تاج: شرایط مالی استقلال و پرسپولیس خوب نیست

تاج: شرایط مالی استقلال و پرسپولیس خوب نیست

2996
18:26
23 اسفند 1397
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه وضعیت مالی فوتبال در کشور ما و شرایط تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خوب نیست گفت: تیم‌های ما نمی‌توانند به راحتی سفر کنند و یا در اردوهای خارج از کشور هتل رزرو کنند.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج عصر امروز در آئین تجلیل از نخبگان فوتبالی استان کرمان با بیان اینکه کرمان زادگاه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی است اظهار داشت: از کرمان استعدادهای درخشانی در صحنه‌های بین‌المللی درخشیده است و کرمان را می‌توان به عنوان شهر وفاداری یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه فوتبال کرمان جایگاه بسیار خوبی در کشور و در دنیا دارد عنوان کرد: در جاهایی که ایران در آن جایگاه دارد نقش کرمان هم در آن حس می‌شود که از آن جمله می‌توان به تیم فوتسال بانوان ایران اشاره کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ایجاد یک باشگاه فوتبال یعنی تخریب یک زندان گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری ورزش بهترین راه برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و بهترین راه برای این است که جوانان ما سمت معضلات اجتماعی نروند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت مالی فوتبال در کشور ما و شرایط تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس خوب نیست بیان کرد: تمام مخارج ما ارزی است و الان دیگر به راحتی تیم‌های ما نمی‌توانند سفر کنند و یا در اردوهای خارج از کشور هتل رزرو کنند.

تاج با بیان اینکه از نمایندگان مجلس خواستاریم که وضعیت اقتصادی کشور را حل کنند تا وضعیت اقتصادی فوتبال نیز حل شود گفت: اگر بتوان فوتبال را گسترش دهیم بسیاری از مشکلاتی که در حال حاضر در جامعه رواج دارند حل خواهد شد.

1004

نظرات کاربران
علی
تو این دوران بودجه کم بهترین کار استفاده از نیروهای متخصصه بجای رفیق و پسرخاله و ...تا هزینه ها مدیریت بشه حیف و میل زیاده
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷:۵۰
پاسخ
0
23
عمرعبدالرحمن
پرسپولیس که خیلی وقت معلوم بود وضعیت مالیش فقط یه سوال استقلال ۳۰بازیکن رو چطور خرید و پول بازیکنای رفته خارجی رو چطور پرداخت کرد؟؟؟؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۳۱
پاسخ
52
10
امین
شرایطشون خوب نمیشه تا وقتی شما و امثال شما صندلی ریاست رو در اختیار دارن.فوتبال ما یک روز خوش نمیبینه....
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸:۳۱
پاسخ
2
41
امین
والا پارسال که همین سایت 90 مبلغ پاداش پرسپولیس رو اعلام کرد مدیر عامل قبلی هم گفت بدهیا رو همه رو دادیم کلی پولم طلب داریم از AFC این همه پول گرفت پرسپولیس بابت رفتن به فینال امسالم که همش بازیکنا میگفتن به ما پول ندادن هنوز یا کم دادن این باشگاه ها حساب کتاب ندارن ؟ چرا یکی نمیاد واضح و روشن راجب مسائل مالیه تیم با هوادارا صحبت کنه اگه مشکل دارن چرا انقد بازیکن میخرن اندازه جیبشون خرج کنن چه دلیلی داره قرارداد ملیاردی ببندن با بازیکنا
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸:۴۳
پاسخ
26
43
آفتاب پرست
آقای تاج این دو باشگاه کی شرایط مالیشون خوب بوده که الان نیست؟؟؟ همیشه بدهکار و بی پول !! همیشه ورشکسته!!! درآمدزاییم که هیچ!! همیشه دستشون تو جیب بیت المال بوده هیچوقتم سرمونی نداشتن!!!! تا کی میخواین به این باشگاه داری ورشکسته ادامه بدین؟؟؟ بابا بزارین چهارنفر مثل زنوزی بیان و این باشگاه ورشکسته رو بخرن و ملت رو از دستشون نجات بدن!!! نه هوادر راضی نه مجلس راضی نه دولت راضی نه وزیر راضی فقط مدیران و دلالا راضیه راضی!!!!
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۳۲
پاسخ
42
13
هدایتی
جل الخالق!! کل بیت المال تو جیب این دو تیمه بازم وضع مالیشون خوب نیست ؟! خب اگر وضع مالی خوبی ندارند با تو این وضعیت دلار بازیکن خارجی نگیرن. مگه مالی بقیه باشگاهها خوبه؟!
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۲۵
پاسخ
61
9
عشقممم نیمار
پ اگ شیش_پولیس بی پوله ..چطوو رفته کمپ‌گرون قیمت دنیا ؟؟ چطوو بازیکنی گرفته ک فقط رضایت نامش ۷۵۰ هزار دلاره ؟؟ :-P
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۱۵
پاسخ
22
45
حسین
شرایطشون خوب نیست از بیت المال خرج کنید خوب.ادمین تورو خدا چاپ کن
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۲۴
پاسخ
54
7
hadi
یه بودجه دیگه براشون بذاریدکنارخوب نیس بدین دست خصوصی بااون پولای که خرج استقلال وپرسپولیس میکنین میشه سالی ۵۰۰تامدرسه ساخت
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۳۹
پاسخ
34
10
کوروش
اقای تاج ، اون صندلی رو ول کن و برو ، و بزار فوتبال یک نفسی بکشه
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۵۱
پاسخ
7
42
محمد پرسپولیسی
اگه شرایط استقلال خوب نیست چطور این همه بازیکن خریده!!؟؟؟؟؟؟؟
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵:۲۵
پاسخ
50
5
علی
محمد جان جنابعالی پرسپولیسی .من استقلالی . به استقلالی ها هم میگم سعی کنید رو هر موضوعی جبهه نگیریم چون به سود دوباشگاه نیست گاهی هوادارها متحد باشن بهتر هست اگر واقعا باشگاه ها مون رو دوست داریم . سپاس
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۱۹
1
42