تارتار: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر انگیزه‌های خودش را دارد

تارتار: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر انگیزه‌های خودش را دارد

5644
19:51
13 دی 1396
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم گفت: با این همه ضعفی که شما گفتید ما باید شانزدهم جدول باشیم. چطور ما در رده سوم جدول قرار داریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم گفت: با این همه ضعفی که شما گفتید ما باید شانزدهم جدول باشیم. چطور ما در رده سوم جدول قرار داریم.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهارداشت: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر انگیزه‌های خودش را دارد و سختی‌های خاصی هم دارد. بازیکنان ما چنین بازی‌هایی را بیشتر دوست دارند و بازی مقابل تیم‌های مطرح به آنها انگیزه می‌دهد. آماده ایم برای بازی فردا تنها مشکل ما مصدومیت و محرومیت چند بازیکن است که جایگزین‌هایمان در طول فصل خوب کار کرده‌اند. بازی فردا می‌تواند جذاب باشد.

تارتار در مورد داوری مسابقات گذشته تیم پارس جنوبی گفت: داور در دو هفته قبل خوب کار نکرد و در حق تیم ما اجحاف شد. در صحنه گل در بازی با پیکان داور هم مقصر بود در بازی با گسترش فولاد هم یک کارشناس می‌گوید پنالتی بود یک کارشناس دیگر می‌گوید پنالتی نبود. عجیب است که نظرات متفاوت می‌دهند. از داوران می‌خواهیم حق را اجرا کنند و نمی‌خواهیم که حق سپاهان را به ما بدهند. از کمیته داوران درخواست کردیم که ویدئو چک را به فوتبال ایران بیاورند.
سرمربی تیم پارس جنوبی در مورد مصدومان و محرومان تیمش و جذب بازیکنان جدید گفت: مصدوم ومحروم تا دلتان بخواهد داریم. سینک محروم است. فرشاد محمدی مهر و اومانیا هم نیستند. یکی دو بازیکن گرفته‌ایم و دو سه بازیکن دیگر هم به ما اضافه خواهند شد.آخرین پنالتی ما گل شد و پورامینی پنالتی اش را گل کرد و هر نفری که پنالتی می‌زند. پنالتی هم ممکن است خراب شود.
سرمربی پارس جنوبی در واکنش به یک سوال گفت: به شما بیایید روی نیمکت ما که اینقدر دقیق و فنی حرف می زنید. به ما کمک کنید. این همه ضعف داریم چطور ته جدول نیستیم و در رده سوم جدول هستیم و سومین خط حمله برتر لیگ را داریم. دست ما در تعویض ها در این هفته ها بسته بوده است. فواصلی که بین خطوط را که شما گفتید ندیده‌ایم! با این همه ضعفی که شما گفتید ما باید شانزدهم جدول باشیم. چطور ما در رده سوم جدول قرار داریم.
وی افزود: با چه استدلالی می‌گویید پارس جنوبی در اولین سال حضورش در لیگ برتر سهمیه آسیایی بگیرد؟ آیا هزینه زیادی کرده‌ایم؟ بازیکن میلیاردی گرفته‌ایم؟ باید از بازیکنان پارس جنوبی تشکر کنم که این همه خوب کار کردند که رقیب پرسپولیس شدیم. ۱۷ هفته بدون تر س بازی کردیم. خودتان را اگر جای تیم های ته جدول بگذارید که استرس سقوط داشته باشید اون موقع قدر این موقعیت را می دانید. با ضعف‌هایی که شما گفتید ما هیچی نداشتیم. نظر شما محترم است ولی باید منطقی هم پشتش باشد. رقیب ما تیم سپیدرود است. هدف ما هم حفظ تیم در لیگ برتر است.
وی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: بازیکنان را زوری نمی‌توانیم بیاوریم. شب و روزمان را گذاشته‌ایم که هواداران شاد از ورزشگاه به خانه بروند یک روز برد است یک روز باخت. تلاش مان را می‌کنیم. از هواداران می‌خواهم فردا به ورزشگاه بیایند و ورزشگاه را پر کنند تا یک بازی قابل قبولی را ارایه کنیم حریف تیم قدرتمندی است.

 

1004

نظرات کاربران
محمدپارسا
چیه داداش سوختین از اینکه گفت پرافتخار ترین تیم لیگ برتر؟ آخی نبینم ستاره قلابیتون گندش دربیاد خخخخخ پرافتخار ترین تیم لیگمون ستاره نداره چون 17دوره برگزار شده و 5.6 بار قهرمان شده ده تا نرسیده ولی یه تیمی هس جام حذفیو لیگو جام ولایت رو جنع کرده شده 9 تا پارسالم دهمیشو جشن گرفت ستاره زد عقب نمونه ولی ای اف سی حسابش نمیکنه نمیزنه ستارشونو و لباسای ستاره دارشونو پس میزنه خخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی باحالین مرسی ک باعث شادی بقیه میشین ادمین مرسی
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۱:۵۲
پاسخ
6
4
دختر پرسپوليسي
شاختون و توسط ارتش سرخ شكسته شد و دوران افولتون شروع شد
۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۶:۴۶
پاسخ
31
31
مستاجر خدا
با سپاهان مصاحبه میشه پرافتخار ترین لیگ با استقلال میشه حذفی با ما میشه پرافتخار ترین کل لیگ با تراکتور میشه با پر شورها با فولاد میشه ریشه دارو ته جمله سخت ترین بازی ه ماست هم میچسبونن و تمام الان مهمه همین الان نه هفته ی پیش هم الان سپاهان چه ط.ره؟؟؟
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸:۲۴
پاسخ
23
26