تاج: قیمت بلیت بازی‌های استقلال و پرسپولیس کم می‌شود

تاج: قیمت بلیت بازی‌های استقلال و پرسپولیس کم می‌شود

4710
15:21
09 اسفند 1394
بر اساس جلسات کارشناسی انجام شده در وزارت ورزش و جوانان، قیمت بلیت‌های بازی های استقلال و پرسپولیس در حد قابل توجهی کاهش یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - بر اساس جلسات کارشناسی انجام شده در وزارت ورزش و جوانان، قیمت بلیت‌های بازی های استقلال و پرسپولیس در حد قابل توجهی کاهش یافت.

به گزارش وب سایت نود،رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص وضعیت بلیت های بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر، اظهار داشت: جلسه بررسی شیوه بلیت فروشی بازی های باقی مانده سرخابی ها با حضور بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال، طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و کارشناسان سازمان لیگ در دفتر مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

وی با بیان این که فروش بلیت رایگان فرصت مناسبی را برای لیگ ایجاد کرد و باعث شد جمعیت کثیری در میانه هفته به تماشای بازی ها بیایند، افزود: با توجه به ظرفیت ایجاد شده و همچنین باتوجه به این نکته که فروش بلیت رایگان امکان محاسبه آمار دقیق تماشاگران را از ما می گرفت و نمی توانستیم خیل عظیم جمعیتی که برای ورود به طبقه دوم ورزشگاه می آمدند را سازمان دهی کنیم، مقرر شد در جلسه ای دیگر با کارشناسان دو باشگاه، تماشاچیان کارت ورود به ورزشگاه را با قیمتی بسیار نازل خریداری کنند.

تاج در همین خصوص اظهار داشت: سال آینده سازمان لیگ بعد از مصوبه هیات رئیسه، کلیه بلیت فروشی ها و اداره ورزشگاه ها را بر عهده خود باشگاه ها قرار می دهد تا بر اساس این مکانیزم تعریف شده، درآمد روز مسابقه به جیب باشگاه مربوطه برود و در کل بلیت فروشی در اختیار آن ها قرار گیرد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال کشور در خصوص مصوبات جلسه امروز خاطرنشان کرد: برای 4 بازی استقلال، 4 بازی پرسپولیس و یک بازی مشترک مقرر شد تسهیلاتی فراهم شود که این بلیت ها با قیمتی نازل که تنها پول کارت ورود به ورزشگاه محاسبه می شود، در اختیار تماشاچیان قرار گیرد. ممکن است این نحوه بلیت فروشی به سایر باشگاه های فوتبال نیز تعمیم داده شود.

 

2051

نظرات کاربران
حامد
وقتی ورزشگاه از شهر فاصله داره و سیستم حمل ونقل عمومی مشکل داره،تماشاچی واسه رفتن به ورزشگاه عذاب میکشه،تماشاچی نمیره ورزشگاه،هفته پیش بازی گالاتاسرای با لاتزیو ورزشگاه رفتم مترو تا درب ورزشگاه بود.
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۳۱:۵۸
پاسخ
1
6
سوشا و رحمتی60کیلومتر
خدا کنه صفر صفر مساوی شن بخندیم خخخخخ
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۶:۳۹
پاسخ
8
2
حامد
اين پولا تو فدراسيون چجوري خرج ميشه كه هيچ پيشرفتي نداريم. حق پخش تلويزيوني. تبليغات بازي. بليط فروشي و ... به باشگاه كه نميرسه خرج تيم ملي هم كه نميشه كار زيرساختي و اموزش هم نميشه من هميشه خوشبينم و ميدونم كه به بچه هاي بي سرپرست برره كمك ميكنن
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۳:۳۲
پاسخ
0
26
پدرام
خخخخخخخخ...دیگه تماشگرای استقلال از هزارنفربیشترنمیشه
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۰:۰۱
پاسخ
21
33
parsa.h
اسپانسر ندارن جورشو ما باید بکشیم. خریدار ندارن جورشو ما باید بکشیم. عوضش نفوذ دارن اسطوره های خیلی توپی هم دارن یادم داشت میرفت.آخ آخ آخ آخ دیدی؟ ادمین خسته نباش
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۹:۵۳
3
7
saye
یک مشکل جدید به مشکلات پرسپولیسی ها ضافه شد.قبلا فقط متوهم بود الان آلزایمر هم گرفتن.خدا بخیر کنه
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۱:۲۵
17
11
رسام
سلام. پدربزرگ حافظه ات ضعیف شده ها...والا کل بازیهای نیم فصل به اونور دوطبقه اش رایگان بوده واسه شما حالا ی بازی فقط طبقه دوم رایگان شد واسه استقلال اونم اسپانسر داد منت به جیب باشگاه حالا شما داری با بی منطقی کامل جوسازی میکنی؟؟؟والا سنگ پاهم رد کردید
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۶:۲۹
23
17
redboy.karaj666666
اصلا بحث پرسپولیس و استقلال نیست کلا همه جا باید ارزون بشه ...ما استادیوم داخل شهر نداریم همش بیرون شهر هست ازادی تو اتوبان ورزشگاه تراکتور کلی فاصله داره با مرکز شهرشون یا فولاد و سپاهان بقیه تیما هم همینطور ... قیمت بلیطارو باید کم کنن همه جا .بعدش یه جوری میگن دیگه رایگان نمیکنیم انگار تا الان لطف کردن چه پرسپولیس چه استقلال چه تراکتور چه فولاد و پدیده رایگان شد پولشو اسپانسر داد ...
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸:۳۱
پاسخ
0
41
fatemeh 666666
حالا بهتر شد...
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۶:۰۵
پاسخ
7
32
شیشتقلال
دوباره شیشتقلالیا بدون تماشاچی شدن :))))))
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۳:۰۸
پاسخ
31
43
پرسپولیس
آیا شیشتقلالی، شما آخرین بار که بشتر از 100 نفر رفت استادیوم یادت میاد (بازیهای آسیایی هم قبوله ها )
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۹:۲۲
20
31
تیم بی افتخاره لابی دوست
اخرین باری که واستون تماشاگر رفت مفتی نبود و یادت میاد؟:)))))
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۲:۳۷
37
34
ستار666666
حالا میشه دید کودوم تیم هوادار داره
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۲:۳۹
پاسخ
18
45
وحيد 6 لول بند
ايشالا ببينيم يه كاري واسه اين دوتا تيم ميتونيد انجام بديد
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۹:۱۱
پاسخ
2
38
reza
ولخرجی نکن
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۵:۲۴
پاسخ
5
41
sam
طبقه اول بشه 2000 تومن و طبقه دوم بشه 1000 تومن ببينيد چقدر تماشاچي مياد
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۳:۴۸
2
27