تاج: پرتاب نارنجک در ورزشگاه آزادی ربطی به پرونده عربستان ندارد

تاج: پرتاب نارنجک در ورزشگاه آزادی ربطی به پرونده عربستان ندارد

2130
19:46
16 اسفند 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - رییس سازمان لیگ فوتبال ایران می‌گوید که پرتاب نارنجک در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تاثیری در دعوای فدراسیون ایران و عربستان سعودی نخواهد داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رییس سازمان لیگ فوتبال ایران می‌گوید که پرتاب نارنجک در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تاثیری در دعوای فدراسیون ایران و عربستان سعودی نخواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی تاج پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته 22 لیگ برتر فوتبال درباره اتفاق ناخوشایندی که در جریان بازی رخ داد و ترقه‌ای به نیمکت تیم تراکتورسازی برخورد کرد گفت: تنها بدی این بازی همین بود اما این هم جزو واقعیت‌های فوتبال است. شاید بهترین کار این بود که بیشتر مراقبت می‌کردند تا چنین اتفاقی رخ ندهد.

رییس سازمان لیگ فوتبال همچنین در پاسخ به این سوال که آیا این اتفاق در دعوای فدراسیون فوتبال ایران و عربستان موثر خواهد بود یا خیر گفت: نه، این مسئله هیچ ربطی به بازی‌های آسیایی ندارد. ما دیدارهای بین‌المللی‌مان را عالی برگزار کرده‌ایم.

او درباره اینکه آیا پرسپولیس به خاطر این اتفاق محروم خواهد شد یا خیر هم گفت: تصمیم‌گیری در این باره با من نیست و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره‌اش نظر می‌دهد. 

 

2020

نظرات کاربران
حمید
اقایون نود ما که دسترسی به اقای قلعه نوی نداریم خواهشا بگید به ایشون یک مقدار ورزش کنن واقعا تناسب اندامی که درست کردن واسه سالامتی ایشون خوب نیست موجب سکته قلبی خواهد شد افزایش دور شکم
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۱:۵۸
پاسخ
4
8
مهیار
تاثیری ندارد. چون اگر نارنجکی هم پرتاب نمی شد، شما عرضه دفاع از میزبانی ایران رو ندارید...
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۶:۱۵
پاسخ
13
21
تراختورچی
واقعا باید طرفدارای پرسپولیس خجالت بکشند با این حرکت زشتشون,انقدر از تیم تراختور تو اسیا حمایت کردن چی؟توبازی به این مهمی نارنجک پرتاب کردن چی؟؟؟داور باید بنگر رو همون لحظه اخراج میکرد,
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۰:۵۴
پاسخ
11
39