تاریخ برای منصوریان تکرار شد/ لیگ هفدهم درست مثل لیگ نهم

تاریخ برای منصوریان تکرار شد/ لیگ هفدهم درست مثل لیگ نهم

76320
16:52
25 شهریور 1396
علیرضا منصوریان در لیگ هفدهم از نظر عملکرد،عملکری مانند دوران مربیگری خود در پاس همدان در لیگ نهم داشته است

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا منصوریان در لیگ هفدهم از نظر عملکرد مانند دوران مربیگری خود در پاس همدان در لیگ نهم است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، علیرضا منصوریان در این فصل، پنجمین فصل مربیگری خود در لیگ برتر را تجربه می کند و در تمامی این ۵ فصل، لیگ را بسیار بد آغاز کرده است.

ولی علیرغم شروع بد این سرمربی، او در تمام فصلهای سرمربیگری، تیمش را جزو ۵ تیم برتر قرار داده به جز لیگ نهم که نتوانست فصل را به پایان برساند و تنها برکناری دوران مربیگری منصوریان در اولین تجربه سرمربیگری این مربی حاصل شد.

نکته جالب اینکه علیرضا منصوریان در لیگ نهم در پاس همدان، دقیقا کارنامه مشابه استقلال لیگ هفدهم در ۶ هفته ابتدایی دارد. پاس همدان در پایان هفته ششم با کسب ۱ برد،۱ تساوی ،۴ شکست و ۴ امتیاز ،تفاضل گل ۵- داشت و منصوریان دقیقا پس از ۸ فصل این کارنامه را در استقلال این فصل تکرار کرده است.

منصوریان در لیگ نهم تا هفته دهم به کار خود در پاس همدان ادامه داد و پس از آن در شرایطی که در ۱۰ بازی تنها یک برد کسب کرده بود از کار برکنار شد حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار منصوریان در این فصل است و این مربی مثل فصول گذشته به لیگ بر می گردد یا آینده ای مثل آنچه در پاس همدان برای او اتفاق افتاد رقم خواهد خورد.

