودقیقا برعکس حرفهاشون تو تمامش محکوم شدیم.عزیزان اینو به خاطر بسپارید:امضای قرارداد به انجام تعهد باید ختم بشه تمام.حالا هی زور بزنید وکیل بگیرید بگید چیزی نیست اسمون برید زمین بیایید باید پول رو بدید اگرهم تعلل کنید تنبیه میشید اساسی
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۹:۴۴
پاسخ
3
2
alinzaghi9
شما برا خودت تلاش کن تعلیق نشیم ! تیم ملی پرسپولیس حواسش هست خدارو شکر
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۹:۰۴
پاسخ
3
4
حامد....
اقای تاج این وسط تراختور تیم نیست ک همش برا پرسپولیس تلاش میکنین
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶:۰۵
پاسخ
9
6
التماس انصاف
حامد جان اتفاقا به نکته جالبی اشاره کردی! تراکتور باید 8 امتیاز ازش کسر می شد و برای استفاده غیر قانونی از بازیکنان محروم هم چند تا بازیش سه بر صفر به سود رقبا می شد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۳:۳۳
0
7
سعید
اره قربونت برم تلاش کن امتیاز کم نکنند یک تیم از جذب بازیکن محروم بود وشما کارت باز واسه بازیکنان صادر کردید چرا اونجا از این تلاش ها نکردید دوتا بازیکن تو اوج جوانی و اوج روزهای پیشرفت خود نابود کردید خیلی باید روی ادم زیاد باشه اینو بدونید من پرسپولیسی ام از جدا شدن بچه ها ناراحت نشدم اما از نابود شدنشان چرا وکاش این دو بازیکن برن تو پادگانهای نظامی خدمت کنن ووقت ازادشان رو تو هر تیمی دوس دارن بازی کنند ومنت هم از هیچکس نکشند
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۳:۳۹
پاسخ
5
12
hamed
داداس اگر تلاشم نکردی خیالی نیست اختلاف امتیاز بیداد میکنه
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۵:۳۴
پاسخ
6
12
امیر
این بنده خدا تا چند وقت پیش عضو هئیت مدیره پرسپولیس بود
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲:۵۹
پاسخ
14
8
3وبله
نگران نباشيد اگه هم امتياز كم بكنن عابديني و تاج خودشون رديفش ميكنن/
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۶:۲۳
پاسخ
35
12
کیروش بی جام
بی سواد اگه عابدینی میتونست که جواب کیروش رو میداد
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۱:۳۲
8
15
بهروز موسعلی
شماها چرا میسوزین شما بجز انگ و تهمت زدن کلا چیزی بلدین . بجای اینکه اماده بشید برید استادیوم خالیتون رو پرکنید چسبیدین به اخبارای سرورتون تا جهشی برید صدر. تیم خودتون که عرضه نداره.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۹:۰۹
5
18
تاج کبیر آسیا
مگه میشه از پرسپولیس امتیاز کسر بشه؟؟؟ مگه داریم؟ ممکنه هفته آخر خبر کسر امتیاز از پرسپولیس را اعلام کنند
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳:۰۰
پاسخ
42
17
ایدا سادات16قرمز
اون سال که از پرسپولیس امتیاز کم شد بازم قهرمان شد
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۴:۴۹
8
16
بهروز موسعلی
اتفاقا شده دو بارم شده که سابقه نداشته برای هیچ تیمی و به تیمای مقابلم انگ نزدیم .
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۸:۳۸
6
18
حامی کیروش
انشالا به زودی کسر امتیاز از 9پولیس اعمال میشه..
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۱:۱۱
پاسخ
113
41
سام
خخخخخخخخخخخ واقعا چقد اذیتی ها قبول دارم 12 امتیاز اختلاف واقعا زیاده
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۷:۳۴
3
21
سام
اگر با کسر امتیاز تو خوب بشی من که مشکلی ندارم ولی بازم فاصلتون 6امتیازه ها در جریان که هستی
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۱:۴۶
3
20
امیر بازرگان
سوزش و کینه و بغض اقلیت آبی اونجاش به دل میشینه که اگر ۱۵ امتیازم کسر بشه باز قهرمانیم
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴:۱۸
12
47
کیروش بی جام
چی به تو میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟// نه خداییش چی میرسه؟؟؟ نه قهرمانی میرسه نه ناکامیهاتون جبران میشه فقط چشم تنگ تو و قلب کوچیکت و دنیای کوچیک واسه همه معلوم میشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰:۵۵
13
49
nasser
عزیزم تازه اگه هم 6 امتیاز ازمون کسر شه تازه ما خوشحالم میشیم میدونی چرا؟ اونوقت شما میتونید با دستاتون اختلاف امتیازتون با پرسپولیس رو نشون بدید فقط یه خواهش اگه میشه به سبک مسلمان و طارمی(یه دست 4 یه دست 2 به صورت ضربدری) نشون بدید ممنون میشم مرسی اه
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹:۲۵
12
51
ایدا سادات16قرمز
چقد شما حسودذی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰:۵۴
15
44
اندی
کسر نمیشه و نخواهد شد ، تا کور شود هر آنکه نتواند دید ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳:۲۳
17
41
تاجی دو ستاره * *
شما همه تلاشتونو برای قهرمانی تیم حسرت کشیده میکنید آقای تاج :) بالاخره بعد 9 سال باید یه جوری قهرمان بشن :)
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۵:۲۶
پاسخ
109
42
مافیای آبی
کاجی دو پمادی! بسووووووز! 12 امتیاز اختلاف سوزشم داره دیگه!
