تاج: می‌دانیم کدام بازیکنان همراه تیم ملی به جام جهانی می‌روند/در تلاشیم تا طرح یوزپلنگ را به پیراهن تیم ملی باز گردانیم

تاج: می‌دانیم کدام بازیکنان همراه تیم ملی به جام جهانی می‌روند/در تلاشیم تا طرح یوزپلنگ را به پیراهن تیم ملی باز گردانیم

10620
19:37
20 اردیبهشت 1397
رئیس فدر اسیون فوتبال گفت: قراردادی چهار ساله با شرکت هاکوپیان در تمام رده‌های ملی آقایان و بانوان امضاء کرده‌ایم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدر اسیون فوتبال گفت: قراردادی چهار ساله با شرکت هاکوپیان در تمام رده‌های ملی آقایان و بانوان امضاء کرده‌ایم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج در مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی فوتبال در جام جهانی اظهار داشت: در سال حمایت از تولید داخلی براساس فرمایش مقام معظم رهبری، فدراسیون فوتبال در این راستا به سراغ یک شرکت ایرانی رفت و قراردادی چهار ساله با هاکوپیان امضا کرد. براساس این قرارداد، شرکت هاکوپیان در هر ۱۸ رده تیم‌های ملی و بانوان لباس‌های تیم ملی را تأمین خواهد کرد. هاکوپیان شرکتی معتبر و بین‌المللی است که عالی کار می‌کند و مفتخریم که یک شرکت ایرانی لباس‌های ایرانی با کیفیتی بهتر و مناسب‌تر از لباس‌های خارجی را با کمک کارگران ماهر، نیمه‌ماهر و ساده ایرانی انجام می‌دهد.

مهدی تاج در مورد اینکه چگونه این برند برای تیم ملی انتخاب شده است، گفت: ما فراخوانی برای انتخاب برندها داریم که دو شرکت داخلی و یک شرکت خارجی به این فراخوان پاسخ دادند، اما درنهایت برند هاکوپیان از هر جهت هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی و هم از نظر قیمتی برای ما مناسب بود. بیش از سه چهار ماه این مذاکرات طول کشید.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه قرارداد چهار ساله چقدر هزینه فدراسیون فوتبال پرداخت می‌کند، گفت: این قرارداد برای فدراسیون فوتبال رایگان است و محبت این عزیزان است که این لباس‌ها را در همه سطوح ملی و حتی تیم ملی بانوان به صورت رایگان دریافت می‌کنیم، همه تیم‌های ملی از این پس با لباس‌های یکدست و یکنواخت به مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به قرارداد شرکت آدیداس گفت: ما با شرکت آدیداس قرارداد اسپانسری بسته بودیم مثل تمام دنیا و قرارداد ما هم با تیم‌های دیگر جهان فرقی نمی‌کرد و قرارداد خوبی بود، اما با توجه به قوانین کشورمان که هیچ پوشاک خارجی وارد کشور نمی‌شود مگر آنکه ۶۰ درصد آن در داخل تولید شود، و به این ترتیب آدیداس نمی‌توانست در داخل ایران لباسی بفروشد، بنابراین قرارداد اسپانسری تبدیل به قرارداد تجاری شد که ۷۰ درصد این قرارداد به صورت رایگان و ۳۰ درصد هم از محل فروش خارج از کشور است که اگر این ۳۰ درصد از محل فروش خارج از کشور تأمین نشد، ما باید پول آن را بپردازیم. وقتی آدیداس نمی‌توانست در داخل لباسی بفروشد، نمی‌توانستیم قرارداد اسپانسری با آن ببندیم. امیدوارم یک روز هم در این مورد با برندهای داخلی به نتیجه برسیم.

وی تأکید کرد: براساس قوانین کشور که دست فدراسیون هم نیست و بحث اقتصاد مقاومتی است، این قرارداد امضا شد. 

