تارتار: سخت‌ترین بازی فصل ما فردا مقابل سپاهان است

تارتار: سخت‌ترین بازی فصل ما فردا مقابل سپاهان است

675
21:29
19 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که برای کسب هر سه امتیاز دیدار مقابل سپاهان پا به نقش جهان خواهند گذاشت.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که برای کسب هر سه امتیاز دیدار مقابل سپاهان پا به نقش جهان خواهند گذاشت.

به گزارش وبسایت نود ، مهدی تارتار که به علت تأخیر در پرواز تیم پارس جنوبی جم به اصفهان، از حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان بازماند، در گفت‌وگو با سایت باشگاه پارس جنوبی اظهار داشت: در ابتدا روز خبرنگار را به همه رسانه‌های عزیز تبریک می‌گویم و بابت نرسیدن به نشست خبری عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: طبیعتاً سپاهان با توجه به نتایجی که در چند هفته اخیر داشته، یک بازی انتحاری مقابل ما خواهد داشت و می‌دانیم در این بازی محکوم به بردن هستند. ما هفته گذشته تمرینات خود را براساس نوع بازی حریف برنامه‌ریزی کردیم. در حال حاضر هم شرایط خوبی داریم و صدرجدول را در اختیار گرفته‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با تمام احترامی که برای تیم بزرگ سپاهان قائلیم، برای کسب سه امتیاز به بازی وارد خواهیم شد و در دو بازی قبلی هم همین روش را در دستور کار خود داشتیم. ما در هر بازی بدون ترس از حریف وارد میدان می‌شویم و این را هم می‌دانیم که کار سختی در نقش جهان داریم. سپاهان تیم قدرتمندی است که مدیریت و ساختاری قوی دارد.

وی در واکنش به تعریف کرانچار از این تیم در کنفرانس خبری پیش از بازی خاطر نشان کرد: آقای کرانچار به تیم ما لطف دارد و این را می‌دانیم که سخت‌ترین بازی فصل ما مقابل سپاهان خواهد بود. سپاهان تیمی نیست که برای سقوط کردن بجنگد و همیشه برای قهرمانی وارد مسابقات می‌شود. سپاهان تیمی است که به خوبی توپ را در زمین به گردش درمی‌آورد و یکی از بهترین تیم‌هایی است که در دو هفته اخیر لیگ دیده‌ایم.

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با اشاره به مصدومیت دروازه‌بان سپاهان و صحبت‌های کرانچار در مورد اینکه او به بازی فردا نخواهد رسید، افزود: می‌دانیم که اولیویرا دروازه‌بان خوبی است، از بازی دروازه‌بان دوم سپاهان هم شناخت داریم و بازی‌های او را آنالیز کرده‌ایم. با این حال علاقه داریم که هم مصدومان سپاهان و هم ما به بازی فردا برسند تا با تمام قوا در بازی حاضر شویم.

تارتار در مورد اینکه نتایج درخشان این تیم مقابل سپاهان هم ادامه پیدا می‌کند یا خیر، اظهار داشت: اگر ان‌شاءالله مصدومان ما به بازی فردا برسند، شاید بتوانیم روند خوب خود را ادامه دهیم، اما می‌دانیم کار سختی داریم و نمی‌خواهیم توقعات را از تیم خود بالا ببریم. با این حال تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی و سه امتیاز بازی به کار خواهیم گرفت.

 

2020

نظرات کاربران