تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه مرگ

تاج: در جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه زندگی هستیم، نه گروه مرگ

3011
12:59
09 اردیبهشت 1397
رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همانند دوره اول تیم ملی فوتسال بانوان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به مسابقه‌های قهرمانی آسیا در تایلند با اشاره به حضور موفق زنان در دومین دوره حضورشان در مسابقه‌های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم همانند دوره اول تیم ملی فوتسال بانوان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج صبح یک‌شنبه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان که در هتل آکادمی ملی فوتبال در حال برگزاری است افزود: خوشحالیم که در جام جهانی همه تیم‌هایی که به جام جهانی راه پیدا کرده‌اند بهترین شرایط را دارند. من اعتقاد دارم انتقاد باید به جا و درست باشد. ما دومین تیمی هستیم که به جام جهانی راه پیدا کردیم و باید به جوانان خود افتخار کنیم. ما باید بتوانیم بازی‌های آبرومندانه و خوبی را در روسیه به نمایش بگذاریم. من نمی‌توانم بگویم که ما در گروه خودمان پرتغال را شکست می‌دهیم و یا در برابر اسپانیا و مراکش به برتری دست پیدا می‌کنیم بلکه می‌گویم باید سه بازی آبرومندانه و خوبی را به نمایش بگذاریم.

او افزود: بانوان ما نیز باید با حفظ کرامت انسانی و شئونات اسلامی به تایلند اعزام شوند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در این بازی‌ها کسب کنند. رسانه‌های ما متاسفانه از رسانه‌های خارجی خط می‌گیرند. رسانه‌هایی که حتی در برخی از آن‌ها خبرنگارش جرات ندارد اسم خود را بنویسد.

تاج گفت: ما در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در فوتبال بانوان به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم. الان نیز سعی داریم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم و به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم. ضمن این که امیدوارم تیم امید ما نیز بعد از ۴۴ سال بتواند به المپیک راه پیدا کند.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به این که باید از منتقدان سازنده تشکر کرد خاطرنشان کرد: انتقادهایی قابل احترام هستند که بتوانند مسیر درستی را به مسوولان نشان دهند. اما متاسفانه عده‌ای از رسانه‌ها و از برخی سایت‌ها از ما سوال می‌پرسند که در جایگاه آن‌ها نیست.

تاج ادامه داد: ما ۱۳ میلیارد برای کمپ تیم ملی فوتبال هزینه کردیم و بهترین چمن را آماده کرده‌ایم که این کمپ در برج ۵ یا ۶ آماده افتتاح است. این کمپ یکی از بهترین کمپ‌های ماست که به‌زودی ساختمان فوتسال را نیز افتتاح خواهیم کرد. البته ۸۰ درصد ساختمان آماده شده است.

وی اظهار کرد: من امیدوارم بعد از سال‌ها در جام ملت‌های آسیا نیز بتوانیم فینالیست شویم و به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنیم. البته قرعه‌کشی جام ملت‌هایی آسیا روز شنبه مشخص خواهد شد و بعد از قرعه‌کشی می‌توانیم بگوییم که آیا در گروه مرگ قرار داریم یا زندگی. هرچند من معتقدم ما در جام جهانی نیز در گروه مرگ قرار نداریم بلکه در گروه زندگی قرار داریم.

تاج افزود: بعد از جام جهانی ما بازی‌های آسیایی جاکارتا را پیش‌رو داریم که سرمربی تیم اعزامی (تیم ملی امید) به جاکارتا مشخص شده و به‌زودی اعلام خواهیم کرد.

او در پایان افزود: امیدوارم تیم ملی فوتسال بانوان در رویدادی که در بانکوک تایلند پیش‌رو خواهند داشت و با تیم‌های ازبکستان و ترکمنستان هم‌گروه هستند بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند و به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

هم‌چنین محمدرضا ساکت در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان گفت: تیم ملی در چند ماه گذشته اردوهای فشرده‌ای داشتند و دختران ما با یک کفپوش استاندارد تمرین کردند تا بتوانند نتایج خوبی را در دومین حضور خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند کسب کنند.

وی با اشاره به نقش کمرنگ رسانه‌ها در پوشش اخبار بانوان اظهار کرد: امیدوارم رسانه‌ها نقش خود را به عنوان یار دوازدهم فراموش نکنند. هرچند در این مدت نقش کمرنگی در پوشش اخبار فوتبال و فوتسال بانوان داشته‌اند.

دبیر فدراسیون فوتبال در پایان تصریح کرد: تیم ملی فوتسال بانوان در طی این مدت ۱۹ دوره اردو داشته و حتی در تعطیلات در اردو و مسابقه‌های تدارکاتی بوده است. در حقیقت تیمی که به تایلند اعزام می‌شود کامل‌ترین تیم ملی فوتسال بانوان است و ما امیدوار به موفقیت دوباره این تیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستیم.

