تارتار: بهتر از پیکان بازی کردیم و مستحق باخت نبودیم/ این باخت را آقایان داور به ما تحمیل کردند

تارتار: بهتر از پیکان بازی کردیم و مستحق باخت نبودیم/ این باخت را آقایان داور به ما تحمیل کردند

1003
20:13
05 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: ما بهتر از پیکان بازی کردیم و مستحق باخت نبودیم، این باخت را آقایان داور به ما تحمیل کردند.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار بعد از بازی و بعد از شکست تیمش مقابل پیکان در کنفرانس خبری، گفت: بازی، بازی زیبایی بود، بازی 5 گل داشت، باخت به ما تحمیل شد، این همه اشتباه در یک بازی روی گل سوم بازیکنان پیکان روی بازیکن ما خطا کردند ولی هیچ خطایی گرفته نشد. تمام هزینه فدراسیون باید صرف کمک داور ویدیویی شود. 

سرمربی پارس جنوبی جم تاکید کرد: ما بهتر از پیکان بازی کردیم و واقعاً مستحق باخت نبودیم. این باخت را به ما آقایان داور تحمیل کردند من نمی‌دانم اینقدر اشتباه در یک بازی! در صحنه گل اول پیکان کاملاً دو دستی مدافع ما را هل دادند، هیچ کدام از داوران ندیدند؛ داور کنار دروازه، داور وسط به همین راحتی گل اول را خوردیم. روی گل سوم پیکان من روی خط بودم و اگر خطایی هم رخ داده بیرون از محوطه رخ داده است. این همه اشتباه در یک بازی مگر می‌شود؟ به نظر من تمام سرمایه فدراسیون باید صرف هزینه VAR شود ما خیلی مشکل داریم.

تارتار در ادامه افزود: در فوتبال ما آنقدر اشتباه زیاد است که اصلاً حق به حق‌دار نمی‌رسد، یا داوران پراشتباه را کنار بگذارند، یا کمک داور ویدیویی بیاورند. ما الان در دنیا می‌بینیم با یک اشتباه نزدیک بود صعود یک تیم به یک تیم دیگر برسد. در بازی منچسترسیتی و لیورپول. همه جا اشتباه است ولی نه اینقدر زیاد. داور یک پنالتی گرفت که داور کنار دروازه دید که توپ با کمرش برخورد کرده است. آقای کرمانشاهی منتظر بود کوچک‌ترین اتفاقی بیفتد تا روی نقطه پنالتی برود. نمی‌شود که الان جای ما با تیم پیکان عوض شده است به خاطر اشتباهات داور. ما هم به خدا واگذار می‌کنیم، ما دیگر خسته شده‌ایم، به کمیته داوران، به فدراسیون، به VAR چقدر بگوییم، این همه اشتباه بس است. شغل ما مربی‌‌گری است. شب و روزمان را می‌گذاریم ولی با یک سوت اشتباه نتیجه از این طرف به آن طرف می‌شود. به هر حال این پیروزی را به تیم پیکان تبریک می‌گویم. تیم پیکان و مجموعه‌شان قابل احترام هستند ولی ما بهتر از آنها توپ را به گردش در آوردیم و حق‌مان باخت نبود.

 

1004

نظرات کاربران
احسان سعادت
برات آرزوی موفقیت داریم تارتارعزیز
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۰:۲۲
پاسخ
1
9
عشقممم نیمار
امیدوارم ..مقابل تراکتور و شیش_پولیس هم ..مث امروز ..با جون دل بازی کنید :-P ولی چرا گفتین ک بعد بازی پیکان ..تعدادی بازیکن کنار میزارید ؟؟ فک نمیکنین با این کار .. حق ب حق دار نرسه ؟؟:-P
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲:۱۱
پاسخ
10
5
ARYOBARZAN
به پرسپولیس چطور میبازی؟
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۲۹
پاسخ
11
5