تارتار: هدف پارس جنوبی جم ماندن در لیگ است، انتظارات را بالا نبرید

تارتار: هدف پارس جنوبی جم ماندن در لیگ است، انتظارات را بالا نبرید

2991
13:44
30 شهریور 1396
سرمربی پارس جنوبی جم می گوید آماده یک چالش مقابل سایپا است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پارس جنوبی جم می گوید آماده یک چالش مقابل سایپا است.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر گفت: طبیعتا مقابل تیم علی دایی بازی کردن، آن هم بعد از یکی دو هفته نتیجه نگرفتن تیم سایپا، کار را برای ما سخت می کند. مطمئنا تیم سایپا تغییراتی در این بازی خواهد داشت و با انگیزه مضاعف وارد میدان می شود. ما این چالش را دوست داریم و می خواهیم با یک بازی خوب و هدفمند سه امتیاز بازی را بگیریم. تیم سایپا کادرفنی و بازیکنان خوبی دارد و مطمئنا کار سختی برابر آنها داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تمیش روند خوبش را حفظ می کند، بیان کرد: ما دوست داریم این روند را ادامه دهیم حالا اینکه تا کجا می توانیم این روند را ادامه دهیم به خواست خدا بستگی دارد. باید همه ما زحمت بکشیم. مدیریت ما مثل کوه پشت ما بوده و از ما حمایت کرده است انتظارات نباید از ما بالا برود چون هدف ما ماندن در لیگ بود ولی تلاش خودمان را می کنیم.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره وضعیت مصدومان تیمش گفت: فرشاد محمدی فردا نیست. امیدواریم مصدومانمان به بازی فردا برسند. درباره اومانیا هم باید بگویم که او دیر به ماضافه شد و بلافاصله هم به تیم ملی کشورش دعوت شد. خط دفاع ما هم در این سه بازی گذشته گلی را دریافت نکرده و خوب کار کرده است. هروقت لازم باشد از اومانیا هم استفاده می کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
ولی ۴+۶
دو سال پیش هم ویسی با همین حرف ها قهرمانی از پرسپولیس گرفت ..
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴:۰۸
پاسخ
3
35
مستاجر کی بودی تو؟
این همه جوون خوب داری که دارن با جون و دلم بازی میکنن حتی با غیرتر از استقلال و پرسپولیس. انتظارات چرا بالا نبریم؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲:۳۶
پاسخ
20
16
کارشناس آماتور
رده بندی امسال در آخرفصل : 1:پارس جنوبی جم 2:پیروزی 3ذوب آهن 4تراکتور 5پدیده 6سایپا 7سپاهان و..... 15 سپیدرود 16نفت تهران
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹:۰۸
پاسخ
54
5
PERSABARCA
ما تیمی بنام پیروزی نداریم. اینو یه آدم آماتوری مثل تو هم باید بدونه. منظوری داری رک و راست حرفت رو بزن.
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۳:۵۶
3
10