تارتار: برخی مسئولان باید از هواداران عذرخواهی کنند/ نظری در مورد فروزان ندارم

تارتار: برخی مسئولان باید از هواداران عذرخواهی کنند/ نظری در مورد فروزان ندارم

6217
21:58
30 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:خاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار بعد از تساوی خانگی ۲ بر ۲ مقابل سپیدرود رشت در نشست خبری گفت: اگر بخواهم در مورد بازی صحبت کنم باید بگویم عدالت اجرا نشد و اگر موقعیت‌های ما گل می‌شد باید با اختلاف ۴-۵ گل برنده می شدیم. در خلق موقعیت فوق العاده بودیم اما در ضربات آخر نه، که آن هم به عدم تمرکز برمی‌گردد و بخاطر مشکلاتی که پیش ‌آمد بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. بخاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند اما چون آنها نمی‌آیند من شخصا از هواداران عذرخواهی می کنم.

تارتار در مورد داوری مسابقه گفت: داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت و فقط در آن صحنه که منجر به گل اول سپیدرود شد اشتباه دیگری نداشت در آن صحنه بازیکن حریف خطا کرد و همان توپ هم گل شد.


سرمربی پارس جنوبی در مورد اعتراض هواداران به مسئولان گفت: هوادار ما اعتراض خودش را نشان می‌دهد و خواسته زیادی نیست که مسئولان از تیم حمایت کنند و امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و مردم را شاد نگه دارند. مردم نگران هستند و این به خاطر بی تفاوتی مسئولان است.

سرمربی پارس جنوبی در مورد گل مساوی که تیمش خورد، گفت: در آن صحنه قبل از خوردن گل سیف الاهی یک موقعیت خوب را از دست داد. دقیقه ۸۷ فکر می کنم که گل خوردیم که اتفاقات فوتبالی است و اگر توپ به بازیکن ما نمی خورد گل مساوی را نمی‌خوریم.فکر می کنم معادلات درست رقم می خورد تیمی که مشکل دارد اگر ببرد همه چیز زیر سوال می رود. مگر می شود تیمی با ۲۵ درصد پرداختی پیروز شود؟ بد می آوریم و تمرکز نداریم و این نشان می دهد که تیم از نظر روانی و ذهنی دچار مشکل است.


تارتار در مورد بحث های حاشیه ای که در مورد فروزان مطرح می شود گفت: من کاری به بازیکنان تیم های دیگر ندارم و امیدوارم مسئولان رسیدگی کنند به مسایل.

1004

نظرات کاربران
Yasin
۲۵ درصد پرداختی مگه کمه؟ قرارداد بازیکناتون دو میلیارده که اون میزان درصد میشه ۵۰۰ میلیون تومن اگه راضی نیستن میتونن برن کارگری روزی ۶۰ تومن نقد هم بگیرن
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵:۱۱
پاسخ
1
5
عباس
اقا مهدی شما یک پرسپولیسی واقعی هستید شما پیشکسوت و بزرگ و کوچک را میفهمی مرام شما ثابت شده و همونطور که سلطان گفتند شما مربی خوبی هستید،کارتونم بلدید انشاالله ی روز ببینم سرمربی پرسپولیس شوید.یاحق
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۰۵
پاسخ
15
34