تارتار:حیف است که ورزشگاه امام رضا هست اما اینجا بازی می‌کنیم/ بعداز 7 هفته بردیم و از فشار خارج شدیم

تارتار:حیف است که ورزشگاه امام رضا هست اما اینجا بازی می‌کنیم/ بعداز 7 هفته بردیم و از فشار خارج شدیم

2115
16:06
20 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت:ما با توجه به شرایط زمین نفراتمان را چیدیم و وارد بازی شدیم، حیف است که ورزشگاه امام رضا هست اما اینجا بازی می‌کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت:ما با توجه به شرایط زمین نفراتمان را چیدیم و وارد بازی شدیم، حیف است که ورزشگاه امام رضا هست اما اینجا بازی می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار بعد از برتری تیمش مقابل پدیده در نشست خبری اظهار داشت: ما با توجه به شرایط زمین نفراتمان را چیدیم و وارد بازی شدیم. حیف است که ورزشگاه امام رضا هست اما اینجا بازی می‌کنیم.

وی افزود: بعد از 7 هفته امروز برنده شدیم و از فشار خارج شدیم. پدیده شرایط بحرانی داشت ولی ما بر خلاف جریان بازی گل دریافت کردیم اما خوب به بازی برگشتیم و خوشحالم که خوب به بازی برگشتیم. از هواداران ما که از جم به مشهد آمدند تشکر می‌کنم.

تارتار در خصوص داور گفت: بنیادی فر از داوران خوب کشور هستند. ما باید صحنه‌ها را آنالیز کنیم ولی فکر می‌کنم تاثیری در روند نتیجه نداشت.

تارتار در خصوص اینکه چرا یک نفر بعد از اعلام پنالتی به سود پدیده پشت دروازه رفت گفت: آقای اینانلو مسئول دروازه بانی تیم ما است و اگر هم توصیه‌ای داشته خودش رفته که به گلر ما توصیه کند چون پست گلری یک پست حساس است.

وی در خصوص پنالتی زدن سیف‌اللهی در بازی امروز گفت: پنالتی زن اول ما نوری است و هر دو نفر خوب در تمرینات پنالتی می‌زنند. نوری امروز خودش پنالتی را به سیف‌اللهی داد.

تارتار در خصوص برنامه تیمش در تعطیلات گفت: احتمال دارد به یک اردو برویم که اگر خارجی باشد بهتر است، البته ممکن است در این راه مشکلاتی وجود داشته باشد اما با توجه به اینکه مدیریت سعی می‌کند مشکلات را حل کند ما به رفتن به اردو امیدواریم. یک سری از هزینه ها را هم اسپانسر تامین می‌کند.

 

1004

نظرات کاربران
یلدا
آفرین تارتار بازی های بعدیت رو هم ببر تا حداقل از استقلال تهران بالاتر بشی در پایان فصل...
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴:۵۴
پاسخ
6
7
ramin
اینها هم دیگه شورشو در اوردن با این ورزشگاه !!!مسولین بدونن دلیل نتیجه نگرفتن تیمهای مشهدی همین ورزشگاه ثامن با چمن بدشه
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹:۰۲
پاسخ
0
8
عمرتاجی
عجبه این هفته بردتیمش این آقاوهیچ اعتراضی به داوری نداشت چون پنالتی براش گرفتن.تعجبم مربیان وطنی امثال این آقاتولیگ ایران باختاروگردن داورمیندازن.داورابنده خداروزبروزبااین فشارا اشتباهاتشون زیادمیشه.نتیجش بازی ذوب استقلال دوخطارونگرفت بجاش کارت داد.یکی ازاونامنجربه گل ذوب شد
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸:۲۱
پاسخ
5
5
ابومسلم
پناالتی جم واقعا نادرست بود حالا دیگه اقای تارتار درباره داوری مشکلی نداره؟!؟! چند هفته داره از داوری صحبت میکنه و میگه ما به داوری میبازیم
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷:۳۸
پاسخ
2
6
ساوالان
اقای تارتار هیچوقت نگذار در فوتبال احساست بر منطق غلبه کند اگه پنالتی را به فروزان نداده بودی الان شاید برای قهرمانی می جنگیدی .یک پنالتی که حس انتقام جویی یک بازیکن باعث شد. از یک قدمی جام عبور کنی.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵:۱۷
پاسخ
3
6