تاج: کی‌روش از انتشار قراردادش ناراحت است/ اینفانتینو در مورد ترقه در دربی از من پرسید

تاج: کی‌روش از انتشار قراردادش ناراحت است/ اینفانتینو در مورد ترقه در دربی از من پرسید

13519
12:06
20 اسفند 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: به دنبال استاندارد سازی جدی در سازمان لیگ فوتسال هستیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: به دنبال استاندارد سازی جدی در سازمان لیگ فوتسال هستیم.
به گزارش وبسایت نود، مهدی تاج در حاشیه جلسه هیأت رئیسه کمیته فوتسال،‌ گفت: به دنبال استاندارد سازی جدی در سازمان لیگ فوتسال هستیم. باید حرفه‌ای سازی باشگا‌های فوتسال انجام شود.

وی افزود: باید لیگ پویایی داشته باشیم ما تنها تیمی در آسیا هستیم تیم جوانان بانوان و آقایان را داریم و در این مورد کمی از آسیا جلوتر هستیم. در فوتبال 32 معیار برای گرفتن مجوز حرفه‌ای وجود داشت. در آسیا معیارهایی را تنظیم کردیم و برای استانداردسازی باید انجام شود ما 5 معیار را در نظر گرفتیم تا استانداردسازی اولیه را انجام دهیم. معیار اول در رابطه با مدرک مربیان فعال در لیگ فوتسال بود که باید حداقل‌های که در نظر گرفته شده را رعایت کنیم. می‌دانید صدور مجوز حرفه‌ای در فوتبال در دست AFC است و ما در فوتسال باید مقدمات را فراهم کنیم. معیار دوم‌مان مربوط به زیرساخت‌ها، تراز و برنامه‌ریزی است به طور مثال باشگاه‌ها ورزشگاه داشته باشند که این براساس مالکیت یا اجاره یک ورزشگاه مشخص باشد. معیار قراردادی را در نظر گرفته‌ایم و معیار بودجه‌ای و مالی هم مشخص شده است. استاندارسازی تا دو سه سال آینده باید قطعی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درمورد حواشی موجود در فوتسال عنوان کرد: حاشیه در فوتبال و فوتسال مثل موضوع ترافیک و آلودگی در تهران است. تهران بدون دود و ترافیک نمی‌شود و نمی‌توان آن را از بین برد اما می‌توان آن را کمتر کرد این مساله در فوتسال هم هست ما در فوتسال و فوتبال ساحلی نتایج خوبی گرفتیم یکی از حواشی فوتبال موضوع عربستان بود. ما گفتیم این مساله را در دادگاه CAS پیگیری کردیم و حکم اول آن هم آمده است. حضور اینفانتینو هم بسیار خوب بود و او صحبت‌های راهگشایی در این مورد انجام داد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا کمک کرد و نامه فدراسیون را در صورت جلسه آینده کمیته مسابقات قرار داد. اگر این مساله تصویب شود این مشکل حل خواهد شد، بحث غرامت هم در دادگاه CAS پیگیری می‌شود که حکم اولیه را گرفته‌ایم برخی از دوستان معیارهای حقوقی را نمی‌دانند و انتقاداتی می‌کنند. ما که نمی‌توانیم شمشیر بکشیم و وارد دعوا شویم. ما می‌توانیم از طریق مجامع بین‌المللی و راه‌هایی که وجود دارد موضوع را دنبال کنیم. در دربی ترقه‌هایی زدند که خوب نبود. با وجود تلاش‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس این اتفاق افتاد ما در اوج دعوای موجود در یک بازی که حساسیت زیادی دارد رئیس فیفا را به ایران دعوت کردیم که این خودش اتفاق خوبی است. هنگامی که سنگ پرتاب شد ما در ورزشگاه نبودیم و وقتی از ورزشگاه رفتیم باز هم سنگ پرتاب شد که خوشبختانه در آن لحظه هم اینفانتینو این اتفاقات را ندید. باید تلاش کنیم این اتفاقات در ورزشگاه رخ ندهد. چند روز پیش در یک بازی مهم پنالتی گرفته شد که درست نبود اما هیچ اعتراضی نشد این اتفاقات باید نهادینه شود.

