تاج: تیم ملی نوجوانان آینده فوتبال بزرگسالان است

تاج: تیم ملی نوجوانان آینده فوتبال بزرگسالان است

1174
21:39
05 مهر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - عصر امروز مهدی تاج، علی کفاشیان، علیرضا اسدی به همراه امید جمالی از اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازدید کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - عصر امروز مهدی تاج، علی کفاشیان، علیرضا اسدی به همراه امید جمالی از اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازدید کردند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدارسیون، مهدی تاج – رئیس فدراسیون در ابتدا ضمن قدردانی و تشکر از حمید علیدوستی – سرمربی سابق نوجوانان خطاب به عباس چمنیان گفت: قرار گرفتن در جمع 4 تیم برتر آسیا و صعود به مسابقات جام جهانی 2017 را به شما تبریک می گویم و  پس از آن رو به بازیکنان این تیم افزود: آینده فوتبال کشور از آن شماست و فردای تیم ملی بزرگسالان را شما نوجوانان می سازید. فعالیت و حمایت از فوتبال نوجوانان ساختن آینده است و به هیچ عنوان هزینه محسوب نمی شود .

وی در ادامه افزود: ویژگی مثبت تیم شما این است که پس از آنکه نیمه اول دیدار با عربستان را واگذار کردید، به شرایط مسابقه برگشته و توانسته اید آن دیدار سه بر دو به سود خود به پایان برسانید.
رئیس فدراسیون در ادامه با اشاره به دیدار بعدی تیم ملی گفت: کره شمالی حریف بعدی شماست و بایستی با نشان دادن شایستگی های خود از سد آن بگذرید و من این توانایی را در شما می‌بینم.
تاج در ادامه اظهار کرد: با توجه به بضاعت فدراسیون تا همین جا هم برای شما پاداش مناسبی پرداخت می شود و برای مسابقه فینال نیز هم برای شما پاداش در نظر گرفته خواهد شد. شما با باید با نشان دادن شایستگی های خود آینده فوتبال کشور را از آن خود کنید.

وی در پایان افزد: تیم ملی فوتبال نوجوانان در شب عیدغدیر و با عنوان کاروان غدیر به این مسابقات اعزام شده و امیدواریم بتوانیم آخرین دیدار خود را در مسابقه فینال این رقابت ها پیش از ماه محرم به اتمام برسانیم.

 

2020

نظرات کاربران
شاگردمنههههههه
بچه بودم کرج باشگاه فوتبال میرفتم ی بازیکنایی بودن ک بابزرگسالا هم میتونسن رقابت کنن اما متاسفانه نمیدونم چرا ب جایی نرسیدن خودمم ک پشتکار نداشتم خداکنه این نوجوونا لااقل ب جایی برسن
۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۱:۵۸
پاسخ
0
2