تارتار:مشکل کمیت در پرسپولیس را کیفیت برانکو و بازیکنانش جبران می‌کنند

تارتار:مشکل کمیت در پرسپولیس را کیفیت برانکو و بازیکنانش جبران می‌کنند

5561
18:18
30 بهمن 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پارس جنوبی جم گفت: شیرینی زحمات ما به عاقبت کار است که به لیگ برتر صعود کنیم چون اگر نشود همه زحمات مان به هدر می رود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پارس جنوبی جم گفت: شیرینی زحمات ما به عاقبت کار است که به لیگ برتر صعود کنیم چون اگر نشود همه زحمات مان به هدر می رود.

به گزارش وبسایت نود ،مهدی تارتار، سرمربی تیم پارس جنوبی جم در آستانه بازی تیمش برابر اکسین البرز و اینکه شرایط تیمش را برای این بازی چطور می‌بیند، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوب است اما دو، سه بازیکن مصدوم داریم که امیدوارم به این بازی برسند. ما برای هر بازی برنامه خاصی داریم و قطعا کار آسانی مقابل تیم خوب اکسین البرز نخواهیم داشت. این تیم با آمدن یحیی گل محمدی نتایج خوبی در نیم فصل دوم کسب کرده و بدون شک برای برد مقابل ما قرار خواهند گرفت.
وی افزود: با این همه ما تلاش خودمان را مضاعف کردیم چون به فکر صعود هستیم و در این مسیر جانانه خواهیم جنگید. البته یادآوری این نکته لازم است که بازی با تیم‌های بالای جدول مثل اکسین راحت تر است چون بسته بازی نکرده و فوتبال بازی می‌کنند و این موضوع کار را برای تیم پارس جنوبی راحت‌تر می‌کند. امیدوارم در این مسابقه هم مثل بازی‌های قبل که نشان دادیم خوب فوتبال بازی می کنیم. شرایط بروفق مراد باشد و این سه امتیاز خارج از خانه را از آن خودمان کنیم.
سرمربی پارس جنوبی جم درخصوص بازی لغو شده این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان به واسطه شرایط بد آب و هوایی جم با تاکید بر اینکه این مساله به ضرر تیمش شد، ادامه داد: این بازی یک مسابقه خانگی برای ما بود که بابت آن 9 روز استراحت داشتیم و برگزاری آن به سود ما می‌شد. ما قبل این مسابقه یک بازی خارج از خانه مقابل سپیدرود رشت داشتیم. با لغو بازی خانگی مان دوباره خارج از خانه و این بار مقابل اکسین به میدان برویم. شرایط سخت شد و قطعا انجام بازی ما مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی می‌توانست به نفع پارس جنوبی جم شود.
تارتار در پاسخ به این سوال که چقدر بااین شرایط امیدوار به صعود پارس جنوبی جم به لیگ برتر هستید و اینکه در صورت این اتفاق آیا جم شرایط میزبانی مسابقات را در لیگ برتر دارد، اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که در این موقعیت که امیدوارم برای پارس جنوبی ادامه‌دار باشد کمترین سهم را مهدی تارتار داشته و کار اصلی را مدیریت، کادرفنی، سرپرستی، تیم پزشکی، تدارکات و به خصوص بازیکنان انجام داده اند که جا دارد از آنها تشکر ویژه ای داشته باشم.
وی ادامه داد: تلاش مضاعفی را همه برای رسیدن به این خواسته انجام می دهیم و مطمئنا شیرینی زحمات ما به عاقبت کار است که به لیگ برتر صعود کنیم چون اگر نشود همه زحمات مان به هدر می رود. در مورد صعود و میزبانی جم هم باید بگویم همه چیز در این شهر برای میزبانی مهیاست و یک میزبان خود در لیگ برتر می تواند باشد.
پیشکسوت سابق پرسپولیس درباره وضعیت سرخپوشان با توجه به اینکه گفته می شود برای این رقابت‌ها نیمکت قوی در اختیار ندارد، گفت: در نیم فصل گفته بودم که پرسپولیس در ادامه از نظر کمیت دچار مشکل می‌شود و در بعضی پست ها مشکل دارد. دیدید که در نبود کامیابی نیا با استقلال به مشکل خوردیم و حالا امیدوارم شهاب کرمی که بازیکن خوبی است بتواند به تیم کمک کند اما جا افتادن در پرسپولیس قطعا زمانبر است.
وی افزود: با این حال درست است که پرسپولیس در این مقطع از نظر کمیت دچار مشکل است اما آنقدر کیفیت بازیکنان و کادرفنی این تیم بالاست که همه را برای سربلند شدن در آسیا امیدوار می کند. کار سخت است اما اگر مشکلی برای این کیفیت به وجود نیاید پرسپولیس می تواند در آسیا سرافراز باشد.

