تارتار: داوری خوب نبود/ به نعمتی‌نژاد توصیه می کنم در مورد تیم خودش حرف بزند

تارتار: داوری خوب نبود/ به نعمتی‌نژاد توصیه می کنم در مورد تیم خودش حرف بزند

1471
20:19
16 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بخاطر خانواده مان که پارس جنوبی بود با چنگ و دندان سه امتیاز را گرفتیم و سنگ تمام گذاشتیم.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر شد و برخی از خبرنگاران برایش دست زدند،  وی گفت: بازی پراسترسی تا پایان بازی را شاهد بودیم . دیروز هم گفتم برخی بازی‌ها را باید ببریم و این بازی هم از آن دست مسابقاتی بود که محکوم به برد بودیم. بازیکنان مان کاری کردند که فقط از خودشان برمی آید و خودشان را کشتند.بخاطر خانواده مان که پارس جنوبی بود با چنگ و دندان سه امتیاز را گرفتیم و سنگ تمام گذاشتیم. بعد از ۵ مسابقه که برد نداشتیم این مسابقه پلی به سوی بردهای آینده باشد.

وی افزود: داوری خوب نبود و با اینکه بردیم داور اشتباه‌های زیادی داشت.
سرمربی پارس جنوبی در مورد جوانان تیمش گفت: این بازیکنان جوان باید منتظر فرصت باشند و استفاده کنند و در بازی های آینده بیشتر از آنها استفاده می‌کنیم.
تارتار در مورد اینکه نعمتی نژاد با توپ کشی برد گفت: از این حرف ها هست ولی مربی باید باهوش باشد که با توجه به زمین مسابقه و شرایط بازی و بازیکنانش نتیجه بگیرد. وقتی یک مربی نام و نشان دار ایراد بگیرد می توان تامل کرد اما به ایشان توصیه می کنم فقط در مورد تیم خودش صحبت کند.
تارتار افزود: با توجه به اینکه در ۵ بازی گذشته گلی نزده بودیم بازیکنان ما دچار استرس بودند و بعد از گل اولی که زدیم شرایط خوب شد.
وی در مورد بازی با پرسپولیس گفت: از الان باید به فکر ۶ بازی بعدی باشیم! بهتر است منطقی سوال بپرسید.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
امیدوارم ..در بازی هفته اخر مقابل شیش_پولیس هم ..بتونین اینطور با جون دل بازی کنید و فوتبال جوان مردانه ای ببینیم :-P
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶:۳۰
پاسخ
36
9
قرمز قرمز قرمز
تارتار نبود پارس خیلی وقت بود افتاده بود، واقعا کارش قابل هست
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۲۲
پاسخ
6
32
رامین
حرف الکی نزن پارس بازیکنای خوبی داره و هواداریی که عاشقشن ربطی به تارتار نداره هر مربی که بیاد میتونه با پارس نتیجه بگیره
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۳
23
5