تاج در ادامه تصریح کرد: بازی فردا استقلال و العین هم در این راستا بسیار مهم است باید تلاش کنیم تا بازی به بهترین شکل برگزار شود. اگر قرار است این مشکل حل شود باید نشان دهیم که بدون هیچ اتفاقی بازی‌هایی که در ایران برگزار می‌شود به پایان می‌رسد و ناسزا هم گفته نمی‌شود. اگر ترقه‌ای پرتاب شود باید نگران گزارش داور و ناظر باشیم. متاسفانه مقابل چشمان رئیس فیفا ترقه زدیم. وقتی ترقه زده شد اینفانتینو یک مقدار بالا پرید و با خنده به ما نگاه کرد وقتی هم از ورزشگاه بیرون آ‌مدیم گفت می‌دانی آن ترقه چه بود، با این حرف می‌خواست بگوید من حواسم به اتفاقات بوده است، من هم به او گفتم این دربی است و این اتفاقات در آن رخ می‌دهد آنها هم دربی دیده هستند و می‌دانند چه شرایطی وجود دارد اما اگر فردا اتفاقات بدی بیفتد انتقادات زیادی می‌شود و نمی‌توان دفاع خوبی انجام داد ما باید در جلسه کمیته مسابقات حرف برای گفتن داشته باشیم و اجازه ندهیم مشکلی بوجود بیاید.

وی درباره اینکه سیرا لئون لیگ داخلی ندارد و چطور می‌خواهد مقابل تیم ملی بازی کند، گفت: همه تیم‌هایی که دعوت کرده‌ایم با هماهنگی و درخواست سرمربی تیم ملی بوده و به آن احترام می‌گذاریم. کادر فنی تیم‌هایی برای آماده‌سازی پیش‌بینی می‌کند و این اولین بازی تدارکاتی ما است که البته لژیونرها نیستند و بازیکنان ملی‌پوشی در چهار تیم لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند هم در این بازی نخواهند بود. این یک بازی ضعیف است که باید آن را تدارکاتی تلقی کنیم چرا که 80 درصد تیم ملی در این بازی حضور ندارند. البته تیم ملی لیبی نیامد و کادر فنی سیرا لئون را پیشنهاد داد و ما هم مذاکره کردیم که البته این تیم از لیبی در رنکینگ فیفا بالاتر است اما اینکه این کشور لیگ ندارد یا لیگ آن منظم نیست به آن انتقاد وارد است اما کادر فنی نظرش به این بوده هرچند انتقادها قابل قبول نیست. برای آوردن آنها به ایران مشکلاتی هم وجود دارد چرا که باید برای آنها بلیت تهیه کنیم.

تاج درباره حضور ناظران AFC در ایران خاطرنشان کرد: آنها به ایران آ‌مدند و گزارش خوبی هم نوشتند این چیزی است که ما می‌دانیم. البته ارزیابی من این است که چون این گزارش در کمیته امنیت بررسی نشده و در کمیته مسابقات مورد بررسی قرار گرفته یعنی باید به عنوان یک موضوع مسابقه‌ای آن را دید و این یک قدم رو به جلو است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه شایعه شده محمدرضا ساکت مدرک تحصیلی ندارد، افزود: ساکت اگر مدرک تحصیلی نداشت که نمی‌توانست به عنوان دبیرکل کار کند. برای تغییر ساکت هیچ فشاری روی ما نیست و او زحمت خودش را می‌کشد، البته در این چند وقت روی کی‌روش و ساکت فشار زیادی بود. کی‌روش زحمات زیادی کشیده و نتایج قابل قبولی هم کسب کرده است و فدراسیون مصمم به حمایت از او است. باید تا آغاز جام جهانی تلاش کنیم و بتوانیم سه بازی در خور شأن انجام دهیم.