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۴:۲۵
3
17
سام
بابا بیخیال پرسپولیس و قهرمانیش ، داری با خودت چیکار میکنی برادره من یه دکتر برو به پمادی چیزی بهت بده اینجوری خودتو نابود میکنی ها
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۸:۴۱
3
28
.
اگه خبرشو نشنیدی برادر نوشته پایین عین نوشته همه سایتهای خبریه. تاج در گفتگویی تلویزیونی در این خصوص گفت: «نامه ای به فیفا زده ایم تا از محل مطالبات دو میلیون دلاری ما بدهی استقلال پرداخت و مشکل حل شود و امیدواریم این اتفاق رخ دهد.»
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹:۵۱
14
42
بده در راه رفا
بله دیگه تافته جدا بافتس نبابدم بزاری اگه میزاشتی باید شک میکردیم. کی به کیه استقلال از بیپولی رنج میبره شما به فکر عزیز دردونت هستی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰:۴۴
پاسخ
163
65
2استار
بیشتر از نصف ایران پراید دارن ایا پراید ماشین خوبیه؟!!!!
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵:۱۵
6
3
فرافکنان آبی
استقلال از بی پولی رنج می بره؟!!! اول فصل اون همه میلیاردی قرارداد بستین و پول دادین پای کاوه و بختیار و وریا و حیدری و رحمتی و .... واقعا خنده داره این ادعاها!
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۸:۵۳
6
24
امید
یک مشت بی سواد هوادار شما پر3پول3 هستند !! نصف ایران میشه حدود 40 میلیون !! چهل ملیون زن و مرد و پیر و جوون و بچه شیر خواره باهم ! انگار مردم همشون علاقه به فوتبال دارند و فوتبالی هستند!
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶:۴۱
45
18
امیر بازرگان
مرد حسابی ما که نیاز به کمک اینا نداریم باشگاه با کمک کانون هواداری و ما طرفدارا از پس مشکلات بر می آید ولی سوال اینه چرا انتظار دارین فدراسیون و وزارت ورزش از پول بیت المال برای تیمی که طرفدار آنچنانی نداره و افتخاراتش روی توهم بنا شده هزینه کنه؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۸:۲۲
21
53
far
خوبه تو همین چند سال اخیر چندبار مستقیما فدراسیون بدهی های استقلال رو داده!!! مدارکش هم موجوده!!!! پرسپولیس رو پای خودش و طرفداراش ایستاده مثل شما نیست البته!!!! از اعتصاب به خاطر بی پولی چخبر؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۹:۳۲
24
75
دانیال
بلکه هستیم دلیلشم اینکه بیشتر از نصف ایران طرفدار پرسپولیسن
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۷:۰۳
29
80
بهنام 4
حالا که دیگه چند امتیاز جلو افتادن میخوان کسر امتیاز رو اعلام کنن اگه همون موقع که استقلال محروم شد جریمه پر3پولیس رو میگفتن روحیشون خراب میشد واقعا که امسال همه دست به دست هم دادن جا ندیده ها جام بیارن.....
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۸:۵۲
پاسخ
124
40
سام
واسه شما6تقلالیای اسبق و3تقلالیای سابق و 4تقلالیای فعلی توضیح دادن فایده ای نداره پس باید گفت همینه که هست تا کور شود هر آنکه نتواند دید سوزش شماباعث شادی ماست پس بسوزید بی منطق های بی اسطوره
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۵:۱۵
6
36
بانوی پرسپولیسی
چقد حرف بیخود میزنید شماها
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۶:۴۳
9
33
.
هنوز که هنوزه فیفا رای به کسر امتیاز نداده برادر من بعد من موندم وسط فصل چطور همینطور بیخودی امتیاز کم کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۷:۳۱
13
38
ایدا سادات16قرمز
از ما امتیاز کسر نمی شود دلتون خوش نکنید 66666666666
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۳:۵۴
16
46
M#J
داداچ خیلی باحالی رای ار فیفا نیومده که اجراش کنن اگرم اومده باشه و اینا انجام ندن فوتبال ایران تعلیق میشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳:۱۷
14
45
بهروز موسعلی
چی واسه خودت میگی! ۱ .رای دادگاه اعلام نشده که امااحتمال پیروزی ژوزه خیلی بالاست .۲.خودتون که عرضه ندارید باید از بقیه امتیاز کم کنند تاچیزی بشید.۳.اگر واقعا اختلاف دو رقمی پشتش توطئه بوده برای هیچ ادم عاقل بالغی قابل باور نیست.۴ . اختلاف امتیاز پرسپولیس از مجموع اختلاف تیمای اول و دوم حداقل ۱۰ ساله لیگ بیشتره ۵. تبانی بیشتربه قهرمانی های با تفاضل گل و یک اختلاف امتیاز اونم با گل به خودی بازیکن حریف مقابل می خوره.ودر اخر ۶ . پرسپولیس استاندارهای قهرمانی رو افزایش داد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۱:۰۵
15
58
دانیال
متوهمی
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۷:۳۳
12
40
125
تو کماکان بسوز
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۵:۴۹
13
39
دو ستاره
باید هم تلاش کنید شما همیشه برا پرسپولیس در تمام موارد حاضرید اون موقع که استقلال محروم شد هیچکس حرفی نزد شما هم پرسپولیسی هستید تاج
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۶:۱۲
پاسخ
121
55
nasser
تاج پرسپولیسی نمیخواییم نمیخواییم اصلا این دنیای پرسپولیسی رو نمیخواییم نمیخواییم وایستا دنیا من پیاده میشم خخخخ
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۲:۱۹
20
69
ایدا سادات16قرمز
بدیهی های ششتقلال دادن 6666666666666666
۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۳:۰۷
21
61