تارتار: مقابل تراکتور و پرسپولیس با شرافت بازی می‌کنیم

تارتار: مقابل تراکتور و پرسپولیس با شرافت بازی می‌کنیم

3505
15:18
04 اردیبهشت 1398
سرمربی پارس جنوبی جم می‌گوید به علت مشکلاتی که وجود داشته نتوانسته است تیمش تمرین مناسبی برای مقابله با پیکان داشته باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: یک بازی سختی در پیش داریم. با پیکانی بازی داریم که توانسته تراکتور را در خانه‌اش شکست دهد. ما هم تا امروز که با شما صحبت می‌کنم، به خاطر مشکلاتی که بوده است، نتوانستیم هیچ تمرینی برگزار کنیم ولی نفراتی برای این بازی انتخاب می‌کنیم، نفراتی هستند که بازیکنان با غیرت و با شعوری هستند و شاید هم تمرینات شخصی خود را انجام داده باشند. با تمام وجود بازی می‌کنیم و امیدواریم که جایگاهی را که الان در جدول برگزار می‌کنیم حفظ کنیم.

او ادامه داد: جا دارد به مردم بوشهر تبریک بگویم به خاطر صعود تیم شاهین بوشهر به لیگ برتر و از این بابت خوشحال هستیم و الان نمایندگان ما در بوشهر دو تا شده است و مشکلات هم دو برابر. امیدوارم مسئولان به فکر هر دو تیم باشند. من که بازی شاهین را از نزدیک دیدم، مسؤولان هم در آن‌جا حضور داشتند. در پایان بازی به آن‌ها گلایه کردم و گفتم که انتظار دارم از تیم ما هم حمایت کنید. استاندار بوشهر قول مساعد داد و امیدوارم هر دو تیم در لیگ برتر موفق باشند.

تارتار افزود: آقای رضائیان دارند تلاش می‌کنند مبلغی را جور کنند و به بازیکنان بدهد. البته اگر این مبلغ هم جور نشود ما باید تا پایان فصل با تمام وجود به تلاش خود ادامه دهیم. یک سری قوانین هست و ما می‌توانیم از آن طریق به خواسته‌مان برسیم ولی اگر این روش که نخواهیم تمرین کنیم، واقعاً منسوخ شده است و اعلام می‌کنم با بازیکنانی که می‌خواهند تمرین را کنسل کنند برخورد می‌کنم و عذر بعضی بازیکنان را می‌خواهم. چون به جای اینکه در بازی از مهارت‌شان استفاده کنند، در جلسات از زبان‌شان استفاده می‌کنند. هر بازیکنی بخواهد کوتاهی کند، من برخورد می‌کنم چون بحث سلامت لیگ است. برای من مهم است که بازی‌ها برابر تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی را با تمام وجود و با شرافت بازی کنیم که حق به حق‌دار برسد.

وی گفت: یک سری از بازیکنان در فهرست سال بعد ما قرار نخواهد گرفت و تعدادی را هم در اختیار باشگاه می‌گذاریم که آن‌ها تصمیم می‌گیرند؛ این افراد در کارهای تیمی من جایی ندارد. ما در یک سری پست‌ها نیاز و خلأ داریم و در یک سری از پست‌ها نیازی احساس نمی‌شود. آن‌هایی را که نیاز داریم جریمه مالی می‌کنیم و آن‌هایی را که نیاز نداریم را در اختیار باشگاه قرار می‌دهیم. ما از هفته گذشته تا الان یک جلسه تمرین نداشتیم و این اصلاً درست نیست. تمرین نکردن در قانون فوتبال ما نیست و سازمان لیگ هم گفته با این حرکات برخورد شود و به کمیته اخلاق معرفی شوند اما ما سعی می‌کنیم تیم را خودمان جمع کنیم.

سرمربی پارس جنوبی جم در پایان گفت: ما چند روزی صبوری کردیم اما احساس کردم بازیکنان از آن چیزی که باید باشد جلوتر رفته‌اند. این لغو تمرین اصلاً مورد تأیید من نبود و لازم بود که برخورد لازم انجام شود تا در پایان فصل چنین مسائلی را شاهد نباشیم. قانون می‌گوید شما باید بازی‌های خود را انجام دهید و از طریق کمیته انضباطی پیگیر حقوق خود باشید. ما چهار بازی حساس برای جایگاه‌مان در جدول داریم و تصمیم گرفتیم بازیکنانی را که انرژی‌شان صرف حرف زدن می‌کنند با خودمان همراه نکنیم.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
من عاشق بازی شرافت مندانه ای هستم ک با نتیجه دلخواه بعضیا باشه :-)
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۴۴
پاسخ
33
20
kato
چون بازیکن پولشو میخواد میشه آدم بد و جای دستمزدش باید جریمه هم بشه! چرا قانون همیشه به ضرر بازیکنهاست! از نظر شما سلامت لیگ با ندادن حق بازیکن همخونی داره؟!
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۶:۵۸
پاسخ
6
13
عشقممم آگوئرو
بایدم با شرف بازی کنید
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۳۶
پاسخ
0
33
هدایتی
جلوی پرسپولیس خخخخخ
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵:۲۱
پاسخ
37
48
تراختوری گرگان
دمتون گرم ماراضییم جلوی ماباشرافت بازی کنین به شرطی که جلوی پرسپولیسم باهمین شرافت بازی کنید انشالله
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۴۸
پاسخ
26
70
بادبادک قرمز
شما تیم رو این سه تا بازی نگه میداشتی برای بازی هایی که میدونید سرنوشت ساز هست احتیاجی به اثبات شرافت نبود همیشه لیگ برتر ما این مصیبت ها رو داره
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۴۱
پاسخ
16
39
احسان سعادت
صد در صد درستشم همینه گرچه هفته ۲۸ قهرمانی پرسپولیس مسجل میشه ان شالله وبرای اینکه برای تیم های مدعی نائب قهرمانی حقی ضایع نشه بایدم باشرافت وجوانمردانه بازی کنیدچون هم تیم تراکتوروهم سپاهان‌والبته استقلال قندتودلشون آب میشه زیرسایه ی ارتش سرخ برانکوجشن نائب قهرمانی بگیرند.جاویدوسربلند پرسپولیس ارتش سرخ آسیا
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷:۰۰
پاسخ
59
63
kamran
آفرین چیزی که توی این کشور زیاده بازیکن خوب و عاشق به خصوص استعداد های خود شهر های جنوب
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶:۱۸
پاسخ
5
61