در این هنگام خبرنگاری از تاج پرسید یعنی شما می‌گویید تیم ملی به مرحله بعد صعود نمی‌کند که فقط سه بازی در جام جهانی انجام می‌دهیم که رئیس فدراسیون پاسخ داد هر تیمی در مرحله مقدماتی سه بازی انجام می‌دهد. از هر رئیس فدراسیونی که بپرسید می‌گوید الان تیم ملی کشورش سه بازی انجام می‌دهد. کدام رئیس فدراسیون الان می‌گوید تیمش 5 بازی می‌کند؟ما می‌خواهیم سه بازی آبرومند انجام دهیم تا اگر از گروه صعود کردیم بازی چهارم یا حتی بازی پنجم را انجام دهیم.نباید انتظار داشت که اسپانیا یا پرتغال را پرگل ببریم. سه تیم قهرمان با ما هم گروه هستند؛ البته اینفانتینو حرف خوبی زد او گفت که ایران هم قهرمان است و چهار تیم قهرمان در این گروه قرار دارد و همانطور که ایران از این تیم‌ها می‌ترسد این تیم‌ها هم از ایران می‌ترسند. ما قهرمان آسیا هستیم و با قهرمان اروپا،‌قهرمان آفریقا و قهرمان جام جهانی هم‌گروهیم و بایستی حمایت خوب و جدی از تیم ملی انجام شود.

وی درباره اینکه چه اقداماتی فدراسیون انجام خواهد داد تا دچار اتفاقات سال 2006 نشویم و چند ماه بعد که باید در جام ملت‌های آسیا بازی کنیم به موفقیت برسیم تصریح کرد: این یک سوال منطقی است باید سوالات راهبردی پرسید. ما باید از حضور کی‌روش استفاده کنیم و حتی صحبت‌هایی هم با او انجام شده است. ما وقتی می‌گفتیم فدراسیون‌مان پنج ستاره است می‌گفتند تبلیغ می‌کنید اما دیدید که اینفانتینو هم گفت که ما پنج ستاره هستیم البته نباید به این مساله بسنده کنیم و راضی شویم. برای ما قهرمانی در آسیا مهم است چرا که 40 سال است قهرمان نشدیم و تیم‌های امید و بزرگسال ما 40 سال است که در آسیا موفقیت نداشتند. باید جو خوبی درست کنیم و دوست داشتن را در فوتبال کشور اپیدمی کنیم. متاسفانه فضایی برای کی‌روش درست شد و قراردادش را در یک سایت منتشر کردند. این مساله را مربیان سایر کشورهای دنیا را چطور ارزیابی می‌کنند؟ متمم‌های این قرارداد منتشر نشده و عده‌ای به این کارشان افتخار می‌کنند. ما حتی قرارداد مربیان داخلی را هم منتشر نمی‌کنیم اما برخی‌ها در اینستاگرام این کار را انجام می‌دهند و این مسائل به گوش کی‌روش رسیده و ناراحت است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت‌هایش افزود: الان 673 روز است که من در فدراسیون فوتبال هستم و کارهایی مثل ساختمان پک، ایفمارک و مسائل دیگر را افتتاح کردیم و ساختمان فوتسال هم افتتاح خواهد شد. در بخش درآمدزایی با جلساتی که با صدا و سیما داشتیم قول دادند که حل شود و باید مصوبه مجلس و نحوه اجرای آن مشخص شود. ما الان کارها را انجام دادیم و برای آیندگان خوب می‌شود. باید سازمان اقتصادی منفک از فدراسیون فوتبال درست کنیم و طرح این مساله به مجمع آینده برده خواهد شد. درباره اختلافات آقای شیرازی هم باید بگویم که آقای آل اسحاق به خوبی دعوای بین او و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را مدیریت کرد و من هم نامه‌ای به آل اسحاق نوشتم و از او خواستم تا قرادادهای تبلیغات محیطی ایران نوین، امین سیمای کیش‌ و فناپ را بررسی کنیم اگر در این قراردادها حل اختلاف باید حل کند که توسط آنها انجام شود اگر هیات داوری در این قراردادها دیده شده که آنها باید این کار را انجام دهند وگرنه این پرونده‌ها را به دادگاه صالحه معرفی می‌کنیم. دست ما باز است و اگر مسائل مالی توسط حل اختلاف انجام نشود دادگاه آن را حل خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: شیرازی هم قول داده پول‌هایی را پرداخت کند اما اعتراض‌هایی هم دارد که برای من قابل قبول نیست اما شاید برای کارشناسان قابل قبول باشد، مثلا او گفته چرا دربی ساعت 15 انجام شود؟ او معتقد است که در این ساعت LEDها به دلیل نور آفتاب مشخص نیست اما باید این را در نظر گرفت که ما هم محدودیت‌هایی داریم. به طور مثال سازمان لیگ نمی‌تواند بازی را ساعت 5 عصر برگزار کند چرا که شورای تامین باید مسائلی مثل مسائل امنیتی، ترافیک و موارد دیگر را در نظر بگیرد. ما باید در سازمان اقتصادی هم به استانداردهایی برسیم.

