تاج: ۴ دیدار اول تیم ملی برای ما بسیار مهم است

تاج: ۴ دیدار اول تیم ملی برای ما بسیار مهم است

2731
18:26
22 خرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، این نشست که با حضور مهدی تاج، علی کفاشیان،، دکتر الهه عرب عامری، دکتر علیرضا اسدی، حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی و هدایت ممبینی برگزار شد، اعضا به بررسی برنامه های مختلف پرداختند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در ابتدای نشست در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: پیش از انتخابات سرمربی تیم ملی استعفا داده بود و درخواست پذیریش استعفایش را داشت. حتی پس از برگزاری انتخابات پیگیر موضوع استعفایش شده و در همین راستا نشستها و مذاکرات طولانی با وی انجام شد و تمامی مسائل مربوط به تیم ملی مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: اکثر مذاکرات ما در رابطه با شرایط آماده سازی تیم و وضعیت رقبای ایران و همچنین هزینه‌های انجام شده برای سایر رقبا در مقابل ایران بود. در نشستهای خود مرتبا تیم ها و شرایطشان را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم و در خصوص مسائل مختلف تیم ملی به بحث و تبادل نظر پرداختیم و در نهایت از مربیان تیم ملی خواستیم خود را آماده بازیهای سخت کنند و با تمام توان خود به مصاف حریفان بروند. البته ما نیز تمان تلاش خود را برای آماده سازی تیم ملی انجام خواهیم داد.

تاج در ادامه با تشریح بازیهای تیم ملی خطاب به اعضای هیات رئیسه گفت: چهار دیدار اول تیم ملی برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید بهترین نتایج را در دیدارهای اولیه به دست آوریم. البته 4 بازی اول بسیارنزدیک است. بازی با قطر روز 11 شهریورماه در تهران ، چین 16 شهریورماه در چین، 15 مهر ماه به میزبانی ازبک ها دیدار حساسی خواهیم داشت و 20 مهر ماه بازی با تیم کره جنوبی در تهران برگزار خواهد شد که این دیدارها برای ما بسیار مهم است و باید با یک مدیریت درست شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کنیم تا نتایج مطلوبی را به دست آورند.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان کرد: البته بسیاری از مسائل مالی مربوط به حقوق و دستمزد، پرداخت پاداشها و موارد مربوط به زمین تمرینی، اردوهای خارجی و داخلی و برگزاری دیدارهای دوستانه در حال برنامه ریزی است تا بتوانیم در حد توان خود بهترین شرایط را برای تیم ملی و به بهترین نحو ممکن مهیا کنیم.

تاج در ادامه با تاکید بر اینکه مردم به تیم ملی فوتبال علاقه بسیاری دارند، گفت: همه ما تلاش می‌کنیم تا بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم. خوشبختانه نظم و انضباط خوبی در تیم ملی وجود دارد و با اجرای برنامه های تیم ملی، امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. مردم علاقه زیادی به تیم ملی فوتبال دارند و با رفتن تیم ملی به جام جهانی، این تیم می تواند موجی از شادی در جامعه ایجاد کند و همه ما وظیفه داریم بیشترین تلاش خود را برای این مهم به کار ببندیم.

وی در پایان گفت: از محمدرضا ساکت خواستم علاوه بر پیگیری مدیریت و مسائل حوزه سرپرستی، مسایل مربوط به تیم ملی را پیگیری کند که وی هفته گذشته نشست مفصلی را با اعضای کادر فنی تیم ملی برگزار کرد و شرح وظایف همه افراد مشخص شد. امیدوارم بتوانیم به خوبی برنامه های تیم ملی را به مرحله اجرا برسانیم.

 

2020

نظرات کاربران
afshin
دوستان عزیزکه منفی میدن لطفا توضیحی هم بدن که دلیلشون چیه
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۱:۲۰
پاسخ
1
5
afshin
فکرنکنم هیچ کس اعتمادی به حرفهای آقای تاج داشته باشدهمانطورکه همه میدانیم عملکردفدراسیون که ای اف سی هم به ناکارآمدیش اذعان داشته دربیشترمواردهیچ موفقیتی نداشته ازجمله میتوان به البسه تیم ملی نداشتن زمین تمرینی .عدم برگزاری دیدارهای دوستانه سطح بالا .حواشی مربوط به فدراسیون فوتبال و... پس بااین نتایج آقای تاج حق ندارداظهارکندکه همه چی آرومه ماچقدرخوشحالیم.کره جنوبی بااسپانیابازی میکنه آنوقت ما باعرض شرمساری قرقیزستان ومقدونیه
۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۹:۳۰
پاسخ
7
12