تاج: قله فوتبال ایران موفقیت تیم ملی است

تاج: قله فوتبال ایران موفقیت تیم ملی است

1196
12:30
22 تیر 1395
رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید قله فوتبال ایران موفقیت تیم ملی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید قله فوتبال ایران موفقیت تیم ملی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج - رئیس فدراسیون فوتبال در جمع سرپرستان تیم‌های ملی گفت: با توجه به اهمیت بالای تیم‌های ملی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در مسیر رشد و توسعه کمک بسزایی داشته باشد و خوشحالم که این کارگاه آموزشی برگزار شده تا به اهمیت تیم‌های ملی و شرایط آن واقف باشیم.

وی افزود: بدون شک قله توانایی و فراوانی هر کشوری در زمینه فوتبال تیم‌های ملی آن کشور است. تمام تلاش فدراسیون‌ها، به خاطر شکل گیری تیم‌های ملی فوتبال هر کشور است تا تیم ملی عملکردی موفق داشته باشد و با تیم‌های دیگر دیدار کند و نتایج مطلوب بگیرد.

وی در ادامه بیان کرد: تیم‌های ملی و نتایج آن در فوتبال با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست. اتفاقی که رخ می‌دهد این است که تمامی آحاد جامعه متوجه و درگیر آن می‌شوند و عکس العمل نشان می دهند. زمانی که فوتبال پیروز می‌شود صرف نظر از تمامی گرایش‌ها در جامعه، همگان خوشحال می شوند. فوتبال فصل الخطاب تمامی پدیده‌های موجود در فضای اجتماعی است و این امر اهمیت ویژه این رشته ورزشی را نشان می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به سرپرستان و مدیران تیم های ملی گفت: سیاسیون نیز به وسیله فوتبال قدرت خود را به رخ یکدیگر می کشند. در مسابقات یورو تمامی روسای جمهور در ورزشگاه‌ها حضور داشتند و این یعنی مهم بودن ورزش فوتبال. در واقع مسئولین سیاسی کشورها خودشان را با این پدیده مهم درگیر کرده‌اند و همانطور که در بالا اشاره کردم این امر نشان از اهمیت بالای فوتبال در هر جامعه‌ای است.

وی ادامه داد: ما نیازمند نظام هوشمند و قوی برای فکر و ایجاد راهکارهای مناسب به منظور موفقیت فوتبال هستیم. بر همین اساس در تیم‌های ملی به این نتیجه رسیدیم که با نظامند کردن بسیاری از موارد، می توان در جهت اهداف خود گام برداشت. در گذشته کمیته تیم‌های ملی وجود داشت و بسیاری از فعالیتها انجام می‌شد. اکنون ضرورت وجود این کمیته به جد احساس می‌شود و خوشحال هستم که با تشکیل کارگاره های آموزشی در راستای موفقیت و پیروزی تیم‌های ملی گام بر می‌داریم.

تاج افزود: با توجه به مهم بودن این رشته ورزشی و توجه ویژه‌ای که تمامی آحاد جامعه اعم از مردم، رسانه‌های جمعی، گروهی و نوشتاری، مسوولان مختلف را در بر می‌گیرد، باید با برنامه‌ریزی و دقت پیش برویم. بدنه فوتبال ما قوی است و باید با برنامه‌ریزی بر روی این موارد پیش برویم. به عنوان مثال در بخش داوری اگر هجمه و مشکلی وجود دارد، با یک جمع بندی به این نتیجه رسیدیم که برای تیم‌ها پیش از شروع فصل کلاس آموزشی داوری بگذاریم تا شاهد بروز مشکلات و در نهایت هجمه در سکوها نباشیم.

وی گفت: شما سرپرستان و مدیران تیم‌ها وظیفه خطیری بر عهده دارید و بدون شک با توجه به حساسیتی که در فعالتیهای خود وجود دارد، انتظار می‌رود به بهترین شکل و با دقت فراوان به امور خود بپردازید. با توجه به اهمیت بالای فوتبال باید فکر کرد، برنامه‌ریزی کرد تا به اهداف خود رسید.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تیم‌های ملی و آثار وضعی رسانه‌ای از دیگر مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت. با توجه حواشی، وسعت و گستردگی موجود در فوتبال باید با برنامه و دقت پیش رفت تا تیم های ملی ما به حاشیه کشیده نشوند و بدون مشکل تمرینات خود را پیش بگیرند و در نهایت به مصاف تیم‌های ملی کشورهای دیگر بروند. حدود 90 درصد اخبار رسانه‌ها و روزنامه‌ها از فوتبال تغذیه می‌شود و با توجه به این گستردگی و اهمیت بالا، باید دقت لازمه را برعهده داشت. شما کانون توجه رسانه‌ها و مردم بوده‌اید و باید با تمرکز و دقت فراوان، به فعالیتهای خود بپردازید.

 

2051

نظرات کاربران
rz
منطق پرسپولیسی :قله بردن جامئ برای پرسپولیسه
۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۷:۱۳
پاسخ
2
0
منطق استقلالی
تیم ملی بی سید نمیخوایم نمیخوایم
۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۱:۲۷
1
0
محمدم
این قله ای که میگی چند سالیه خراب شده الان تبدیل به تپه شده
۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۶:۰۷
پاسخ
1
0