وی در مورد احضار افشین پیروانی به کمیته اخلاق،گفت: اتفاق خاصی نبوده است. کمیته اخلاق موضوعات مختلفی را پیگیری می‌کند. همین امروز 7 نفر برای موضوع شرط بندی احضار شدند. سرمربی و برخی مدیران فدراسیون هم احضار شدند تا در مورد مسائلی توضیح دهند. این کار درستی که به ادامه کار کمک می‌کند.

تاج در مورد وضعیت تیم ملی امید عنوان کرد: سرمربی تیم ملی امید امروز و فردا مشخص می‌شود. هم گزینه خارجی و هم گزینه ایرانی وجود دارد. امید نمازی گزینه نیست. باید جمع بندی نهایی انجام شود. ما دلمان می‌خواهد در جاکارتا حضور داشته باشیم و اگر کمیته المپیک با این مسئله موافقت کند حضور می‌یابیم. امیدوارم بتوانیم آرزوی 40 سالی المپیکی نشدن را به پایان برسانیم.

1140

نظرات کاربران
Mohammad.b
ایران قهرمان آسیا....!؟!!!!؟!!
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۵:۳۲
پاسخ
6
17
ahmad
اونایی که فوتبالین میدونن که کیروش به هیچکی تو فدراسیون باج نمیده.و فقط به دنبال موفقیته.موفقیت خودش یعنی موفقیت تیم ملی ایران.هر چیزی هم که میخواد برای اینه.خواست یه مرکز برای تیم ملی درست کنه و کلی فشار اورد و الان این مرکز هست.که بازیکنان در اون ریکاوری میکنن و بهترین جا برای بازیکنان و در شان تیم ملی.احتمالا شما مربیی میخواین مجیز گوی فدراسیون.گوش به فرمان.و بازیکن تحمیلی رو قبول کنه.قبول کنید.در هر کاری اگه ادم درست رو انتخاب نکنید موفق نخواهید بود حالا هر قدر خرج کنید.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰:۱۷
پاسخ
9
34
حامی
منم باشما موافقم دوست عزیز ولی کسی که تو کشور ماداره به موفقیتای بزرگ میرسه برای خودش باید احترام بقیه رو هم نگهداره خوب ایشون تاحالا یبارشده مربیای داخلی رو بهشون چیزی یاد بده همه قبول دارن کیزوش فوق العادس ولی خوب مابیشتر از حد بهش آزادی دادیم بجای انکه ما کارفرماباشیم ایشون کارفرماس و دلیل اصلی موج منفی ای که برعلیه ایشون هست همین موضوع
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۸:۴۹
9
12
شهین خانی
کی روش لیاقتش بیشتر از این قرارداده ..اون بهترینه برای ماا ..ما اونو دوست داریم ومیتوانیم پیشرفت کنیم تو فوتبالمون ...پس خواهش میکنیم جناب تااج قرارداد این مرد بزرگ رو تمدید کنید.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸:۱۴
پاسخ
34
40
reza
درود جناب تاج؛لطفآ به این فشارها توجهی نکرده و همانطور که مردم خواهان تمدید قرارداد کیروش کبیر تا جام جهانی 2022 هستند، شما هم همین الان ساز و کار تمدید قرارداد را مشخص کنید.ما مردم بحضور کیروش در رأس تیم ملی افتخار میکنیم.یقین بدانید هیچ گزینه ای بهتر از کیروش برای ما وجود نخواهد داشت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱:۵۴
پاسخ
73
69
شهرام(آنتی کیروش)
این مردم دقیقا کیا هستن اونوقت
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۶:۳۶
20
21
ایمون زاید