 

2020

نظرات کاربران
پرسپولیس همیشه برای ما قهرمانه
ما چهارتا زدیم بهشون فردای اون فراموش کردیم اینا یک هفته گذشته هنوز تو روزنامه شون از دربی میگن آقای تارتار دمت گرم..
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۸:۳۱
پاسخ
1
44
حجت6644
قرار نشد ششتقلالیا رو با پرسپولیسیا مقایسه کنی ! توی دهه 90 ششتقلال فقط همین یکبار ( فقط و فقط و فقط یکبار ) و با یک اختلاف گل ، تونست دربی رو ببره . بهشون حق بده تا یکسال خوشحال باشند
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۲:۰۷
2
27
چهارتا خوردی بازم
دورد بر تارتار با شخصیت امیدوارم موفق باشید
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰:۵۷
پاسخ
7
173
ehsan
نه جانم دستور داده بودن پرسپولیس ببازه این بازی
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶:۱۷
2
17
10-10-3
بله زیر دو دقیقه هم دو گل داریم. گلهای اول و دوم زاید در دربی
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۸:۰۹
1
45
سارا
٥ تا ٥ تا از عرب ها خوردن متوجه ميشن كميت (٥-٠) مهمه يا كيفيت (پرفسور بالتازار)
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۴:۵۸
53
2
دو دقیقه دو گل!مگه داریم؟!
اره با همین کیفیت سه تا خورد تو نیمه اول شانس اوردین دستور دادن نیمه دوم استقلال بازی نکنه
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۵:۰۴
98
5
ss
شما فکر تیم خودت باش
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۵:۴۲
پاسخ
159
15
ارتش سرخ
اس اسی عزیز!این شمایی که زیر مطلب مربوط به تیم ما کامنت گذاشتیا.خخخ اینقدری که شما شیشتقلالیا به فکر تیم مایین،فکر تیم خودتون بودین الان اختلافتون دو رقمی نبود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۵:۴۲
0
22
حجت
؟؟؟؟؟ میشه پیامت رو معنی کنی؟ تارتار اول از تیم خودش صحبت کرده و بعدش بعنوان یک پیشکسوت پرسپولیس، از تیم سابقش صحبت کرده . حالا این وسط به ششتقلالیا چه ربطی داره که میگه:به فکر تیم خودت باش !
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۵:۰۲
1
47
حجت
محمدنوازی ، یه زمانی بازیکن فیکس ششتقلال بود و خاطرات خیلی خوبی از تارتار و رهبریفر داره. بعد از دربی به هرجا نگاه میکرد: تارتار و رهبریفرو میدید. خخخخخ
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۱:۰۵
0
38
مسلم
ششيشتقلال ضد فوتبال. ....دفاع اتوبوسي...
۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۹:۱۳
1
65
amin
شما هم به فکر تیم خودت باش
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶:۲۰
0
35
ایلیا
شما هم به فکر تیم خودتون باشید . آدمین لطفا
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۰:۴۷
9
147