تاج: دستگیری ۹ نفر در فوتبال به دلیل دلالی و تخلفات دیگر بود نه مصرف قرص‌های روانگردان

تاج: دستگیری ۹ نفر در فوتبال به دلیل دلالی و تخلفات دیگر بود نه مصرف قرص‌های روانگردان

1318
14:24
26 مهر 1396
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ۹ نفری که پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ۹ نفری که پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی تاج ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توسعه فوتبال در استان مرکزی اظهار داشت: توسعه فوتبال در استان مرکزی از جمله توسعه بخش بانوان و لیگ برتر از اهمیت بالایی برخوردار است و در زمینه لیگ استان مرکزی به‌دنبال این هست که با یک برنامه مدون و مشخص‌شده یک سهمیه‌ای در لیگ برتر ایجاد و فضایی فراهم کند که یک لیگ برتر داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: تعداد زیادی از کارخانجات زمین‌های چمنی دارند که در اختیار مردم قرار نمی‌دهند و تقاضای من از استاندار این است که این زمین‌ها را در اختیار عموم قرار دهند زیرا این کار کفران نعمت است که زمین در استان موجود باشد اما در اختیار جوانان قرار نگیرد.

تاج بیان کرد: تیم استان متعلق به استان است و نباید فروخته شود اگر کسی توان مدیریت تیم را ندارد مدیریت را واگذار کند.

وی با اشاره به تخلفات در فوتبال گفت: 9 نفری که پرونده قضایی برای آنها تشکیل شده مربوط به جمیع تخلفات از جمله دلالی بود و ارتباطی با مصرف قرص‌های روانگردان نداشت این در حالی است که اگر تخلفی در زمینه قرص‌های روانگردان هم ایجاد شود با جدیت پیگیری و به مسائل آن رسیدگی می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران عنوان کرد: تمامی توفیقاتی که در فوتبال نصیب ما شده به‌واسطه مربیان و بازیکنان انجام گرفته اما ممکن است مانند سایر بخش‌های جامعه در این بخش هم تخلف انجام شود ولی در حوزه فوتبال مسائل شفاف‌تر بیان می‌شود.

تاج خاطرنشان کرد: بسیار خرسند هستم که برای نخستین بار، این فدراسیون پنج‌ستاره شد که این موضوع در تاریخ بی‌سابقه بوده که حاصل زحمات کشور است.

وی اضافه کرد: افتخار است که نوجوانان ما در رده هشت‌تایی‌های دنیا قرار گرفتند و سبب سربلندی برای کشور شده‌اند.

2051

نظرات کاربران
رائول
کاش حداقل یک بار برای همیشه با اینجور بازیکنای بی غیرت و... برخورد کاملا جدی بشه، تا هم تیم هاشون آسیب نبینن، هم دیگه تکرار نشه...
۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۸:۲۰
پاسخ
0
11