۶۰۶۱۰

نظرات کاربران
سعید
اقای علی آقا پاس و بردی دسته 2 نابودش کردی تیم المپیک نابود کردی من استقلالی ام ولی آخه خدایی تو خودت چی دیدی اومدی استقلال و نابود کردی.خودت که هیچ اخه خرمگاه رو از کجا پیدا کردی. برو بسه.برو
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۱:۰۳
پاسخ
2
16
محمدرضااحمدی
منصوریان رااخراج کنیدفعلا اقای نامجومطلق ومجیدصالح راسرمربی کنیدوباخیال راحت مربی خوب خارجی بادستیاری این عزیزان بیارید
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۷:۱۵
پاسخ
8
6
عمرتاجی
منصوریان مظلوم ترین فوتبالی اینروازای ایران.زمین هواروبهم ریختن.اونم انسانه تمرکزوآرامشوازش گرفتیم لاقل تانیم فصل صبورباشیم یکدل ازش حمایت کنیم ببینین چقدتاثیرگذاره.منصوریان خودشووقق استقلالی کرده که تنها.تنهاست.خواهشن تنهاش نذارید
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۵:۰۳
پاسخ
13
8
پرسپولیسی واقع بین
استقلال با اختلاف ذوب آهنو میبره دربی هم ۴ به صفر پرسپولیس رو میبره این تیم از هفته بعد راه میفته و تیمهای دیگه آرزو میکنن زودتر بازیشون با استقلال تمام شه و به هیچ تیمی باج نمیده.با این که پرسپولیسی ام اما این استقلال امسال قهرمانه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۰:۵۹
پاسخ
28
6
Qelich
منصوریان باید بره کلاسای مربی گری C آسیا شرکت کنه. نیمار و پوگبا و زیدان رو هم داره ولی کاری از پیش نمیتونه ببره:/ این مربی به درد تیمای کم طرفداری مثل نفت و سایپا و پیکان میخوره. استقلال تیم نسبتا بزرگی هست و طرفداراش خیلی تحمل ندارند.
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۹:۳۵
پاسخ
2
16
سرخ دل
اصلا ثبات تفکرا و تاکتیک نداره...پارسال بازی السد گفت توپو دادیم نتیجه رو گرفتیم درصورتیکه با یک پتالتی شانسی آخربازی برد و رو همین تصور اشتباه تو بازیربرگشت با هشت تا دفاع رفت و شش تا خورد...میگفت بنزین سبز و جوان ها رو بازی میدم...امسال حالا میگه بازی مالکانه و بازیکن جوونا رو بازی نمیده و رفته بالای سی سال کلی خریده.. این آشفتگی تفکر آخه نتیجش همین میشه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲:۳۰
پاسخ
1
33
سرخ دل
دوستان منصوریان قصد استعفا داشت بازی قبلی ولی از اونجا که میگه الگوش کی روشه و آقای کی روش یک پیام داد که استعفا نده و تلاش کن و اگه استعفا دادی دیگه برنگرد...ایشون جدی گرفتن و خیلی حرفهای دیگران روش تاثیر داره... اصلا جایی که آدمو نخوان و تو دل هوادارا نباشی باید رفت حتی اگه مطمن باشی نتیجه خواهی گرفت .
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰:۴۹
پاسخ
2
31
تیراختور ساغول
نابودگـــــــــــــــــــــــــــــر یک
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۰:۳۲
پاسخ
6
40
مهردادعقیقی
اقای منصوریان با چیدن سیستم چرخشی تیم رو نابود کردی. هیئت مدیره کاملاپرسپولیسی وزیر پرسپولیسی رئیس فدراسیون پرسپولیسی باید هم حال وروز استقلال این باشه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۴:۵۶
پاسخ
53
3
FaTeMeH
بازیکنان پرسپولیسی مربی پرسپولیسی هواداران پرسپولیسی که منصوریان رو با التماس آوردن و....کم نیاری داداش!
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۲:۴۱
2
28
Ahmad
خودت میگی منصوریان با چیدمان چرخشی فاتحه خونده به تیمتون اونوقت بقیه همه پرسپولیسی هستن ؟ خدایی فازتون چیه شما شيشتايي ها؟ اونروز جلو وزارت جمع شدين واسه منصوریان و هیئت مدیره بريزوبپاش میکرد استقلولي بودن،حالا همشون شدن دشمن؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۲:۱۱
1
28
با داشعلی تا۱۴۰۳
#ما_خواهان_دادن_وقت_بیشتری_به داچعلی_هستیم.یعنی حمایت تا دسته۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۸:۱۶
پاسخ
1
49
رضا تاجی
اقای منصوریان اگه استقلال رو دوست داری ترکش کن .جون عزیزترین کست این تیم رو ول کن حق این هوادارا نیس که تا این حد تحقیر بشن .خاهشا برو .این استقلال حرمت داره .تا حالا هیچ کدوم از طرفدارا بهت توهین نکردن ولی خواهشا تادیر نشده برو . شانس اوردیم منصورخان نیس وگرنه مطمعنا دق میکرد با کارهای این اقای مثلا مربی.
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۸:۵۹
پاسخ
6
30
شیشعلی منصوریان
حیفه باشو بره تورو خدا حمایت کنید
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۷:۳۵
پاسخ
0
30
استقلال
اقاى منصوريان با غرورِ زيادى افتخار بازى با پيراهن تيم ملى از سه جوان در شروع ليگ خواستى براىً خودت افتخار جمع كنى ديدى نميشه
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۵:۵۷
پاسخ
1
35
Amin
اینکه خیلی بده ینی اگ بمونه تا هفته دهم میخوان ببازن خدا بخیر کنه دربی رو اخرین بازیش همون موقس پس
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۲:۲۰
پاسخ
2
39
M
چرا خودش نمیره وقتی نتیجه نمیگیره تیمو بدبخت کرده خودش بره خیلی محترمانتره تا اخراج بشه. باید وقتی 6 تا خورد میرفت
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱:۴۸
پاسخ
5
39