تاج: سهمیه فوتبال ایران 3+1 شد

تاج: سهمیه فوتبال ایران 3+1 شد

5896
14:50
18 آبان 1397
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:امسال برای فوتبال ما سال رکورد بود. علاوه بر اینکه امیدواریم فردا قهرمان شویم سهمیه مسابقات باشگاه های آسیا برای ایران 3+1 شد که خبر بسیار خوبی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت:امسال برای فوتبال ما سال رکورد بود. علاوه بر اینکه امیدواریم فردا قهرمان شویم سهمیه مسابقات باشگاه های آسیا برای ایران 3+1 شد که خبر بسیار خوبی است.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج با اشاره به کار استثنایی صورت گرفته در ورزشگاه آزادی گفت: بعد از بازی با السد ما نگران بودیم نتوانیم استادیوم را آماده کنیم اما با جلسه هماهنگی که وزیر ورزش و جوانان گذاشت روند کارها تسریع شد و به خوبی پیش رفت.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: تمام موارد درخواستی AFC از جمله بازسازی کامل VVIP و VIP انجام شد. رنگ آمیزی ورزشگاه، درب ورودی و گیت های ورودی کاملا نوسازی شد. قبلا هر 10 ثانیه یک نفر از گیت رد میشد اما الان هر ثانیه دو نفر از گیت عبور می کنند که اتفاق بسیار مهمی است که 20 سال منتظرش بودیم.وضعیت صوت و نور ورزشگاه هم بهبود بسیار خوبی پیدا کرده و صدا و سیما هم با 20 دوربین بازی را پوشش خواهد داد. استیجی هم تدارک دیده شده که برای مراسم قهرمانی نیازی نیست کسی وارد چمن شود. بازیکنان برای جشن قهرمانی از یک ورودی وارد و از خروجی مشخص خارج می‌شوند که امیدواریم قهرمان نماینده ایران باشد. همچنین اتاق داورها، رختکن ها و جایگاه گزارشگران صدا و سیما تغییرات مثبتی داشته است.

تاج ادامه داد: امسال برای فوتبال ما سال رکورد بود. علاوه بر اینکه امیدواریم فردا قهرمان شویم سهمیه مسابقات باشگاه های آسیا برای ایران 3+1 شد که خبر بسیار خوبی است. فوتبال ساحلی ما شرایط بسیار خوبی دارد و امیدواریم امروز با پیروزی بر مصر به فینال مسابقات جام بین قاره ای برسیم. برزیل البته حریف سختی است ولی نا امید نیستیم و اختلافمان در این سالها با برزیل کمتر شده است.

رییس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: امروز همچنین آغاز عملیات ساختمانی فدراسیون فوتبال است که زمینش را وزارت ورزش در اختیار ما قرار داد و فکر می‌کنیم تا 2 سال دیگر به اتمام برسد. تاکنون 500 هزار دلار از فیفا برای  این ساختمان گرفته ایم و امروز به دست شیخ سلمان کلنگ این مجموعه به زمین می خورد.

 

1004

 

نظرات کاربران
بهمن جادویه
امیدوارم با قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا رکورد دیگه ای به نام ایران ثبت بشه.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳:۲۵
پاسخ
3
10
Abedi
واسه سهمیه فوتبال اوج تیم ملی بسیار تاثیر گذاره امیدوارم تو جام ملت ها هم قهرمان بشیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴:۳۶
پاسخ
3
11
شاهین
پرسپولیس با دل و جان و از خودگذشتگی بازیکنهای و دو پنجره بسته واسه فوتبال ایران آبرو جمع کرده که امثال شش تقلال برن جلو العین شش تا شش تا بخورند
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵:۰۱
پاسخ
10
15
دختر پرسپوليسي
همه رو مديون پرسپوليس و برانكو هستيم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۴۷
پاسخ
10
19
Wien
یعنی این کارهایی که در ورزشگاه آزادی شده را نمیشد چند سال پیش انجام داد،حتما باید زور بالای سرمان باشد،تا کاری انجام دهیم؟فقط یکنفر خوب شماهارو شناخته و آنهم کی روش است،که تمام امکانات مورد نیازش را با زور و دعوا از شما میگیره.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲:۱۵
پاسخ
1
22
رهگذر
چشمامون رو باز کنیم وببینیم چه باشگاهی باعث افتخاره کشورش شده بدون تعصب کورکورانه ، انشالله این افتخار افرینی ها توسط دیگر باشگاه ها ادامه داشته باشه به خصوص باشگاه تراکتور سازی که خصوصی شده و اگر موفق عمل کنه در این زمینه میتونه الگوی خوبی برای سایر باشگاه ها در زمینه خصوصی سازی باشه ، به امیدقهرمانی باشگاه های ایرانی در اسیا به خصوص پرسپولیس عزیز
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۲۴
پاسخ
7
16
عشقممم نیمار
ایکاش برای استقلالن ..چنین ارزوهایی میکردین :-P اگ‌استقلال الان بجای شیش_پولیس در فینال بود..میتونست ابروی ایران و غرب اسیا می خرید ..چون‌تحربشه داشت..(تجربه ۴فینال اسیا و‌همچنین تجربه با تیمای شرق اسیا) ولی مسئولین خاص..رو شیش_پولیس ..سرمایه گذاشتن تا با حمایت همه‌جانبه.. ببرنش فینال..ک این کار اشتباه بود و‌روی تیم اشتباهی سرمایه گذاشتن..ک‌نتیجشه تو‌فینال مببینید و فردا کامل تر شه میبینید :-P
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۰۸
پاسخ
28
11
امیر رحیمی
امیدوارم ما قدرشناس باشیم و درکنار انتقادهای سازنده ای که از فدراسیون کرده ایم گاهی هم نکات مثبتش رو به زبان بیاریم. نه اینکه حتی کارهای مثبت انجام شده رو هم با سیاهنمایی منفی جلوه اش بدیم یا بگیم از خیروبرکت یه باشگاه خاص بوده که همه چی گل و بلبل شده و از این حرفها...
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۰۴
پاسخ
7
11
6*4
پرسپولیس نبود اصن پیشرفتی تو کارتون حاصل نمیشد,بخاطر پرسپولیس خیلی سود کرد فوتبال ایران
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷:۴۷
پاسخ
14
24