ببخشید آقای تاج درست متوجه نشدم شما فرمودین ما قهرمان آسیا هستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقا منظورتون فوتباله یا والیبال؟ بعدشم بله دیگه کی روش بایدم ناراحت باشه از فاش شدن قراردادش چون مشخص میشه چه باج هایی دادین بهش ادمین
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷:۱۶
پاسخ
48
80
سجاد
به آقای تاج بگید از خواب غفلت بیدار بشه. ما قهرمان آسیا نیستیم. درسته که پنج ساله صدر رنکینگ فیفا در آسیاییم اما قهرمان آسیا نیستیم. ما 42 ساله که حتی به فینال جام ملتهای آسیا هم نرسیدیم و رنگ فینالش رو هم ندیدیم، چه برسه به قهرمانی! و 14 ساله که حتی به نیمه‌نهایی هم نرسیدیم. آقای تاج که از طلسم چهل ساله المپیکی نشدن حرف میزنه، چطور از این یکی طلسم چهل ساله که اهمیتش اگه بیشتر نباشه کمتر هم نیست حرف نمیزنه؟! البته میتونیم امیدوار باشیم که این طلسم در زمستان سال آینده یعنی در جام ملتهای 2019 که فقط شش ماه پس از جام جهانی 2018 هست در امارات شکسته بشه، به شرطی که کیروش رو حداقل تا اون موقع نگه دارن، چون قرارداد کیروش فقط تا پایان جام جهانی هست و در اون فرصت کم شش ماهه پس از جام جهانی تا جام ملتها هم هیچ مربی دیگه‌ای نمیتونه جایگزین بشه و بهتر از کیروش که شش ساله سرمربی تیم ملی هست نتیجه بگیره
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۴:۰۰
پاسخ
11
95
sssss
باهوش یه چند نفر بذار بازرسی بدنی کنند درست و حسابی
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸:۳۶
پاسخ
2
71
pasha
قهرمان اسیا هستیم؟؟؟تا جایی که یادمه عراق 3 تا بهمون زد...جوری هی جلو میفتادن هی مساوی میکردیم انگار با منتخب ستاره های دنیا بازی داشتیم!!! کی روش مونده ببینه کی قراردادشو میزاره اینستا که ناراحت شه؟؟کارای مهم تری نداره؟؟ ما انتظار برد مقابل اسپانیا و پرتغال نداریم هر چند که باید داشته باشیم مگه کاستاریکا و مکزیک و امریکا چطور صعود نکردن ولی خواهشن یه بازی مثل بازی استرالیا هلند یا الجزایر المان کنیم نه بازی مثل بازیمون با بوسنی و نیجریه!!!
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱:۴۶
پاسخ
84
124
یک پرسپولیسی
دقیقا از حرفهای منتقدان کیروش میشه فهمید از رو غرض بحث میکنند 7 ساله کیروش تو ایران است 2 تا مقدماتی جام جهانی و یک جام ملتها و یک جام جهانی در ایران بوده فقط بازی با عراق رو میان میگن باختیم ولی در صورتی که بعد از اون باخت ، همه به تیم ملی افتخار کردند به خاطر جنگندگی یکدلی و تیمی که چند سال بود مردم آرزوش رو داشتن حالا یه عده که خودشون 7 سالیه از تیم ملی دورن و نمیتونن بیان دوباره تیم ملی را به اون زمان فاجعه ببرن میان انتقادهای الکی میکنن چرا در مورد باخت به عربستان در تهران صحبت نمیکنید چرا در مورد کره جنوبی که هر وقت باهاش بازی داشتیم تنمون میلرزید صحبت نمی کنید چرا از وقت کشی عربها نمیگید که هر وقت باهاشون بازی داشتیم غصه مون میشد که ازشون عقب می افتیم وقت کشیاشون شروع میشه چرا