تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ شد/ بلیت‌فروشی الکترونیک کاری در حد صعود به جام جهانی بود

تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ شد/ بلیت‌فروشی الکترونیک کاری در حد صعود به جام جهانی بود

3969
17:41
27 شهریور 1398
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کنفدراسیون آسیا قرار گرفت و سهمیه ایران در لیگ قهرمانان ۱+۳ شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در نشست رؤسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: بیش از 10 سال در پی تصویب مصوبه ای بودیم که در جلسه آخر کنفدراسیون آسیا پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کمیته اجرایی AFC قرار گرفت. براساس این مصوبه کنفدراسیون آسیا، سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1+3 شد که برای فوتبال ایران بسیار مهم است.

وی در ادامه گزارشی درباره اقدامات صورت گرفته برای بلیت‌فروشی الکترونیکی ارائه و اجرایی کردن آن را اتفاقی بزرگ برای فوتبال داخلی عنوان کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ممکن است مشکلاتی در حال حاضر برای انجام این طرح باشد، ولی قطعاً بعد از سپری شدن چند هفته این مشکلات رفع خواهد شد.

تاج خاطر نشان کرد: بی‌تردید هر تغییر رویه‌ای با هزینه‌هایی همراه خواهد بود، اما باور ما این است که بلیت‌فروشی الکترونیکی اتفاق مثبتی برای فدراسیون و ورزش کشور خواهد بود و کار بلیت‌فروشی الکترونیک کار بزرگی معادل صعود تیم ملی به جام جهانی بود و ثمرات آن در آینده روشن‌تر خواهد شد.

وی در پایان با اعلام این خبر که ایران در آخرین رنکینگ فوتبال ایران همچنان در رده اول آسیا و بیست‌وسوم جهان است، اظهار امیدواری کرد که فوتبال ایران بتواند مسیری رو به توسعه را طی کند.

1870

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
کوهمره.جروق
چرا تاج دست از سر این فوتبال برنمیداره.چرا نمیره همه یه نفس راحتی بکشند
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۲۸
پاسخ
9
28
پارسا
به پیشرفت تیم ملی ربط داره سه بعلاوه یک.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۰۳
پاسخ
0
13
طوفان سرخ اسیا
به خدا همین بلیط فروشی هم فاجعست خدا وکیلی 2ساعت میخوام بلیط دربی بخرم صندلی مشخص میکنم...میزنه صندلی شما درست نیست...واقعا فاجعه هستین فاجعه...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۳۹
پاسخ
26
21
نه به مافیای آبی
بر کسی پوشیده نیست که عملکرد سه فصل اخیر لیگ قهرمانان ملاک تصمیم گیری میزان سهمیه است و در این سه فصل پرسپولیس یک پای فینای غرب آسیا و آسیا بوده است پس این سهمیه را تنها مدیون پرسپولیس و برانکو هستید و لاغیر اگر برخی میخواهند نبینند خوب نبینند اما واقعیت قابل چشم پوشی نیست
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۵۵
پاسخ
83
2
علی
یه فینال رفتن با این همه حمایت چکار میکنن کل سران کشور از شما حمایت میکردن بابا این فینال ذوب آهن سپاهانم رفته استقلال پاس هم قهرمان شدن فصل قبل که تو گروه چهار تیمی چهارم شدید یعنی اون حساب نکردن
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱:۲۹
2
23
امیر۶
اگه پرسپولیس دوگانه نمیگرفت شیشتایی های آسیا باید پلی آف شرکت میکردن.اونوقت بجای تشکر میان واسه سرورشون کُری میخونن.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۱۲
35
1
اس‌اس با فرهنگ
وقتی الکترونیکی که من تو خونه راحت برم تو سایت بدون مشکل و تاخیر بخرم بلیط نیم ساعت قبل بازی برم پارکینگ ورزشگاه پارک کنم برم سر جام بسینم و نبینم ی بابا دیگه میشنه اونجا داره بوق میزنه!!!این آقا این اشکال و ایرادارو چرا قبل شروع لیگ برطرف نکرد؟؟؟ چرا نکرد؟؟؟؟نه چرا؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۰۶
پاسخ
1
31
مصطفی
صدقه سر پرسپولیس
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶:۵۲
پاسخ
79
1
رسول همیشه آبی
اینجور موقعها به کام آقایونه ولی موقع انجام دادانش میگن بلیط فروشی به عهده باشگاههاست و ما نقش نظارتی داریم رورو برم
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۲:۱۷
پاسخ
4
45
Abedi
بلیطو الکتریکی کردین که به سوگولی سهم بیشتری بدین ؟؟؟ قرار بر این شده بود مساوی ورزشگاه تقسیم بشه به قولی پنجاه پنجاه ولی عین ناباوری تیم سوگولی 32 جایگاه در اختیار داره استقلال 26 جایگاه فدراسیون رنگی و پنج ستاره
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۱:۰۴
پاسخ
2
67
red boy 6×4
فعلا این بلیط الکترونیکی جان میگیرد آقای رئیس
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۳۷
پاسخ
4
46