تارتار: تمام تیم‌ها روی راه‌آهن حساب ویژه باز کرده‌اند

تارتار: تمام تیم‌ها روی راه‌آهن حساب ویژه باز کرده‌اند

580
11:42
25 مهر 1394
سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: با توجه به نتایج اخیری که کسب کرده‌ایم تمامی تیم‌ها روی ما حساب ویژه باز کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: با توجه به نتایج اخیری که کسب کرده‌ایم تمامی تیم‌ها روی ما حساب ویژه باز کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تارتار در خصوص پیروزی 5 بر صفر راه‌آهن مقابل استقلال اهواز، اظهار داشت: دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان آمده بودند و خوشبختانه ما توانستیم خیلی زود به گل برسیم و همین موضوع باعث شد تا فضا برای بازیکنان ما باز شود و از موقعیت‌های به دست آمده استفاده کردیم. به نظرم داور هم می‌توانست یکی، دو پنالتی بگیرد که به جای آن در صحنه‌ای به بهادر عبدی بازیکن تأثیرگذار ما کارت زرد نشان داد. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم که فعل خواستن را واقعاً صرف کردند.

وی ادامه داد: ارزش کار تیم ما زمانی بیشتر می‌شود که این نکته را در نظر بگیرید که استقلال اهواز پیش از این فقط 6 گل دریافت کرده بود و خط دفاعی بسیار خوبی داشته اما بازیکنان من توانستند در یک بازی 5 گل به این تیم بزنند به هر حال لطف و عنایت خداوند شامل حال ما شد و توانستیم به این پیروزی دست یابیم.

سرمربی راه‌آهن در مورد دو گلی که مهرداد محمدی به ثمر رساند و قرار گرفتن او در صدر جدول گلزنان در کنار مهدی طارمی تأکید کرد: نه تنها مهرداد بلکه تمام بازیکنان تیم زحمت کشیدند حتی بازیکنانی که به عنوان تعویضی وارد زمین شدند نقش خود را به خوبی در زمین ایفا کردند. همه بازیکنان دلشان با تیم بود و با این حمله می‌توانستیم پیروزی را از آن خود کنیم.

تارتار در مورد اینکه تعطیلی لیگ به سود آنها بوده، گفت: دو تیم از این تعطیلات سود بردند یکی ما و یکی سیاه‌جامگان بود زیرا تغییراتی در کادر فنی دو تیم به وجود آمده بود که باعث شد کادر فنی در این مدت بهتر بازیکنان را بشناسد اما دیگر دوست نداریم تعطیلات در لیگ به وجود بیاید زیرا باعث می‌شود که به لیگ لطمه وارد شود.  امیدوارم تعامل بین مربیان تیم ملی به لیگ به وجود آید هر دو باید خود را جای دیگری بگذارند همانطور که مربیان تیم ملی دوست دارند نتیجه بگیرند و بازیکنان را در اختیار داشته باشند مربیان باشگاهی نیز به دنبال کسب نتیجه هستند.

سرمربی راه‌آهن خاطرنشان کرد: باید کاری را انجام دهیم که در تمام دنیا صورت می‌گیرد به هر حال قانون فیفا قطعاً مصلحتی را دانسته که این گونه نظر داده است ما باید تمام تلاش خود را انجام بدهیم تا تعامل بین مربیان تیم ملی و مربیان باشگاهی به وجود آید.

سرمربی راه‌آهن درم ورد استعفای محمد خاکپور از سرمربی تیم ملی گفت: من در جریان این اتفاقات قرار ندارم و نمی‌توانم نظر بدهم اما مطمئنم کاشانی به عنوان مدیر تیم امید به نحو احسنت کارهای خود را انجام می‌دهند و همه چیز را در نظر می‌گیرند، تدارکات تیم امید در این دوره بی‌سابقه بوده است البته باید در کنار تمام این مسائل صحبت‌های خاکپور را هم بشنویم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ داده است.

وی در مورد دیدار هفته نهم مقابل نفت تأکید کرد: با توجه به نتایجی که در هفته‌های اخیر کسب کرده‌ایم همه تیم‌ها روی ما حساب ویژه باز کردند و این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند. باید تلاش خود را دو برابر کنیم تا بتوانیم در بازی‌های آینده هم موفق ظاهر شویم.

 

 

2051

نظرات کاربران