در مورد پرچم عربستان رو بالا بردن قطریها صحبت نکنیم تو مقدماتی جام جهانی اشکهای مردم ایران چرا درباره سیدنی استرالیا که تیم ما راحت باید میرفت جام جهانی کارمون به سیدنی کشید اون گروه سخت تر بود یا گروهی که کیروش توش بود اون بازیکنا اسطوره بودن یا بازیکنهای الان معلومه گروه کیروش سخت تر و بازیکنای سال 98 اسطوره ولی چیزی که الان تو تیم هست نظم و انظباط و تاکتیک و هوش مربی و بازیکناست که همه اینها مدیون مربی باهوش و با استعدادی مثل کیروش است دیر یا زود کیروش هم میرود ولی تاریخ در مورد شما قضاوت می کند
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۰۴
7
15
آلن راجرز
جالبه هرکاری میخوان انجام بدن میگن پول نداریم من موندم چطور مدیریت می کنن که حتی یک مورد تا الان نشده بدون دغدغه منابع مالی اون تامین بشه
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸:۲۸
3
19
بروجردی
یه عده ای یادشون رفته که تیم های خودشون چطوری سقوط کردن و نتونستن یه جام در لیگ برتر بگیرن ولی در عوضش متخصص سقوط تیم ها به دسته پایین تر هستند. همون عراق جنگ زده تیم آقایون رو برد و رفت المپیک ولی آقایون پر مدعا اومدن در پاسخ ناکامیشون گفتن کیروش چرا ناکام بود!
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۱۹
8
39
سجاد
چقدر یه آدم میتونه بی انصاف باشه که هشتاد دقیقه ده نفره بازی کردن به خاطر اون داور لعنتی رو نبینه؟ جوری میگی هی مساوی میکردیم انگار کار کوچیکیه که هشتاد دقیقه با یک یار کمتر بازی کنی و بعد از هر بار عقب افتادن هم پا پس نکشی و بتونی مساوی کنی. یادت رفته قبل از اخراج پولادی ( که اتفاقا کلیدی ترین مهره دفاعیمون هم بود) کاملا سوار بازی بودیم و میتونستیم با اختلاف ببریمشون
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۹:۳۱
67
119
پرسپولیس
شما جرات فاش کردن قرارداد کی روش رو ندارین این قرار داد از قرار داد ترکمنچای فاجعه بار تره
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰:۴۸
پاسخ
98
145
شهرام(آنتی کیروش)
سرخ جامه عزیز نداشته باشیم بهتر از اینه که اینطوری داشته باشیم
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۲:۵۱
25
17
عادل
آقای محترم !! اصولآ قرار داد چيزی است بين دوطرف و قرار نيست که همه دررابطه باجزيئات خبر داشته باشند ! مگه راجع به قرارداد مربی تيم ملی هم بايد رفراندوم برگزار بشه ؟؟؟ دونفر يک يه حرفی رو می زنند وشماهم چشم بسته تکرارش می کنی ....
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۴۵
13
39
سرخ جامه
فاجعه وقتیه که یه مربی یک دهم کیروش حقوق می گیره ، اما فوتبال کشورو ده سال عقب می بره.وقتی مربی در حد کیروش میاری باید بهاشو هم بدی.اگر هم قراره کسی بیاد که آبرومونو تو آسیا و همین خلیج فارس ببره(مثل خیلی از مربیان سابق و منتقد امروز)همون بهتره که اصلاً تیم ملی نداشته باشیم
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸:۴۴
50
92