تاج: حمایت سلطانی فر از فوتبال ملی ایران بی نظیر بوده است/ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران را محبوب کرد

تاج: حمایت سلطانی فر از فوتبال ملی ایران بی نظیر بوده است/ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران را محبوب کرد

2202
19:56
12 شهریور 1398
رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران را به دلیل ارایه بازی هجومی بین مردم محبوب کرده و از همه مهمتر سلطانی فر حمایت های بی دریغی را از تیم ملی فوتبال ایران داشته است.

به گزارش وب‌سایت نود، رییس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بعد از تشریح برنامه های پیش روی تیم ملی با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران و در راس آن ویلموتس با جدیت به کار خود ادامه می دهند اظهار داشت: ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران را به دلیل ارایه بازی هجومی بین مردم محبوب کرده و از همه مهمتر سلطانی فر حمایت های بی دریغی را از تیم ملی فوتبال ایران داشته بطوریکه با قاطعیت می گویم اگر حمایت های وزیر نبود قطعا موفقیت ایران در راهیابی مقتدرانه به جام جهانی 2018 و نتایج خوب در روسیه امکانپذیر نبود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران در نشست  سلطانی فر با کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران از روند فعالیت ویلموتس در راس تیم ملی فوتبال ایران ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: ترکیب کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس با وجود اینکه در پرداخت ها دچار مشکل بودیم بسیار با جدیت پیگیری می شود و خوشبختانه بدون تنش با سرمربیان تیم های لیگ برتری به کار خود ادامه می دهد و تیم ملی هم با ارائه بازی های هجومی رضایت مردم و کارشناسان را بوجود اورده است.

تاج گفت: بازی تیم ملی فوتبال ایران خیلی هجومی و عامه پسند شده و ویلموتس تیم ملی را بین مردم محبوب کرده است و از همه مهمتر حاشیه و درگیری هم در تیم ملی وجود ندارد که این موارد دستاورد بسیار خوبی است.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: مدتهاست که در عرصه ورزش ایران فعالیت دارم و بدون شک حمایت سلطانی فر از تیم ملی فوتبال ایران را بسیار مثبت وبی نظیر ارزیابی می کنم و با قاطعیت می گویم اگر حمایت های سلطانی فر نبود موفقیت های اخیر تیم ملی در راهیابی مقتدرانه به جام جهانی و کسب نتایج خوب در روسیه محقق نمی شد و از ایشان می خواهم همچنان این حمایت را از تیم ملی ادامه دهند.

4416

نظرات کاربران
همه باید فدای پرسپولیس سوگولی بشوند حتی قانون
بهتر است بگویید حمایت از پرسپولیس
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵:۱۱
پاسخ
10
15
قهرمان فرمایشی
همین طور حمایت وزیر از یه تیم خاص........ واقعا بی نظیره
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۶:۳۹
پاسخ
7
13
هادی
این ویلموتس آزارش به مورچه هم نمی رسه و به شدت حرف گوش کنه ... سعی میکنه با تاخیرم که شده حقوقشو بگیره و با کار کسی هم کاری نداشته باشه. جنم مربی گری اصلا نداره.
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۵۸
پاسخ
16
40
علی
حمایت از تیم ملی پرسپولیس دیگه مگه به دستور برانکو کیروش فراری ندادن
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۰۷
پاسخ
21
42
ژاپنی ها فریاد نمی زنند
نکنه شما هم مثل ما تیم ملیتون تیم باشگاهیتونه ؟ انتظار نداری که بودجه تیم ملی و حمایت از این تیم رو بگیرن و دو دستی تقدیم کنن به تیم دسته سومی شما و باهاش مربی و بازیکن بنجل خارجی بخرید ! باز خوبه ما باشگاه عزیز کشورمون رو تیم ملی خودمون میدونستیم ، تیم ملی شما که ژاپن هست ! همون ژاپنی که سال 78 بهش باختید ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۰:۵۵
8
11
حسام
منظورش تیم ملی خود وزیر و دولت همون پیروزی!
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۰۰
پاسخ
20
40
عشقم پرسپولیس
کم کم دارین اعتراف میکنین کیروش چندان محبوب نبود
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳:۴۰
پاسخ
47
19
بابک
حمایت از تیم ملی؟؟؟ همون که به خاطر تیم وزیر به حاشیه رفت؟؟؟
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۴۰
پاسخ
28
61
تیراختور با یک میلیارد هوادار:))
قطعا منظور تاج تیم ملی پرسپولیس بوده!!!! چون یه مقطع حتی تیمی که ما به عنوان تیم ملی میشناسیم فدای مصلحت های پرسپولیس شد!!!! ادمین جان درود بر شما
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲:۲۵
پاسخ
38
71
Sobhanreza
داداش نشد که اینطوری شما با اختلاف اولید منچستر دوم
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶:۵۷
23
19