 

2051

نظرات کاربران
شهرام
منم با این نظر موافقم، درسته که رقیبان سختی در جام جهانی داریم اما این چالش بسیار خوبی برای تیم ملی ایران خواهد بود. حتی اگر این بازیها تدارکاتی هم بودند، به بهای بسیار سنگینی برای تیم ملی کشورمان آب میخوردند. برای مجموعه تیم ملی و همه کسانی که برای موفقیتش زحمت میکشند آرزوی سربلندی و موفقیت دارم
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۶:۰۵
پاسخ
0
4
کریم
بله..جلو همشون با یه لبخند از نوع خودتون میریم با همون لبخند بر می گردیم کلا شما فقط لبخند بزن ۵ ستاره ای
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۱۵
پاسخ
2
5
ایران من
بله, تیم ملی ئی که پس از طی سالیان دراز کمپش بعداز !!! جام جهانی آماده میشه و الان یک زمین چمن استاندارد برای تمرین نداره; از هر کسی که اسم و فامیل خودشو میتونه بنویسه تا پروفسورش دم به ساعت, به جای پشتیبانی!!! , برای تخریب تیم ملی و سرمربیش برنامه میذارن و مطلب مینویسن, به اینها اضافه کنیم :کیفیت تیمهای درجه چندم برای اماده سازی(به دلیل ...فدراسیون!!), کیفیت لباسهای نامعلوم تیم(سال ۲۰۰۶ پوما نه تنها پول هنگفتی به ایران داد!!! , بلکه هزینه های اردو و بازیهای تدارکاتی رو هم تقبل کرد!!!, ضمنا تحریمها اون زمان هم بود !!!) ,عدم هماهنگی تیم ملی با باشگاهها که سر مربی مجبور میشه دیدارهای تدارکاتی رو کنسل کنه و تند و تند برنامه جدید بده ؛, تنها کار مثبت این فدراسیون گرفتن کمپ مسکو بود, که به خاطر درایت سرمربی و نرفتن ایتالیا به جام جهانی بود !!! در این بلبشو داریم میریم به مصاف قهرمانان جهان, اروپا و افریقا !!! بله, این "گروه زندگی" در جام جهانیه, اگه نیست پس چیه ؟؟!!!!
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰:۵۲
پاسخ
1
14
احسان پرسپولیسی
غیرمستقیم گفته مگه اینکه خوابشو ببینید که از این گروه سعود کنیم و فقط دعا کنید از هر تیم 6،7 تا نخوریم(فقط اونایی که حرفشو کامل خوندن لایک یا دیس لایک کنن لطفا)
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۳۹
پاسخ
27
8
joseph09
چون پرسپولیسی هستی انتظار بیشتر هم ازت ندارم که بدی تیم ملی رو بخوای.. واقعا که ..دلت میخواد زیاد گل بخوریم ها دفعه قبلی با همین کیروش با آرژانتینی تا دقیقه 90 مساوی کردیم که همون آرژانتین نایب قهرمان جام جهانی شد .. تو جام جهانی نایب قهرمان شد .. دیگه بالا تر از این نداشتیم
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۳۰
1
11
hessi
خخخ
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۵۱
پاسخ
31
17
رستمی
تا کیروش هست مطمعن هستیم با تمام توان تاکتیکی و علمی بازی میکنیم اقای تاج محبت کنید قرارداد کیروش را برای جام ملتها تمدید کنید تا قهرمان آسیا شین
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۵۱
پاسخ
8
69
ارسطو
احسان پرسپولیسی يه جوري ميگي انگار قبلا سالي ٦ تا جام مي آورديم.
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۴۳
0
14
سجّاد
کارنامه کیروش خودش گویاست: تیمی که در مقدماتی جام جهانی در بین پنج تیم چهارم شده بود و حتی به پلی آف هم نرسیده بود رو برای نخستین بار در تاریخمون به دو جام جهانی پیاپی رسوند : به سختی به اولین جام جهانی و به راحتی هرچه تمامتر و با کلی بازیکنهای جوان و نسل جدید به دومین جام جهانی، که این دقیقا سیر پیشرفت ما در این هفت سال رو نشون میده. با توجه به این هم که بعد از جام جهانی فقط و فقط شش ماه تا جام ملتها فرصت داریم، هیچکی نمیتونه جایگزین بشه و شانس موفقیتش در اون فرصت کم از سرمربی هفت ساله تیم ملی بیشتر باشه
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹:۴۲
5
19
سجّاد
احسان پرسپولیسی مگه کیروش تو لیگ درب و داغون ایران مربیگری میکنه که سالی برات یه جام بیاره؟ هشت سال نه و هفت سال، تو این هفت سال هم فقط یه جام ملتها سرمربی بوده که اون هم اگه اون ناداوری نبود حداقل طلسم فینالیست نشدن رو میشکستیم. اما تو دومیش ایشاللا دیگه هیچی جلودارمون نیست، اگر شماها بذارید که فقط شیش ماه بعد از جام جهانی هم سرمربی باشه و به خاطر یک شخص یا رنگ، تیشه به ریشه تیم ملی نزنید
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۵۶
4
26
احسان پرسپولیسی
تو از کیروش چی دیدی به جز اینکه لیگ های کشورای عربی رو برای بازیکنا خارج حساب کنه؟ هشت سااال بدون حتی یک جااام هشت سال ، سالی 15 میلیااارد + خونه رایگااان + مااااشین رایگان و...
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳:۲۷
31
18