مهدی تاج در مورد وضعیت یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن تیم ملی گفت: ما پیراهن تیم ملی را به AFC و فیفا اعلام کرده بودیم و تغییر پیراهن آدیداس عملیاتی نبود و ما در دور مقدماتی با این لباس‌ها بازی کرده بودیم، در مورد یوزپلنگ هم در تلاش هستیم که آن را به تیم ملی برگردانیم.

تاج تصریح کرد: شرکت هاکوپیان یک شرکت خوشنام است و قرارداد خوب و بازی را با این شرکت امضا کرده‌ایم که کلیه تیم‌های ملی لباس خواهد داد، پیش از این ما برای اعزام تیم‌های ملی پول می‌دادیم و کت و شلوارها را می‌خریدیم، البته من اکنون نمی‌دانم که چقدر فدراسیون بابت این کت و شلوارها در گذشته پول می‌داده است اما این لباس‌ها خریداری می‌شده است.

مهدی تاج در مورد اینکه اکنون مشخص است که آیا اکنون فهرست تیم ملی مشخص است و اینکه کدام بازیکنان همراه تیم ملی به جام جهانی می‌روند، گفت: اندازه بازیکنان تیم ملی گرفته شده است و برای ما مشخص است که کدام بازیکنان به جام جهانی می‌روند، شاید هنوز برای رسانه‌ها این مسئله معلوم نباشد، اما ما می‌دانیم کدام بازیکنان همراه تیم ملی به جام جهانی بروند مگر اینکه اتفاق ویژه‌ای بیفتد و مصدومیتی رخ بدهد که قابل پیش‌بینی نیست.

 

1004

نظرات کاربران
Perspolis
تبریک به شما ، تبریک به خودم ، تبریک به همه ، کیروش سالی دو میلیارد یا بعبارتی یک و نهصد میلیارد دلار حقوق میگیرد بعلاوه پول تبلیغات ‌ در جدول مربیان جام جهانی مقام هفتم را دارد ، بعد این آقا همش غر میزند، بدتر از اون یکسال به جام ملتها مانده ناز میکنه که میره، با اینکه همه ما از چندین سال قبل این برنامه رو میدانستیم، یعنی هشت ماه قبل مهمترین تورنمنت برای فوتبال ما که بنظر من مهمتر از جام جهانی هس ، این آقا میخواد بدون اینکه چیزی به فوتبال ایران داده فلنگو ببنده و در بره ، آخه یکی نیس به این آقای تاج بگه ، آقا شما که اینهمه پول مفت صرف این آقا کردی و همچین قراردادی بستی اقلاً تا بعد جام ملتها میبستی، تا ببینیم این آقا بعد اینهمه پول و هزینه د درنتیجه چه چیز پرباری برای فوتبال ما داشته ، مگه میشه هفت سال بمانی و اینهمه پول بگیری و هشت ماه قبل مهمترین تورنمنت جیم بشی ؟
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۲:۳۰
پاسخ
23
13
s,m
بدین منیریه حله
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۱:۰۵
پاسخ
16
17
حسن سرخدل
داستانی شده این لباس تیم ملی کشور ما...خودتان میگین امسال ما خیلی راحت و بی دردسر رفتیم جام جهانی .پس به اندازه کافی وقت و زمان داشتیم ..پس شما بزرگان فوتبال اینکار را نمیتونین انجام بدهین .بروین و کار را به کسی که درد فوتبال‌و هوادار را میدونه چی بسپارید :::چون اونجا ابروی ایران عزیز و بزرگ ما در میان هست!!!!!!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱:۴۸
پاسخ
2
27
بامبو
شما و تیمت بهترین کاری که میتونید برای فوتبال ایران بکنید استعفا است.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۲۸
پاسخ
11
35
reza
جناب تاج مهمترین مسأله ای که خیال ما هوادارن رو راحت خواهد کرد،تمدید قرارداد با کیروش کبیر تا جام جهانی۲۰۲۲ است.این خواست مردم است.ما منتظریم جناب تاج
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰:۳۳
پاسخ
20
38
morteza
هاکوپیان مگه لباس ورزشی هم تولید میکنه؟ برند لوکسی محسوب میشه یعنی فقط به خاطر اسمش قیمت تولیداتش خیلی بالاست کسی ندونه اینگار با نخ طلا لباسا رو دوختن به هر حال ما طراح ها و گرافیستای خیلی خوبی داریم امیدوارم ی لباس شیک و با کیفیت تولید کنن هرچند چشمم از این فدراسیون آب نمیخوره فقط کاری رو انجام میدن که منافع خودشون توش باشه ..منافع ملی کیلو چند؟؟؟
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۳۵
پاسخ
8
33
فوتبالی
جناب تاج عزیز بخدا مشکل هاکوپیان و یا آدیداس نیست مشکل سلیقه شماست ...انتخاب خودخواهانه شما.....ترا به خدا حداقل از او کارمندتون که یکه بزن و مربیان و سرپرستان رو با بی ادبی کتک میزنه یک مشورتی بکن...یا هاکوپیان عزیز خواهشا زیر پیراهن تولید نفرمایید
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۱۲
پاسخ
3
38
(*Perspolis)-(ITALIA****-//Milan*//-Roma)
یعنی برندهای داخلی واقعا میتونند با آدیداس - نایک - نیوبالنس - پوما ... رقابت کنند !!؟؟ اگر اینطور هست کشور های کره جنوبی و ژاپن در تولید البسه خیلی پیشرفته تر هستند ، پس چرا اونها با آدیداس و نایک قرارداد میبندند و از برندهای داخلیشون استفاده نمی کنند !!؟؟؟؟ ........
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۵۰
پاسخ
8
44
حسام
برندهای معتبر تولیدی تو اون کشورها دارند.مثلا بیشتر تولیدات ادیداس تو پاکستان یا ویتنام صورت می گیره...برند داخلی هم برندهای واقعا خوبی داریم.مجید یا مازور از مجید ساعدی فر و دایی حقیقتا محصولات با کیفیتی دارند.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۸:۰۰
13
7
Mehrad
دوستان عزیز واقعا هم سخت نیست: حسین حسینی علی بیرانوند رشید مظاهری جلال . حسینی خانزاده منتظری پورعلی گنجی چشمی وریاغفوری رامین رضائیان میلاد ممحمدی احسان حاج صفی علی کریمی امید ابراهیمی سعید عزت اللهی مسعود شجاعی وحید امیری علیرضا جهانبخش کریم انصاریفرد مهدی ترابی سردار ازمون مهدی طارمی رضا قوچان نژاد کاوه رضایی
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۳۲
پاسخ
13
38
حسام
سامان قدوس اشکان دژاگه
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۲:۳۷
0
20
رضا
سامان قدوس حذف کردی فکر کنم فرستادیش بره سوئد.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۱:۲۰
1
68
Red
توروخدا برنگردونید هیچ زیبایی ای نداره واقعا!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۵۳
پاسخ
19
42
امیر6
حالا زیبایی داره یا نه سلیقه ایه ولی نشد من بیام سایت نود تیتر نخورده باشه تاج:درتلاشیم........... یکمم استراحت کنید آقای تاج والا ما راضی نیستیم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۱:۲۲
4
16
مستاجر خدا
یه کاری کنید منافات داشته باشه مثل اینه یوسین بولت عکس لاکپشت و توی المپیک روی پیرهنش بزنه آخه کسی نیست بگه واسه چی؟سودش چیه؟ عکسایی که با گردن خونی یوزهای بیگناه گرفته میشه با افتخار ،کم شدن؟؟؟ غصم گرفته ازین همه حرکتهای تبلیغیه نمیدونم به سود کی؟؟؟ حداقل کاش میدونستم به سود کی هست
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۵۲
پاسخ
26
56